Hier ben ik weer even: Laurise is nog steeds niet fit..nog 1 snotoogje, slaapt veel, huilt veel en is veel boos...maar ja komt ook omdat ik haar steeds wakker moet doen voor activiteiten...morgen de kapper maar afgezegd want ze moet beter zijn als papa terug komt. Wel een super gave foto shoot zaterdag gehad, zie mijn foto's op facebook, ook daar moest ze veel huilen maar het eind resultaat is prachtig dankzij mijn schoonzusje de fotograaf. Verder hier maandag doorbreek bloed dus maandag laatste pil genomen, wil niet ongi zijn of doorbreek bloed hebben als manlief thuis komt..word ik pas vrijdagavond ongesteld!! Vet lang, en een krampen en stolsel bleeh als ik niet een alleenstaande vrouw was geweest had ik gedacht dat ik een miskraam zou hebben gehad...krom van de pijn maar ja even op mijn tanden bijten..wat een getob blijft dit..nog steeds geen goede oplossing gevonden. Enne XD dat van die tampon heb ik ook, gaat nu heel vaak overdwars..voorheen niet... XD wat een gave fiets en wat leuk dat het zaterdag al komt. Leuk een verrassing van je vriendinnen Lwv heerlijk samen in bad, fijn dat Anoek iets opknapt..houd nog niet over he? SQ foto van je nieuwe haar Zustertje hoe was de verjaardag van je mama? Anouskha hoe was je 30ste verjaardag? Sorry weet het niet meer en heb even geen puf om terug te gaan naar de pagina's Zit er doorheen maar bijna lieve meiden, bijna ben ik hier even out of order voorals nog donderdag op naar eindhoven!
Laurise ik hoop van harte dat ze de planning niet omgooien want daar zijn ze goed in. Ga heeeeeel erg van hem genieten he!!!!! Ik wil je hier niet zien
Gossie die laurise toch. Op de fotos is er niks van te zien zijn echt heel erg mooi! Goh jij hebr dat dus ook met een tampon, ik vraag me echt af of dat normaal is?! Donderdag naar ehvn? Spannend! Laat hier wel even weten hoenjullie ontmoeting is gegaan, daar ben ik wel heel erg nieuwsgierig naar En verder lekker van elkaar genieten. (ik zou soms willen dat mijn vriend ook even weg is, al snap ik dat het voor jou niet leuk is hoor, maar het weerzien dat lijkt me zo'n fijn moment! Nu is iedere dag maar iedere dag hihi) Hier een drukke dag gehad, vanmiddag verjaardag gehad en was erg gezellig!
@lwv Ja helaas weet ik inderdaad dat ze daar heel goed in zijn...mijn man zegt altijd niets is zo verandelijker dan het weer en defensie . Mijn man weet inmiddels wie die vriend van jullie is, grappig hè. Haha zal in de mee lees modus vanaf mijn tel worden want kan mijn lieve forum vriendinnetjes niet missen @xd Ja mooi he en inderdaad niks te zien. Zal morgen een huilende plaatsen, zelfs die is mooi haha. Ja ik laat jullie weten hoe het is, veel te leuk om te delen. Ja ik snap je wel. Dat vinden wij ook 1 van de voordelen, je waardeert nog meer, weet hoe het is om iemand erg te missen, komt niet in een sleur, en de ontmoeting daar op eindhoven is het mooiste gevoel dat ik ken. Leuk dat de verjaardag gezellig was, wat heb je gegeven?
Oh wat grappig dat hij nu weet wie het is. Kan me voorstellen (denk ik?) hoe mooi het weer-zien van elkaar zal zijn. Ik ga volgend weekend uit logeren met Anoek. Zonder papa! Mis hem nu al!!! Hahahaha Pa gaat carnaval vieren. Vind ik echt niets aan. Dus ik zit vrijdag tot zondag bij m'n ouders. Hihihi. Morgen niet werken. Heeeeerlijk! Weet nog niet wat ik wel ga doen....
