Goedemorgen dames. Heb gister me eerste les van zwangerschapsyoga gehad was heerlijk ben eigelijk nog geen enkel moment zo bezig geweest met de kleine in me buik. heb nu alleen wel last van me rug hah
Cygnet, ik heb tijdens de zw schap van darren maximaal 5 sigaretten per dag gerookt. Mijn toenmalige vriend (vader van darren) ging bij me weg toen hij wist dat ik de baby zou houden, tijdens de hele zw schap heeft hij geprobeerd mijn leven tot een hel te maken. Dus ik was ontzettend gestrest en heb haast niet genoten van m'n zw schap. De vk zei dat als ik ook nog zou stoppen met roken dat misschien te veel stress zou geven voor de baby. Ik ben dus gaan minderen en meestal rookte ik er 2 per dag, maar maximaal 5. Gelukkig heb ik nu daar geen problemen mee gehad, ben al 2 jaar gestopt met roken, dus dat was wel een voordeel.
Nee de VK. ging wel op zoek, maar kon niets zien, benen zaten gekruist over elkaar heen. En was toch nog te vroeg momenteel zei ze. Maar we zagen wel dat ze probeerde te kijken tussen de benen..
Goede morgen allemaal! Marjon, veel plezier bij de VK. @hier, heb me zonet ziek gemeld. Heb toch griep onder de leden ben ik bang. loopt gewoon weg, en dan die misselijkheid er ook nog bij. Voel me niet lekekr, net ook alweer moeten liggen om bij te komen (zal ook mede door lage bloeddruk zijn denk ik)
Goedemorgen meiden! hoe is het met iedereen? hier alles goed! weer een nieuwe dag op kantoor... hoop wel dat deze ook lekker snel voorbij gaat! x
Ik heb een heel mooi hartje gehoord !!!! jeeeehhhhhhhh........Nu wel advies om toch zo snel mogelijk naar een longarts te gaan omdat als beepje gaat groeien ik er\waarschijnlijk nog meer last van krijg !
Marjon, gefeliciteerd!! Een hartje!! Wie heeft er wel eens gehoord van Raimond lap?? Bij toeval kwam ik hem tegen op YouTube, hij maakt rustgevende baby muziek. Ook voor als je nog zwanger bent. Heb dus dat liedje aan gezet en m'n telefoon (met dat liedje op) op m'n buik gelegd... Pff viel bijna in slaap. Geweldige muziek!!
@marjon ahhhhhh fijn hè om het hartje te horen. Kan er zelf nooit genoeg van krijgen om hartje te horen.. zo bijzonder!!! ego: neem vanmiddag lekker vrij.. heb al een paar nachten slecht geslapen en ben bekaf.. is toch rustig hier, dus kan ik vanmiddag ff bijslapen..
@ Marjon, super!! Ik hoop morgen het hartje weer te horen ( als ik mag komen ) @ Loran, beterschap! Oh ik ben net uit bed. Sliep gisteren om 9 uur, werd om 04 uur wakker tot een uur of 5 ( hoestenhoestenhoesten ) En moest gisteravond ontzettend ranzig weer overgeven. Ik heb nu officieel een trauma van pitabroodjes, en ik was zo blij dat ik wat gegeten had. Brrrrrrrrrrr. Rein gaat zo de HA bellen voor een AB kuur. Ik bel niet meer, ze geloven mij toch niet. Nathan is lekker met de kindjes aan het spelen, was hij ook echt aan toe!
Knap dat je zo goed kon minderen en natuurlijk helemaal dat je nu helemaal gestopt bent! Ik kan me wel iets voorstellen bij stress en dan blijven roken (ben ook roker geweest). @Marjon: fijn dat je een mooi hartje hebt gehoord! @Aszz: ships zeg! Hoop echt dat je je snel beter zult voelen! @Kimm: lekker rustig aan! Is belangrijk als je zwanger bent. Op tijd je rust nemen! (je weet dat je ook recht hebt op extra pauze?) @Loran: veel beterschap!!! Zo, het mannetje voelt zich duidelijk een stuk beter dan vanochtend (hij heeft geslapen tot 10:00!!! Toen ben ik maar eens gaan kijken bij hem!) Hij zegt nu de hele tijd "OH OH"... (Teletubbies maar dan wel opgepikt op het kdv want hij kijkt hier maar 2 x per week ofzo). Heel grappig maar op den duur ook wel een beetje irritant!
