Jeetje, ben ruim 1 dag niet op de site geweest en mocht meteen tig pagina's doorlezen Ben alleen alweer de helft vergeten, dus dat zal ook wel een kwaaltje zijn Verder voor de lijst: In iedergeval MvM, proberen BV (bij de vorige maar 1 maand kunnen geven, dus hoop nu langer) bevallingsplaats zijn hubby en ik nog over aan het onderhandelen en wat het gaat worden????????? ook hier zo'n muts die onzeker is. gister echt heel misselijk en hopen dat het snel minder wordt.. en vandaag juist amper misselijk en nu weer bang dat dat een slecht teken is.. word moe van mezelf Fijne avond allemaal!!!
Wow (.)(.)pijn word erger..... vast een goed teken haha, hoe gaat het met jullie darmstelsel?? ik ga echt van 3 dagen obstipatie naar diarree de laatste 2 weken... heel vaag!
@ Babe, nou ik poep me suf hihihi! En boobies zijn al lekker aan het groeien! Mocht je nu wel of geen beugel????
Volgens mij was zonder beter inderdaad.... bij de Hema hebben ze meegroei bh's voor 10 euro, denk dat ik die ff ga kopen als ik terug ben van vakantie! Ik ga morgen te shoppen, maar ja, dan is vriendin mee dus kan ik niks kopen!! hahaha, ga ook geen gewone kleding meer kopen, dat kan ik toch niet zo lang meer aan!
Hallo allemaal! Niet teveel kletsen hoor hihi ik moet werken en moet ook al de aug 2008 mamma's bijhouden oooo ben zo misselijk als een hond
Goedemorgen meiden, Gisteravond wel meegelezen maar te druk om te reageren (althans, geen rust om wat op te schrijven). Jullie hebben goed jullie best gedaan! Leuk hoor... Druk gehad op m'n werk. Ik had overleg over beleidsplanning van volgend jaar. Hierbij kwamen ook de cijfers omtrent ziekte en zwangerschapsverlof aan bod. Binnen mijn departement is dit cijfer al jaaaaaren laag en bijna geen zwangeren. Ik durfde niet te zeggen: ik pas de cijfers wel aan, ik ben zwanger. Moest wel lachen . Ik poep me ook te pletter. Terwijl ik normaal altijd obstipatie heb . Gisteravond dacht ik echt dat het mis zou gaan. Ik had zon kramp in mn buik. Daarna even op de wc gezeten en ik bad gegaan, toen ging het wel weer. Gek hoor.. Boobs groeien hier ook met de dag. 's Avonds zijn ze wel groter dan s morgens heb ik het idee. Zou dat kunnen? @Sjudith, Geweldig die foto. Tot wanneer kan dat? Ik woon nl. ook niet zo ver bij Blijdorp vandaan.. Fijne dag vandaag!!!!!!
@ Sjudith: Wat een schatje!!!! Daar mag je wel mee spammen hoor Goedemorgen allemaal! Ik kon het niet laten en heb vanochtend gewoon nog even een test gedaan........KNALtest!!!! Binnen no time een prachtige rode lijn....ach ja, ik had hem toch nog liggen hahaha. Heerlijk die bevestiging. Vandaag ga ik een poging doen om me op mijn werk te concentreren, anders loop ik nog achterstand op ook! Misschien wel leuk om van iedereen te weten wat we doen? Wat doen jullie voor werk en ga je straks minder werken? Hele fijne dag! Inge75, sterkte.....morgen weer een spannende dag! Groetjes Alpenmama
@ pip: leuk samen zwanger!!! @ Dag: Gaaf @ LadyZorra: ten eerste gefeliciteerd... Ik val echt in de mei-mama's @ Alpenmama: de 'ik moet nog rijden' smoes of en andere smoes @ Babe: dat heb ik ook... pijnelijke boobs en het ene moment opstipatie en als het wel komt dan is het racen... @ Mamaris: ja het verschil tussen ochtend en avond kan wel 1 of 2 cm zijn... @ Knaltest: dat was de mijne al de eerste keer... Ik doe hem er wel bij! Het was bij 4w3d @ Gisteren van een vriening te horen gekregen (amerikaanse van een ander forum) dat ze een dekentje voor mij gaat maken. Nu willen de andere meiden ook wat maken of kopen... Ik werd er helemaal verlegen van! @mezelf: boobs voelen aan of ze in een bankschroef hebben gezeten. Ben nog steeds misselijk en heb een gore smaak in mijn mond. Ik begin wel aan de temp te wennen, maar mijn hubs niet. Die komt niet meer gezelli kroelen, want 'ik ben te warm'. whahahaha Nou ik moet zo weg. Tot snel @Sjudith: spam maar!!!
ik werk niet! Was niet afgestudeerd in HBO Theologie en probeer een internet organisatie op te zetten. Nou dat kan ik er lekker naast doen. Wij denken er over om vanaf augustus - volgend jaar - twee jaar het buitenland te gaan bezoeken!
Fuck! Sorry, maar er wordt een patient van ons verdacht op mexicaanse griep! Moet ik het straks als ze positief is toch gaan vertellen? Dan wil ik gewoon niet meer met patienten en liefst ook niet met verpleging in aanraking komen..... Ik werk in het Nederlands Astmacentrum Davos. Daar doe ik de facilitaire zaken, maar ook receptie en af en toe ondersteuning op boekhouding.... Ik ben deze week de hele week al aan de receptie en ik contact met patienten....bezoek in mijn facilitaire jasje ook regelmatig de afdeling
hey dames, wil iemand mij toevoegen aan lijstje: uitgerekende datum weet ik jullie later te vertellen na echo. eerste echo= 9 sept!
Goedemorgen! HOe is het met iedereen?! @ ego: nog steeds thuis op de bank met een kop thee.. voel me wel beter dan eerder deze week maar hoest nu flink en ben wel blij dat ik nog lekker binnnen zit en niet met dit weer op de fiets naar werk moet...pfff wat een hondeweer zeg.... blijf dus deze week nog lekker thuis en ga maandag weer aan de slag! zal dan wel een achterstand hebben qua werk maar ja is niet anders..
hmm das niet zo mooi zeg.... inderdaad maar uit de buurt blijven totdat het duidelijk is... balen zeg.......
Dag meiden, Ik ben heel lang niet op het forum geweest aangezien er PCOS bij mij werd vastgesteld. Wij hadden onze babyplannen even op HOLD gezet, maar zij nu per ongeluk zwanger geraakt. Als alles goed gaat (HOPELIJK) beval ik op 2 mei 2010. Op 18 september heb ik mijn eerste echo. Proficiat aan alle toekomstige mama's en papa's. Groetjes Julied
volgens mij niet... heb hem even weer terug gezet de banner en zal eens gaan speuren waarom het niet kan.........