Goedemorgen lieve meiden! @Xd Komt vandaag je fiets binnen? Ben benieuwd hoor... Wij gaan pas in april met Nina fietsen kan dus nog even rondkijken voor een moederfiets ik fiets wel vaak (nu niet omdat Nina niet mee kan) Rij ook vaak naar mijn ouders op de fiets is rond de 15 km @SQ Fijn dat je haar weer lekker gedaan is en nieuwe schoenen ook altijd fijn! Geniet er maar lekker van... Heeft je vriend nog iets gehoord van het uitzendbureau? @lwv Gezellig met Anouk in bad geweest wij hebben geen bad (houden er niet van) maar douchen wel vaak met Nina vind ze zo lekker... Lekker dat je vandaag vrij bent geniet er maar van. Hoe gaat het nu met afvallen? @Laurise Vervelend dat Laurise niet lekker is! Vandaag maar goed uitzieken dan komt het weer helemaal goed. WHAAAH nog een paar dagen als het goed is!!! Ik hoop zo dat het niet verzet wordt. Ik heb weleens van die filmpjes zitten kijken tranen met tuiten als die mannen weer bij hun vrouwen/kinderen aankomen... Ben jij de komende dagen/weken lekker vrij met je mannetje of moet je gewoon werken? Nina heeft er weer een tand bij en je ziet er nog 3 zitten zijn alleen nog net niet door. Wel erg vervelend dat ze er zoveel pijn aan heeft. Voor de rest kruipt Nina nu echt op handen en knieen zo leuk! En ze gaat overal aan staan om dan vervolgens handen los te laten en heel hard op haar hoofdje te vallen Hopelijk heeft ze snel door dat dat gewoon niet kan. Verjaardag van mijn ma was er leuk! Ben er bijna 3 dagen geweest wel thuis geslapen hoor. En nog lekker geschaatst afgelopen dagen nu weer een beetje rust in de tent al ga ik vrijdag een hele dag naar Nederhemert gezellig naar mijn vriendin. En er moet natuurlijk ook nog gewerkt worden Ik ga maar eens verder in huis.... Tot straks
He zustertje! Afvallen is waardeloos. Bah. Heel de week m'n best gedaan en maar 490gram afgevallen. Maar ik probeer niet op te geven.
Goedemorgen! Lwv, doorzetten meid. je bent iig afgevallen he...! zustertje, wat leuk zeg dat Nina overal gaat staan. Julan valt ook geregeld, maar hij weet wel dat hij niet los kan laten. Ooit staat ie met 1 hand aan de tafel en dan wil ie wat op de grond pakken. Maar bukken zit er nog niet in Hij weet wel dat hij niet los kan laten dus dan is het 'uuhhh uuhhhh mumumumu' hihi Mn fiets is al geleverd! Goede service zeg. Ben benieuwd, het is hier wel spekglad dus ga maar een klein stukje vanmiddag. Laurise, ik heb een voorleesboek gegeven en een bad puzzel van woezel en pip! Hopelijk gaat donderdag gewoon door. En ik woon in de buurt he, mocht je lang moeten wachten daar... Komt hij gewoon overdag aan?
@Xd hoe is het met Julan 's nachts?? Was ik helemaal vergeten te vragen @Lwv De kop is eraf! En nu doorzetten! Welk dieet doe je? Ga snel weer verder huiskamer is al af ga nu verder met de keuken
Vnnacht werd hij om 12 wakker en wilde weer niet verder slapen dus maar weer tussen ons in. nacht ervoor heeft hij doorgeslapen, wel 1x wakker geweest maar hij viel zelf weer in slaap.... Ik durf er nog niet teveel van te zeggen hihi Maar gisteren waren we laat thuis, 9.30 en dan is gewoon niet goed voor Julan. Hij moet gewoon optijd in bed liggen!
Zustertje ik volg geen specifiek dieet. Ik snoep niet. Geen limonade en verder gezonde producten. Xd : hoop toch dat Julan straks beter gaat slapen joh.
lwv, vieren ze bij jullie carnaval trouwens. Omdat je man wel gaat carnavallen? Hier is alles into carnaval, maar ik vind het echt een groot vrijgezellenfeest. Mn vriend en ik hebben het eerste jaar van onze relatie samen carnaval geviert.. Nouja sindsdien maar niet meer haha, niet goed voor ons
@lwv Ik doe precies hetzelfde maar ik hou wel mijn calorieen bij (al weet ik het ongeveer uit mijn hoofd) Dit doe ik omdat je snel teveel binnen krijgt. Ik wil je gerust helpen hoor of wil je het juist heel erg op je gemak doen want dan heb ik niks gezegd hoor @Xd Hopelijk gaat het slapen steeds beter! Zal ook niet in een keer helemaal over zijn. Gaat het wel beter overdag met spelen enz? Pfff Nina net helemaal kunnen verkleden ze had even flink lopen kotsen Hopelijk is ze daar snel vanaf maar kan nog tot zeker een jaar duren...
