Hai meiden nou vandaag naar echo geweest en we krijgen een jongentje ! Alles is goed ben super blij x x
@Laurise Allereerst gecondoleerd, dan staat je hoofd zeker ergens anders naar. Ik heb even in je album gekeken, mooi buikje hoor en wat een leuke kleren!
Mooi weer flowertje, groeit goed! Bar wat leuk een jongen! Gefeliciteerd, had je zelf al een voorgevoel dat het een jongen zou worden..ga even bij jou buik spieken haha, zegt niks maar toch Karinnetje dank je wel. Leuk dat je in mijn album hebt gekeken, en thanks voor je compliment over mijn kleding..is altijd weer een gepuzzel s ochtends maar wil er leuk uit blijven zien.. En heb ik ook en punt buik? Wordt steeds minder een punt volgens mij bij mij.. ga morgen weer even een foto maken.
Hai larisse ik had zon gevoel ja maat zeker weten doe je het toch nooit maar ben super blij dat het een knul word en zal morgen een nieuwe foto plaatsen ben dan 21 wk x
buikfoto van vandaag! Dus 17 weken 6 dagen. Klein detail ik heb dus cup E/F en nu mijn buik echt een groeispurt maakt vallen die helemaal in het niet!!! Bekijk bijlage 116702 Wat vinden jullie er van??? Liefs
Wat goed! mooie foto, mooie buik ik heb ook een vrij grote voorgevel (E) maar deze lijkt ook steeds kleiner HAHAHA
Vriendlief moet er erg om lachen soms... Hij zegt wel eens... heb ik een vrouw met dikke tieten, en nu vallen die weg door die mooie zwangerschapsbuik hahaha!
Mooie buik hoor! Mijn man vroeg zich laatst af of mijn buik nu groter werd of mijn borsten kleiner....!8)
En dit is mijn buikje dan met 19 weken en 5 dagen: Bekijk bijlage 116754 Ik zie dat ik even mijn jurkje glad had moeten trekken...
Morgen 20 weken!! Vanmiddag de 20 wken echo, spannend!! Ps: jurkje gaat wel erg strak zitten nu haha..
Cin, morgen ben ik ook 20 weken en vanmiddag heb ik ook de 20 weken echo! Onze buikjes gaan gelijk op!
@ Guusje Leuk zeg alles precies tegelijk haha... Jij ook veel plezier bij de echo en toch ook succes, vind het zelf toch best een spannende echo!
ik show morgen weer een foto maar wta een mooie buiken meiden prachtig en ik heb dat idee van mijn boobs ook hihi. Ach ja. xxx joyce
Nou de 20 weken echo was goed... Ze was erggggggg beweeglijk en ging alle kanten op, mocht daardoor tot 3x toe terug naar de wachtkamer en weer terug voor nog een echo... heeeel vervelend! Ze kon alles goed zien, alleen de kleine hersenen kwamen snel in beeld maar doordat het kindje niet goed lag maakt ze voor de zekerheid de volgende keer toch nog een korte echo.... Ennn niet onbelangrijk het is nog steeds een meisje!
Geweldig Cin! Echt fijn hè als alles goed is! Hier was de echo ook helemaal goed. Zo'n lief gezichtje...! Het uitgebreide verslag staat bij de meimamma's.