Neerschieten is ook goed, kan alleen nog maar hoesten-kotsen-janken. En de HA zegt dat ik 'gewoon'moet uitzieken. Ik word zo moe van mezelf.
Oh sorry voor mijn geklaag en dat ik zo ego reageer. Maar ik zit er zo doorheen. Leek eindelijk op te knappen, en nu dit. Kan alleen maar janken, ik kan niet eens voor mijn eigen kind zorgen.
Hier waren het noodles vanavond. Darren ligt op bed assepoester te kijken. Hij is echt film gek. Ik begin echt té veel pijn te krijgen, 3 minuten fietsen en de rest van de dag kan ik niet meer op of om. Heb al speciale bekkenband gekocht, maar heb echt veel pijn. De buuf kwam haar loopkruken al aanbieden, ze zag me zeker voorbij komen strompelen. Hihi. Op het geboorte kaartje van Darren stond: wat ooievaar? Nix ooievaar! Gewoon je weet wel... En toen was ik er! Ik was spontaan zwanger van hem, voor deze beeb hebben we heel wat meer moeite moeten doen (15 maanden) maar er komt nu een gedichtje namens darren op. Had tranen van die lieve ontroerende gedichtjes!! Super mooi. En je voelt een beetje de wanhoop van toen en het geluk dat het toch gelukt is. Morgen ga ik compu les geven aan groep 1 en 2 op Darrens school, ben benieuwd. Fijne avond!!
Jakkes... genoeg redenen om gewoon lekker ego te doen hoor! En klagen mag al helemáál! Knuff en knupp!
Bij mij wordt het net zo iets als op derya's kaartje. Aan de ene kant iets vanuit de meiden en de andere kant een gedichtje wat van toepassing is op de beeb.
Goedenavond! Jeetje weer zo'n drukke werkdag gehad, ik kom nergens aan toe eeeeeh ik bedoel: ik kom niet toe aan nutteloze dingen die eigenlijk niet mogen zoals dit... hihi maar die wel heel leuk zijn! gedichtjes: wauw, supermooi !! ik besef heel goed dat er mensen zijn die superveel moeite moeten doen en lang moeten wachten maar als het dan bij jezelf in een keer lukt... is dat toch best moeilijk om echt als een ultiem wonder te zien... stom he!! En dan nog al die mensen die echt met lege handen achterblijven... zoals mijn allerliefste collega die na 5 jaar besloten hebben te gaan adopteren.... zij zullen dit nooit meemaken en ze willen zo graag!! Het leven is echt niet eerlijk hoor!
Ben een beetje aan het kijken voor geboortekaartjes. Wil eigenlijk iets wat echt voor een tweede kindje is, dus met levi als grote broer erop.. maar moeilijk zeg
Misschien vind je deze wel leuk. Levi als rakkertje heeft nu een speelmakkertje Papa en mama zijn ook heel blij want er is nu een broertje / zusje bij. Mijn papa en mama vonden het alleen zijn niets voor mij. Vandaar dat ze al snel zijden, er komt een broertje of zusje bij. Vandaag is de dag dat iedereen weet, dat mijn broertje / zusje (naam) heet.
Misschien vind je dit iets. Verwijsd naar jullie eerte kindje en iedereen zal zich herinneren hoe dat voor jullie was. Met de geboorte van Mathijs, is onze grootste wens in vervulling gegaan. Voor ons is het niet van zelf sprekend, net als dit enorme (of grote) wonder. Wij hebben het nu dubbel en dwars nog eens over gedaan. Want dit is met geen pen te beschrijven. We waren eerst met zijn drieen, en nu met zijn vijven.
Oke. Kijk eens op www.gedachten-gedichten.nl Staan er een heleboel, voor 2de en meerdere kindje. Misschien kan je wat combies maken van wat gedichtjes. Succes
Zoooooo ik ben echt scheel, lees nu pas dat je op zoek ben naar geboorte kaartjes. Kom ik met gedichtjes Op www.geboortekaartjes.nl kan je er een heleboel bekijken.