O zustertje we hebben tegelijk gepost vandaar dat ik nog niet op je reageerde onder jouw berichtje Leuk om te horen dat je het gezellig vindt dat ik mee klets, ik vind het ook heel gezellig om hier mee te kletsen Valt wel mee ik werk van (8:00 weg) 8:30 tot 17:00 en dan ben ik rond 17:30 thuis. Hiervoor werkte ik ook veel 's avonds, notuleren bij avondvergaderingen maar toen ik zwanger was heb ik meteen gezegd dat ik dat niet meer doe als ik een kleine heb Ja je hebt inderdaad zeker veel gedaan al. Haha die Nina die denkt ook, je komt er wel uit met dat slapen haha. Fijn dat Nina heeft geslapen tot half 8! Beetje jammer dat je dan zelf niet goed kan slapen, ben jij ook zo'n slechte slaper? Ik wel zucht..heb al alles geprobeerd maar slaap alleen goed met slaapmedicatie..maar ja die mag je niet altijd gebruiken. Heb je verder nog wat op de planning vandaag? @xd Oke ga ik dat ook doen, balen he die straie, vind het echt vreselijk...maar ja... Inderdaad niet echt wandel weer vandaag..
Hallo! @ Knip: Hier voel ik hem nog weleens maar dan meer met wassen. Sex gaf geen probleem......nu op laag pitje ivm anti-biotica voor 2 maand:x @ Laurise: Wat fijn dat ze goed sliep vanacht @ XD: Veel plezier op de kerstbeurs @ Zustertje: Ook jij fijne middag!
Zoooooooooo ik moest echt veel bijlezen!!!! Jullie hebben flink zitten kletsen hier. Ik ben nu op mn werk. Moet tot 17.00 uur. Anoek is naar het kinderdagverblijf. Las over MMM. En over 'de knip'. Nou ik haak vanaf hier even in en probeer verder mee te kletsen.
Goedemiddag dames, @knip, geen last van, want heb een keizersnee gehad. Dus geen tips of adviezen hier!! @ Xd, Jelke huilt ook na elke fles, maar hij heeft de fles ook in 5 tot 8 minuten leeg geslurpt dus dan is het signaal van dat hij genoeg heeft gehad nog niet bij hem binnen. Wij geven hem dan direct het speentje. Daar sabbelt hij dan even op en dan gooit hij hem vaak zelf na een minuutje of soms zelfs eerder uit omdat hij dan moet boeren. Dus inderdaad niet meer voeding gaan geven hoor. Hij krijgt echt wel genoeg, maar het duurt even voordat dat signaal naar de hersenen gaat. En vaak hebben ze ook gewoon nog zuigbehoefte. @Werkse voor alle werkende dames. Nou toen was ik het weer kwijt. @Hier: IK BEN BOOSS!!!
SQ boos?? Vertel... Ja laurise, ik kan soms echt wel janken van de straie.. Mn buik is echt hel nu Durf er haast niet naar te kijken Anouchka, hoe gaat het eigenlijk met je. Nu je antibiotica hebt. Werkt het iets?
Ja boos, dat zit zo: Mijn ouders zijn nu dus 3 jaar uit elkaar. Dit was mijn vader zijn keuze en mijn moeder heeft hier nog veel verdriet van, want die houd nog steeds van hem. Ze gaat er desondanks erg goed mee om en is een sterke vrouw. Maar zoals ik al vertelde gaat mijn vader met zijn vriendin trouwen en dit kwam wel even hard aan bij mijn moeder. Is toch weer even een klap die ze moet verwerken. Nou had mijn moeder op haar hyves een mooi gedicht geplaatst over verdriet en troost. Zo van laat me huilen als ik dat wil en laat me lachen als ik dat kan. Gewoon een mooi gedicht wat haar gevoel op dat moment gewoon erg goed omschrijft. Mijn tante (de zus van mijn vader) Kan het niet laten om daar dus heel lullig op te reageren. Zij zegt dat mijn moeder eens moet doorgaan met haar leven en mijn vader moet loslaten. Ze zijn al zooooooo lang uit elkaar (3 jaar nog maar he) Ze moet niet zo in haar verdriet blijven hangen..... Nou dan valt mij de bek open hoor.... Niemand heeft het recht om over andermans verdriet te oordelen en je hebt al helemaal niet het recht om te bepalen hoe lang iemand verdrietig mag zijn. Dat maakt mij zo ontzettend boos. Ze waren bijna 30 jaar getrouwd en dan zegt zij dat 3 jaar uit elkaar al HEEEEEEEEEEEEllll lang is.... Tsss Heb dat ook tegen haar gezegd dat ik er zo over denk. Gaat ze vervolgens op haar hyves een ellenlange www schrijven met het verhaal dat zij ook erg veel nare dingen heeft mee gemaakt, maar dat zij nooit in haar verdriet blijft zwelgen, maar haar zelf een schop onder de kont geeft en door gaat. (en dan dus een heel uitgebreid verhaal over wat ze allemaal heeft mee gemaakt) En dat als je blijft zwelgen in verdriet je dus allemaal rare ziektes kunt krijgen en weet ik wel niet wat nog meer. Nou mijn moeder zwelgt dus helemaal niet in verdriet, maar moet deze tegenslag gewoon weer even verwerken. Ze heeft haar leven heel goed opgepakt, maar ze heeft wel samen met mijn vader 4 kinderen dus blijf je altijd met elkaar verbonden. Dus dat verleden kun je nooit los laten.... al zou je willen. Nou ja dat maakt mij gewoon boos... Liefs
@Lwv Werkse nog tot 17.00! Zijn de waterpokken al helemaal verdwenen? @Anouchka Dat is waar hoe is het met je oksel Was mij helemaal ontschoten... Ook wordfeud verslaafd @SQ Kun je dat niet beter een andere speen op Jelke zijn fles doen zodat hij minder snel drinkt of werkt dat niet? Waarom ben je boos? @Xd Jammer dat het geen lekker weer is nu jij vrij bent! Julan lekker aan het slapen of niet? Nou Nina heeft vanaf vanmorgen 07.30 wel een kleine 3 kwartier geslapen... Zouden de spongentjes echt bestaan ga het bijna geloven, Gelukkig is ze niet vervelend en ligt ze lekker te spelen in de box. Ik heb net een stronk broccoli gekookt en gepureerd heeft Nina 4 keer groente voor 50 cent echt veel goedkoper en lekkerder dan een potje en zo klaar. Maken jullie alles zelf?
