Bevallen Meimamma's 2011 Dit leek me wel leuk meiden, zo zien we wat er van ons terecht is gekomen hihi. xx Joyce
Mijn buikje begint dan eindelijk ook lekker te groeien! (Nu de kleine nog!) 36 weken! Bekijk bijlage 144441
Wauw prachtige buikjes weer! Nog een paar weekjes genieten meiden Hier met 34w4d, morgen al weer tijd voor een nieuwe foto!
Hi meiden, Ik heb al eens eerder foto's geplaatst... maar vanaf nu onder een andere naam ivm gluurders haha.... Foto 36 weken.
Echt mooie zwangerschapsbuiken Vlinder en Loki! Loki, het verschil tussen ons is wel goed te zien... Meimamma, tja een puntbuikje... ben heel benieuwd, want ons gevoel zegt een meisje! Nog eventjes wachten dan zullen we zien of het bakerpraatje ook dit keer klopt!
Vandaag 38 weken, dus ook weer nieuwe foto http://www.zwangerschapspagina.nl/attachment.php?attachmentid=144778&stc=1&d=1303041190
Hoi Meiden, Ik kijk alweer een lange tijd mee en heb eigenlijk nog geen 1 foto gemaakt gaan we van de week maar eens doen voordat het te laat is Ik vind de laatste loodjes echt zwaar en kan eigenlijk niet meer wachten totdat ik de kleine in mijn armen heb! Aankomende woensdag ga ik voor een draaipoging naar het WKZ waar ik loop...onze kleine lag een hele tijd goed en was zelfs al beetje ingedaald, maar hij heeft zichzelf nu toch gekeerd en ligt in een halve onvolkomen stuit ( een beentje omhoog en eentje naar beneden) Ben nu al erg zenuwachtig en hoop stiekem dat de kleine voor woensdag zelf alweer is gekeerd. Hoe liggen de kleintjes nu bij jullie???
@wjs Ow wat vervelend dat je kleine gedraaid is en dat ze bij je gaan draaien. Hopelijk is de kleine voor woensdag zelf al weer terug gedraaid Hier ligt uk vanaf het begin al met hoofd naar beneden en is al ingedaald. maar ligt nog niet vast
Ai dat is niet fijn dat hij ineens gedraaid is. De mijne lag vanaf het begin af aan dwars en is met 31 weken met zijn koppie naar benee gaan liggen.
@Wjs; Wat vervelend dat de kleine gedraaid is.. Hoop dat de draaipoging lukt of dat de kleine vanzelf al draait voor woensdag! Hier hetzelfde als meimamma.
Wat een verschil aan buiken zeg, maar ze zijn allemaal even prachtig. Ik hoop dat je beebje weer draait. Succes. xxx joyce
Bekijk bijlage 144961 36 weken en 6 dagen... afgelopen zaterdag gemaakt.... mooie buikjes hoor dames!!! wjs sterkte met de draaipoging!!
hey meiden, Hier ben ik 37 weken en 3 dagen. Ik kan echt haast niet wachten. Maar ja elke extra dag zorgt dat ik het nog netter heb opgeruimd . mmm dat draaien klinkt spannend. Ik hoop dat het lukt...succes! xx Kitty
mooie buiken allemaal, ik krijg woensdag een bellypaint dus die foto zet ik van de week als ik hem binnen heb hier wel even neer.