Hallo alles goed hier. Ben even een tijdje niet geweest had het zo druk. 4x7 kilo babykleertjes gewassen gevouwen en gestreken, en het erge is nog dit is maar tot maat 62, enkeldingetje wat klein valt van 68. En van de week 2 keer onderuit gegaan met die gladheid. Gelukkig niets met beeb. Ze wordt overgens de laatste dagen erg actief. rond 19.00 uur en 23.00 uur is het vaste tijd om te feesten daar binnen. Ga nu even eten maken voor de meiden, probeer vanavond weer mee te lezen. Heb de afgelopen 25- 30 pagina's niet gelezen. Sorry. Hoop dat er geen gekke dingen waren. Tot later.
Zo hier weer eens reactie van mij, is al weer een hele tijd geleden! Ik probeer jullie bij te houden, maar dat is echt niet te doen! Dus ik breek af en toe even in! Ik lees tot nu toe geen gekke dingen, gelukkig! Hier gaat alles gelukkig ook goed. Heb weinig kwaaltjes, gelukkig! Begin wel goed te groeien (+4,5kg nu) en verder tot nu toe nog nergens last van! Dus daar geniet ik dan maar van! De beeb is elke dag lekker aant feesten in mijn buik en je ziet dan ook echt aan de buitenkant van die tikjes, echt heel erg leuk! Mannetje vindt het ook helemaal geweldig! We genieten er echt heel erg van. Beetje raar misschien maar met mijn vorige zwangerschap ben ik met 22+3 bevallen en dat ben ik nu vandaag........ heel raar gevoel! Ik ga weer proberen jullie bij te houden!!!
LindaV kan me voorstellen hoor, bijlezen is niet te doen heb ik af en toe ook last van! Rare dag voor jou ja... maar deze beeb blijft vast lekker zitten in jouw warme buik! Surreyya we waren wel een beetje ongerust, fijn te horen dat verder alles goed is alleen... niet te vaak vallen he daar word je niet mooier op
Dat is wel even moeilijk inderdaad linda... hier is het vooral 's ochtends om 7 uur feest en 's avonds een uur of half negen!
Hoihoi! Zingen tijdens het poepen, whahaha, hoe kom je erop? Ik heb altijd een Cosmo en een sudokuboekje bij de wc liggen, en laatste tijd ook regelmatig de Mama Vandaag weer een achternichtje erbij! Nicht van mn vriend is vanmorgen bevallen dmv keizersnede van een dochter! De kleine maakt het goed, maar ligt nog wel in de couveuse. (ze is met 32,5week gehaald) Misschien hele rare vraag, maar ik begin een 'zwangerschapslijn' te krijgen. Is dit te voorkomen? Zoniet, gaat dit na de bevalling weg? Zoja, hoelang duurd dat ongeveer? Boven mn navel kan ik em wel zien, lichte lijn. In de spiegel zag ik em onder mn navel, iets donkerder, tot m'n 'private part' Is trouwens wel erg lastig geworden om daar nog te scheren, ik kan mn poes nu helemaal niet meer zien!! En misschien nog een rare vraag, maar tijdens de bevalling kan je uitscheuren, en wordt dan gehecht. Is het dan makkelijker als je geschoren bent of maakt dat niet uit? Sorry van de rare vragen, maar ik vroeg het me heel erg af, dus dacht, nu vraag ik het gewoon *schaam* Liefs
scheren gaat hier ook moeizaam... hihi, dus alles er maar af een beetje op gevoel, want model erin krijgen kan ik toch niet zien! en ik heb de lijn ook.... van m'n navel naar beneden inderdaad
eeeh, zo strak mogeljik alles bij het matras in? en het lakentje zo'n 30 centimer over het dekentje heen vouwen, daarom zitten er ook van die leuke stikseltjes en figuurtjes soms op. En matrasje, dan molton of onderlegger of zeiltje dingetje, dan hoeslakentje dan de baby, een hydrofiel luiertje eventueel onder z'n hoofd, dan lakentje erover en dan dekentje.... toch??
pff ik voel me echt zo stom... als ik het lees denk ik, ja duuh... maar ik vraag me af hoe ik het allemaal in de praktijk breng... kan die kraamhulp niet voor altijd blijven...
die bruine lijn boven navel begint nu ook bij mij te komen eronder vooral veel zwarte haren erg vies hahah
lang leve scheermesje !!! Ik hou het nu extra goed bij , je weet maar nooit wanneer je naar het ziekenhuis moet .....
scheermesjes zijn super me redding maar ga die haren rondom en onder me navel dus niet weg scheren hahaha