Zustertje, Julan spuugt ook nog best veel. De osteopaat zei tegen me dat dat ook door die nekwervel kan komen. Omdat alle zenuwen daar doorheen lopen en deze kunnen verstoord raken en dit heeft vaak uitwerking op de maag. Wel sneu he dat overgeven, en het kan ook zo ontzettend stinken!
Xd : Nee ik sport niet. Zustertje : Ik ga het deze week wat strenger doen en als het dan volgende week weer "slecht" is ontvang ik graag je hulp. Arme Nina zichzelf onder gespuugd. Pfff ik moet boodschap doen. Eten voor vanavond. Heb totaal geen zin om de deur uit te gaan. Raar weertje hier. Miezerregen.
Hallo lieve dames, @Laurise, spannend nog een paar nachtjes!!!! @Zustertje, he wat vervelend dat spugen... Hopenlijk is dat snel over, maar inderdaad het kan wel tot een 1 jaar duren.... Lijkt me erg vervelend. Steeds dat maagzuur door die slokdarm... brrr @Xd, goede service zeg nu je fiets al.... Vanmiddag dus lekker fietsen!!! En is het zaterdag nog gelukt met opsturen of wordt het toch woensdag?? Ben nogal nieuwsgierig naar de kleertjes hahaha, maar neem je tijd hoor @Lwv, ow meid ik herken het zo, bij mij schiet het dus ook voor geen meter op. Ben nu in totaal 3,2 kg kwijt.... Pfffff Maar ik weet nu wat ik fout doe hahaha dus ik heb mijn eetpatroon weer helemaal om gegooid. Ik nam dus 's avonds vaak nog een cracker met kaas als ik toch zin in wat kreeg, maar dat is dus gewoon 48+ kaas dus dat is hartstikke vet natuurlijk... Dus nu helemaal niks extra's meer. En ik drink nu elke dag 1,5 liter water. Dan kunnen die afvalstoffen maar weg spoelen hahaha. En ik at dus 4 sneetjes brood per dag. dus 2 sneetjes ontbijt en 2 als lunch en dan met leverpastei... En ik doe nu 2 met leverpastei en dan 2 met light jam. Scheelt ook weer. En avondeten gewoon normale portie... (anders krijg ik te weinig vitamines binnen heb ik berekend.) Dus ik zal eens zien of dit aankomende maandag meer effect heeft. Ik ben trouwens een echte kaasliefhebber, dus heb nu ook besloten om gewoon geen kaas meer te kopen, want als het niet in huis is voel ik de verleiding ook niet. Vriendlief eet nooit kaas op brood dus die mist het ook niet hahaha! Maar meid kom op, we zetten door!!!! @HIER: Jelke komt vooruit... Nog niet kruipend maar wel tijgerend... Hij leunt op 1 arm en met zijn andere hand trekt hij zich vooruit. Nu nog afwachten wanneer hij het kruipen snapt hahaha Op de banenmarkt nog geen nieuws. Vriendlief wordt als het goed is deze week gebeld door dat uitzendbureau over die vacature... dus we wachten maar weer af! Liefs
Haha sunny.. Woensdag stuur ik alles naar je toe, het is er zaterdag niet van gekomen sorry Je adres heb ik nog wel in mn PB staan. Tis iig een boodschappentas vol Lwv, misschien gaan sporten? Altijd goed voor de lijn. Wil me er niet mee bemoeien natuurlijk, maar sporten is altijd goed. (en saai......) Hier is het ook vies weer, donker en miezer. Bah! Vanochtend was het echt spekglad op de weg. Hopelijk is het na 17.00 iets beter want wil echt nog ff de fiets op met Julan!