Ik heb altijd ver van m'n ouders vandaan gewoon sinds ik uit huis ging. Nu ik zelf moeder ben vind ik het heel leuk dat ze dichtbij komen wonen. Bah tis nog niet eens 11 uur. Weinig tot niets te doen hier. Ga maar eens even wat collega's aan de kop zeuren of ze werk voor me hebben want hoe eerder het 17.00u is hoe beter!!!
Erg he dat vervelen! Ik moet nu naar iets opzoek waarvan ik niet weet wat het is of hoe het eruit ziet. Kreeg een hele leuke mail, ik citieer: Ik heb met spoed onderstaande stuk nodig. Hij moet er zijnn!!! We krijgen nu echt problemen als die niet boven water komt.. Hou me op de hoogte. Ps dit is er groot probleem want dit is een van de dingen waar ik oa voor bij de bank zit..
Zucht Ik mailde dat ik totaal niet weet wat het is en waar ik moet zoeken, of ze enig idee hebben waar het kan zijn. Krijg ik terug: nee. hahahaha wat is dit toch voor bedrijf
Kletskousen!!! Haha ik ben even weg en zijn er gelijk 2 pagina's vol Ga even lekker een kom soep eten samen met mijn zusje... Nina was pas weer rond 10 uur wakker toen even wat gedronken en gespeeld en om 11 uur weer terug naar bed omdat ze moe was en nu ligt ze weer heerlijk te snurken... Volgens mij slapen jullie kindjes veel minder of niet? @xd suc6 met zoeken!! Wat een zooi daar joh echt niet normaal... Dat zou gaaf zijn in zo een winkel werken wie weet! @lwv hopelijk kun je wat werk overnemen vervelen is zo irritant dan gaat de tijd veel te langzaam Trotste opa's en oma's is zo leuk hier ook hoor
Anoek gaat ongeveer een uur / 1,5 uur na elke fles naar bed. En ze komt soms een uur - half uurtje voor de fles uit bed dat ze wakker is.
He dames, Zo ff druk geweest vanmorgen....moest even naar babydump voor mijn ouders, Ze wouden graag zelf een wipstoel en campingbedje en boxspeeltjes hebben. Dus ff daarvoor op pad geweest. En mijn maxi-cosi ging erg stroef van het onderstel af dus gelijk ernaar laten kijken, kwestie van sileconenspray en nu doet ie het perfect @ Slapen: Jolene komt meestal ook half uur voor de fles en slaapt vaak 1/1,5 uur na de fles weer ( bahalve met laatste voeding...dan slaapt ze direct) @ XD: Wat leuk joh.....die sollicitatie En woonspulletjes....altijd errug leuk @ Lwv: Wat ontzettend leuk dat je ouders jullie kant opgaan. Mijn ouders wonen ook ver ( westen) en hebben nu vakantiewoning in Enter @ Zustertje: Lekker slappkoppie die Nina
Leuk anouchka die dingen kopen voor bij je ouders Lwv en Anouchka, onze kindjes slapen dus hetzelfde... Julan slaapt bij de laatste fles ook direct trouwens.
Anouchka : Waar in overijssel woonde jij ook al weer? Ik in Hengelo. M'n ouders willen /gaan ook in Hengelo wonen. Nog even over het slapen. Hier bij de laatste fles ook direkt slapen! Bwuueeehhh verveel me. XD : Heb je "het" al gevonden?
Ja 'het' is gevonden, ik heb gewoon iedereen gebeld die ook maar iets zou kunnen weten. Bij de 3e had ik raak haha... Probleem opgelost dus, dr hangt hier nu een rare sfeer. Iedere dag is het weer afwachten of we nog leven hihi Heb je geen werk kunnen vinden lwv? Weet niet of je gewoon prive dingen mag doen omdat je toch niks te doen hebt... Op facebook kun je leuke tijddodende spelletjes spelen
Tussendoor heb ik af en toe even wat te doen. Spelletjes speel ik liever niet op het werk. Nog 3,5 uur en dan mag ik naar huis. Heeft m'n papa lekker eten klaar staan - en kan ik zo aanschuiven. Mag toch niets met Anoek doen verder vandaag. M'n moeder neemt alles over. hahahahaha Die wil haar vast ook in bad doen vanavond.
@ Lwv: Wij wonen in Nijverdal. Hebben je ouders al wat op het oog in Hengelo? Trouwens nog een leuke slaapzak gekocht bij babydump Slaapzak Jollein Sweet Flower Zomer | Slaapzakken | Baby-Dump Bij Hema betaalde ik 12.00 euro.......
Anouchka : Leuke slaapzak!! Ik heb al 5 slaapzakken...hihihi Nee mn ouders hebben nog niet echt wat op het oog. ze willen eerst hun eigen huis verkopen.
Handig toch dat je moeder alles overneemt, ik vind dat zo nu en dan wel heel erg lekker Leuke slaapzak! Ik heb er 1 van bambino, van het kruidvat en had van iemand nog 1 gekregen.
Ik ben volgende week trouwens bij jullie in de buurt. We hebben een trouwerij in Zwolle, en het feest is in een plaatsje daar vlakbij kan zo even niet op de naam komen hihi. Begint met een H
XD : Zwolle is niet echt in de buurt van Hengelo hoor. Waar in brabant woon jij ook al weer? Ik moet binnenkort op kraamvisite in brabant. In Roosendaal.
Oh sorry haha was nooit goed in topo, dat blijkt nu wel weer Ik woon in Eindhoven. Ook niet heel erg in de buurt van Roosendaal. Heb even gezocht en het is Hattem!