@SQ Pfff sommige mensen... Ik kan je moeder wel goed snappen zei heeft er niet voor gekozen en moet wel de gevolgen dragen... Heel veel sterkte meis!
@Zustertje andere speen heb ik al geprobeerd. Ik heb nu de 3 standen speen en stand 1 zuigt hij helemaal vacuum dus dan adviseren ze een stand hoger dus stand 2. Maar zo snel drinkt hij al vanaf het begin. Met borstvoeding slurpte hij ook echt... enorme zuigkracht heeft hij. Liefs
SQ, ja dan zou ik ook goed pissig zijn! Logisch dat je moeder daar van schrikt en weer verdrietig is. Dat is meer als normaal! De 3 standen speen werkt bij Julan niet, zelfs op 1 gaan het veeeelste snel. Ik maak ook alles zelf. Alleen alles met aardappel vind hij niet te pruimen haha... Dan slikt ie het door en dan schud zn hoofd zo van JAKKES! en de tranen springen in zn ogen. Alleen groente gaat wel goed. Het is idd ook stukken goedkoper! Heb voor een week bloemkool in de vriezer, alleen heb er aardappel door dus dat is geen succes haha Eerst maar alleen groente of alleen fruit.
Oh Julan die slaapt nu lekker idd. En moeder is een broodje frinkandel aan het maken, uuh 2 broodjes frikandel Had er in 1 x zin in haha Denk je dat Nina zo ook weer lekker slaapt? Vervelend als ze steeds wakker is enz he, Julan heeft ook een paar van die dagen gehad en merk nu echt dat ie meer kan. Mn moeder heeft hem gisteren kusjes leren geven haha.. Nu zit ie constant te happen zodat zn lippen geluid maken, moeilijk uit te leggen
Overdag slaapt ze echt heel weinig maar ja nu gaat het 's nachts echt super dat vind ik veel fijner... Al is het wel jammer dat ze 's middags niet even een uurtje of 2 langer slaapt want dat is zo lekker haha... Misschien gaat het binnenkort weer beter... Ik zit lekker even hermanskookschool te kijken en Nina ligt te proberen te draaien (op haar buik) Gaat bijna alleen haar ampje zit in de weg.. Lekker xd een broodje frikandel! Ik ga nu een grapefruit eten.
ieh grapefruit, daar krijg ik altijd de bibbers van hihi. Hou niet van bitter Maar smakelijk! Ik vind het heerlijk dat Julan zo smiddags al snel 3 uurtjes slaapt. Dan kan ik lekker wat voor mezelf doen. En snel even door het huis gaan
Hi ladies! Zustertje : De waterpokken zijn bijna weg! Zitten nog wat plekjes maar je ziet ze bijna niet meer. Gelukkig! Ik geef nog geen bijvoeding maar wil straks toch 'vers' geven. SQ : Boven staan meid. Ver boven staan. En je moeder ook. Laat die tante de **** krijgen.
@Lwv, ja weet je toen ze dat hele verhaal daarna op haar www zette dacht ik zo veel dingen en wou ik zo veel tegen haar zeggen, maar ik heb even tot 10 geteld en ik weet gewoon dat het totaal geen zin heeft om er nog maar iets over te zeggen, want ze begrijpt het toch niet dus ik ben nu gewoon de verstandigste en reageer er gewoon niet meer op.
@ SQ: idd....boven staan. Dit zegt genoeg over haar......als ze zich zo verlaagt Maar snap je frustratie.... @ Lwv: Fijn dat de pokjes bijna weg zijn Gaat het goed met Anoek? Ik wordt 27 oktober geholpen aan mijn oksel...tot die tijd wel weer met anti-biotica starten
Verstandig SQ Ik denk dat mn vriend overspannen aan het raken is. Hij doet veelste veel. Hij komt net uit zn werk en moet gelijk door om 3 autorijlessen te geven, hij kan de tijd niet vinden om die lessen voor te bereiden. Want hij heeft ook nog zn handeltje wat erg druk is. Heb al een paar x gezegd dat ie zn handeltje maar even moet laten wat het is. Maar nu blijkt dat er dingen missen en daar kan ie met zn klanten weer gezeur om krijgen.... Al met al, hij ziet door de bomen het bos niet meer. Kreeg vanmiddag al een smsje (ja sms, old skool haha, je moet iets als je blackberry storing heeft grr) dat hij zn handeltje even laat voor wat het is als dit probleem opgelost is. Dan richt hij zich op zn opleiding en op ons. Ik hoop dat het m lukt want het is zo niet echt gezellig....