goed bezig flower, knap hoor dat er zoveel af is. bloemm; niet teveel afvallen he, volgens mij was je al niet al te dik. hier waren de kilotjes er na de keizersnede al meteen af. ik was ook maar 3kg aangekomen en er zijn er nu 6 af. heb er niks voor hoeven laten staan ofzo. heb nu ook minder tijd om aan eten te denken als eerst en ik beweeg meer. trap op trap af trap op etccc. merk wel dat mn broeken toch nog niet lekker zitten. net alsof mn heupen breder zijn geworden. kijk het nog ff aan en anders koop ik wel een aantal nieuwe broeken. ik kan niet eeuwig in mn zwangerschapsjeans blijven lopen.
Ik woog voor mijn zwangerschap 51kilo. Ben 12kilo aangekomen dus was bij de bevalling 63kilo. Nu woog ik vorige week 55kilo (waar ik niet onder wou komen) maar denk dat ik er al onder zit helaas. Moet ik echt op blijven letten inderdaad... en ik heb ook met spoed nieuwe spijkerbroeken nodig!
Etos heeft ze ook voor 8 heb ik gezien. Nu heb ik geluk dat ik uit de felicitas doos nog een bon heb voor 10% korting
voor de difrax s-fles bij kruidvat 13 euro en bij prenatal 15 euro... wij hebben trouwens wel de BPA-vrije fles..... degene waar nog BPA in zit zijn inderdaad 8,50 euro!
de bpa vrije zitten in een blauw doosje en alleen verkrijgbaar in de kleur beige... er staat ook op dat ie BPA vrij is... de "oude" versie is te verkrijgen in verschillende kleuren...
wauw flower wat goed zeg!!!! enne je 2e streef ga je ook halen hier begonnen met 60 kilo en ongeveer 16 aangekomen.. geen idee hoeveel er inmiddels af is maar ik kan mn zw.spijkerbroek weer aan (die had ik bij 17 weken al aan de wilgen gehangen)... ben bang dat ik er niet onderuit kom om nieuwe broeken te halen... ben sowieso 1 maat groter nu (ach ik mag niet klagen met een maat 38)
En ga ik straks een oude versie halen. Maar ja moet wat. De flesjes van medela die ik had zijn te klein voor de voeding die hij nodig heeft. Dus wordt het tijd voor een grotere fles. En ik vind de s-fles fijner dan de avent.
Buddybericht van Sunnyqueen: Sunnyqueen heeft heftige weeen waar nog maar 1 minuut tussen zit! Dus het is erg vermoeiend voor haar. Ze heeft nu 4-5 cm ontsluiting en krijgt nu een morfinepompje. Sunnyqueen heel veel succes!!
ik ben ook erg nieuwsgierig, denk een jongentje... Maar ik zit er altijd naast, dus het wordt dan vast een meisje!
pakket van de jan linders was wel leuk, zaten ook gewone boodschappen in en een aantal potjes vanaf 4 maanden. doos van de etos vond ik tegenvallen. het waren vooral tijdschriften en wordt lid van.. blaadjes. verder wat potjes vanaf 4 maanden. prenatal ga ik denk ik vrijdag even ophalen, neem aan dat ze morgen niet open zijn.