Marjon: heerlijk meid, geniet ervan! Kaatje: gefeliciteerd! Eindelijk niet meer de plee knuffelen!!!! Aszz: pfff, schiet echt niet op he, nogmaals beterschap! Rest: uhm, goedemorgen en eet smakelijk zo
@ As: beterschap meid! @ Kaatje: wat een heerlijkheid niet meer spugen! Fijn voor je! @ marjon: heerlijk om te horen zo'n kloppend hartje! @ roken: yeahh..gisteren 11 weken gestopt! Maar ik heb zo nu en dan echt vreselijk veel zin in een peuk! @ ziekenhuisbevalling: ondanks dat mijn bevalling gruwelijk was, niets anders dan lof over het verplegend personeel en over het reilen en zeilen op de verlosafdeling! Super!. Ik was blij dat ik daar was en niet thuis! Wij mogen sowieso niet thuis bevallen, dus deze gelukkig ook weer in het ziekenhuis! Morgenochtend moeten wij weer op controle bij de gyn, heb er zin in! Morgenmiddag viert zoonlief zijn kinderfeestje, met zes van die koters op stap, dus we hebben oma als hulptroep ingeschakeld omdat vriendlief moet werken! @ aan de mama's die niet-getrouwd zijn: wie van jullie is al op het gemeentehuis geweest i.v.m. de erkenning? Wij hebben dat bij onze zoon moeten regelen, maar geen idee meer wanneer dat nou eigenlijk geregeld moet worden..
Deedtje. Wij zijn na de afgelopen echo naar gemeentehuis geweest om mijn vriend als vader te erkennen.
Bij voorkeur zo snel mogelijk ivm het erfrecht! Veel mensen wachten tot na 12 of 25 weken maar doe dit niet. Zo snel mogelijk. Waarom? Het is een beetje rottig verhaal maar schrijf het toch maar op: mocht tijdens de zwangerschap de vader van het kind komen te overlijden en het kind is niet erkent, dan heeft het kind ook bij geboorte nergens recht op (bijvoorbeeld ook niet op zijn naam!). Natuurlijk kan je proberen alsnog de identiteit van de vader vast te laten stellen door DNA maar dit is natuurlijk het laatste waar je hoofd naar staat plus het duurt tijden waardoor de mogelijke erfenis allang opgesoupeerd is door anderen... Heeft de vader van het kind het kind wel erkent, en komt de vader voor de bevalling te overlijden, dan erft het kind (ook als papa en mama samen niets geregeld hebben) ALLES van papa na de geboorte (je moet dan als moeder nog wel even zorgen dat er iets te erven valt en dat niet de rest van de familie alles 'ingepikt' heeft... het gebeurt hè?) Naar verhaal maar het zal je maar overkomen (zoals het een kennis van mij overkomen is maar gelukkig zijn haar 'schoonouders' echt supervriendelijke mensen en zorgen zij financieel dat toch alles bij haar en het kind terecht komt maar het kind heeft wel haar achternaam terwijl dat niet de bedoeling was... toch sneu) @Natascha: goed gedaan! En gefeliciteerd! Toch bijzonder hè? En welke achternaam krijgt je kindje?
ik ben nog steeds bezig eigenlijk mijn vriend over te halen om gewoon op donderdagochtend (is het gratis bij ons) te trouwen in het gemeentehuis zonder poespas
ONs kindje krijgt de achternaam van de papa Haha was papa heel blij mee dat er een mensje op de wereld komt dat zijn achternaam draagt