Yessica: Aaaaah supergaaf zeg Ik weet nog wel dat Ingeltje toen won idd, vet leuk Zo, laatste dagje werken vandaag, heerlijk! Daarna lekker 3 dagen chillen met zijn drietjes / viertjes Ohjaaa vergeet ik helemaal te vertellen, ik had toch wel zo'n vage droom Ik lag in bed met Nick EN Simon Toen het eindelijk gezellig werd, werd ik wakker, BALEN Maar omdat je zo 'echt' droomt, voelde ik me helemaal schuldig hahaha... Wat een humor
Goedemorgen allen, Ik wilde nog even voor het werk Noukje heeeeeel veeel succes wensen vandaag. We duimen heel hard voor je en zien straks een mooie echo foto van een klein maar erg fijn minimensje! @yessica: JOEHOE! Wat gaaf zeg. Gefeliciteerd! Nou dan is het je super gegund hè? @Tinkelbel: lekker hè die dromen.. heb ze ook maar niet van Nick & Simon (weet amper hoe zij eruit zien)... mannen zonder gezicht maar het is wel leuk Iedereen een heel fijne dag vandaag!
Goedemorgen Yessica, gaaf. gefeliciteerd ! Ik win nooit iets Tinkerbel, toen ik zwanger was van Levi droomde ik ook regelmatig over nick en simon vanacht ook wilde dromen maar wel netjes met hubbie
Leuk joh yessica!!! Ik win nooit iets maar dit is wel gaaf zeg.... Ga zo werken tot vanavond 8 uur....Heb zo geen zin.
ECHO: jaaa, gisteren weer even met manlief in mijn buik gekeken en kindje was behoorlijk gegroeid ten opzichte van twee weken geleden! En hartje klopte volop en kindje was lekker druk.....nu mag de hele wereld het weten! Toch blijf ik het nog spannend vinden, wat als de gyn volgende week een afwijking ziet ofzo....ach, ik moet niet zeuren, genieten !!! Jihaaa! Ik heb nog geen foto's gemaakt, maar die komen nog. @nekplooimeting: ik twijfel erg of ik dit wil doen. Hier zijn ook veel meiden die het niet doen toch? En meiden die het wel doen, wat ik jullie motivatie? Vind het zo moeilijk......aan de ene kant wil ik wel graag weten dat het goed is, maar wat als ze de kansberekening erop los laten en er bestaat een kans dat.....dan ben ik toch niet meer zo happy zwanger denk ik...... @Kimonootje: jij was het toch die het duits niet snapte? Nou, hierbij de vertaling Lieve God, ik smeek je, Geef me de wijsheid, mijn chef te begrijpen, Geef me de liefde, hem te vergeven, Geef me het geduld, zijn daden te begrijpen, maar lieve God, geef met geen kracht, Want wanneer je me kracht geeft, sla ik zijn schedel in. Fijne dag !
Ik win ook nooit iets!! Dit is echt voor het eerst in mijn hele leven dat ik iets gewonnen heb!! @ noukje, ik duim voor je vandaag... Hoop zo dat alles goed is!! Dikke knuffel. Hier allemaal net wakker, darren was schijnbaar erg moe geworden van het zwemmen gister. En vanmiddag gaat hij skieen met z'n vader! Gaaf hoor. Werkse vandaag meiden!!
hey alpenmama! wat fijn zeg! Ik mag vanavond gluren!!!!! heb er zo'n zin in!!!!!! eerst nog een lange dag werken en dan boodschapjes doen en eten en dan hub de auto in !!!!! was het maar al zover Wow Yessica! wat super! leuk hoor!
Goede morgen Allemaal een goeie nacht gehad?? Hier was Jordy weer eens aan het spoken, maar denk dat hij last van zijn buik had. We hadden sla op en denk dat hij daar nog niet tegen kon. Dus volgende week nog maar een keer proberen en als hij dan weer last heeft dan krijgt hij dus voorlopig geen sla
Goedemorgen allen, @ Noukje ik weet niet hoe laat je "mag" maar veel succes!!! (als het niet te laat is) @ Alpenmama: fijn dat je weer een mooi kijkje hebt kunnen nemen... IK WIL OOK!!! @ dromen: ik heb ook hele rare dromen (waaronder "slechte hihi) en het rare is, ik kan ze nu erg goed herinneren als ik wakker wordt en dat heb ik normaal nooit!! Verder nog echo's vandaag??? Succes in ieder geval. Heb het druk op mijn werk want morgen nog één dagje en dan... vakantie! Dus moet van alles regelen/voorwerken... hmmm en heb niet zo'n zin!
nou over paar weekjes de prik maar halen voor de mexicaanse griep niet dat ik het zo graag wil maar me vk raadde mij het aan om het echt te gaan doen. dus ik vertrouw op hun. ppffff maar vind wel erg moeilijk.
Hoi allemaal, ben net terug van de eerste echo...... FANTASTISCH!!!!! Ik ben iets minder ver, 3 dagen dus mijn datum is nu 22 mei geworden!! Het hartje klopte en beebje was verstopt maar begon toch te zwemmen naar de "camera" haha! Over 3 weken mag ik een extra echo laten maken, als ik over de 12 weken ben! Liefs Nathalie
Alpenmama, ow ik ben jaloers dat jij gewoon lekker met hubbie naar ukkie kan kijken. En idd nu lekker genieten ! Nathalie, gefeliciteerd met je goede echo Ik ga werken. tot morgen
@ dag... Ja vond ik ook al. Niet dat ik zelf veel te melden heb. Lig ziek op bedje super hoofdpijn en griepperig bah bah. Gelukkig kan het ff omdat Marcel thuis is, die zorgt nu voor Darren.
Hallo, Gisteravond heel veel buikpijn gehad. Heb toen HAP gebeld en mocht langskomen inverband met mk's en vroeggeboorte. W.s volle darmen (lekker), zou alleen niet weten waarvan. Heb maar zo weinig gegeten de laatste tijd. Mocht naar huis en moest maar 2 paracetamol nemen. Verder niets gekregen. Als ik meer last zou krijgen dan moest ik van daag naar gyno bellen. Had thuis nog lactulose staan dus heb daar wat van genomen, baad het niet dan schaad het niet. Maar gelukkig na een paar uurtjes kwam er toch wat opgang. Pijn werdt na 2 kleine boodschapjes toch wat minder dus zal dat wel geweest zijn. Van morgen süreyya opgehaald van het logeren. En waren om half 12 weer thuis. Net weer wat lactulose genomen. Hoop weer wat resultaat te hebben straks, voel dat het nog niet helemaal weg is. Man wat was dat pijnlijk zeg, heb anders nooit problemen op dit gebied, ook niet bij eerdere zwangerschappen, als het blijft vraag ik maandag aan de gyno of ik die lactulose niet gewoon even standaard mag gebruiken. Heb echt geen zin om telkens pijn in mijn buik te hebben. O al 2 dagen geen bruine afscheiding gehad, was wel niet veel, maar toch, heb het liever niet dan wel.