Krijgt Nina dan 4 of 5 flessen? Voor Julan is 150 te weinig, maar die is dan ook wel groot dus zal het nodig hebben... Julan heeft de 19 weken sprong ook gehad, ik merk na zo'n sprong dat je meteen veranderingen ziet he... Opzich slaapt Julan goed hoor, ik denk dat als hij snachts een x wakker is hij zich alleen voelt ofzo. Want als hij dat ooit bij ons in bed ligt slaapt hij direct weer en dan moet ik hem sochtends wakker maken...
@Xd, Jelke krijgt op de volgende tijden de fles en dat is elke keer 210/7 08.00 12.00 16.00 20.00 Dus om de 4 uur en 's nachts klokje rond 12 uren slapen. Nou moet ik eerlijk bekennen dat Jelke friso standaard krijgt, maar de fles van 20.00 krijgt hij Friso EXTRA (geen extra voeding, maar zo heet die verpakking.) dat is Friso voor hongerige kindjes of voor een goede nachtrust. Hier zitten meer vezels in waardoor ze dus een langer verzadigd gevoel hebben. Ik gebruik dus totaal geen rijstebloem omdat Jelke dat helemaal niet nodig heeft. Rijstebloem ga ik straks pas gebruiken als ontbijtpap. Ik hoop dat je wat aan de info hebt. En zoals zustertje ook zegt, iedereen die nu al een doorslapend kind heeft heeft gewoon strontmazzel, want er zijn er genoeg die het niet doen. Liefs
Moet eerlijk zeggen dat ik niemand ken met een kindje die met 4 maanden nog niet doorsliep hihi... Ze zeggen altijd wel dat is uitzondering maar in mijn omgeving zijn wij meer uitzondering.. En jullie kindjes slapen ook zo goed als allemaal door. Maargoed ik klaag niet hoor (nouja waar lijkt het op? haha).. Verder is hij echt ontzettend makkelijk, hij huilt nooit en vind alles wel best Het komt vanzelf. We gaan straks om 21.00 de laatste fles geven en dan 210, daarna niet meer. Even zien hoe dat gaat! Thnx dames
Xd ik zou morgen ook proberen om 4x 210/7 te geven. En dan paar dagen volhouden want hij moet daar ook even aan wennen misschien. Wij gaven die laatste fles steeds wat vroeger. En op gegeven moment nog maar 4 flesjes. Voorheen gaven wij 5x 180/6. Nu rond 07.30u 210/7. Rond 11.30u 180/6. Rond 16.00u 180/6. Rond 20.00u 210/7. Verder geen rijstebloem of andere bijvoeding. Heeeel af en toe potje om te proeven. Maar tot dus ver vind ze niets lekker. Hihihi.
Jelke moest eerst ook wennen aan 210/7 elke voeding in het begin liet hij wel eens wat staan maar na een paar dagen had hij de fles binnen no time leeg. Dus even volhouden!! Qua gewicht mag Julan het zeker al hebben.
Hoi lieverds (had ik even zin om tegen jullie te zeggen) Een heeeele dikke knuffel voor Anoek met haar waterpokjes... bah! Zustertje: gelijk heb je om zo te reageren op het gedrag van je familie met het geld. Als je om elkaar geeft doe je daar niet zo onwijs moeilijk over!!! Morgen eens kijken naar zara. ik dacht idd ook dat het wat duurder was, maar dan heb ik het over volwassen kleding. Tot nu toe nog bijna niks hoeven kopen wat kleding betreft. Nu wat bij de zeeman, tja, klinkt misschien stom, maar ze hebben af en toe echt leuke dingen voor kleintjes!!! xd: wat goed dat je dokter zegt dat je er goed uit ziet leuk om te horen! wat goed van de nieuwe pil, eens navragen (gebruik nog niks nu, want heb best wel last van de pil (kan er beetje stemmingswisselingen van hebben. ) sunny: lekker doorzetten! Bent trots op je! You go girl. Hou ons op de hoogte!!! xd: Voedingen: wij geven ook om de 4 uur voeding: 180-6. Maar Lente is stukje kleiner en lichter dan Julan! En de avondvoeding is rond 21 uur de laatste, dan slaapt ze door. Maar ik moet eerlijk zeggen dat mijn man erg streng is: als ze moet wennen aan iets nieuws (zoals de voedignen om andere tijd) dan laat ie der gewoon huilen.... na 2 dagen is ze gewend. liefs
Goedemorgen, We hebben gisteren avond om 21.00 een fles van 210 gegeven en daarna geen laatste meer. Ging goed, de nacht was niet anders al normaal Dus vandaag gaan we 4x 210 geven! Dominoo, ik had ook stemmingswisselingen van de pil. Dus zei tegen de ha ik wil gewoon geen pil meer. Toen begon ie dus over deze. Zit nu op mn werk maar kan vanavond wel even kijken hoe deze heet. Misschien kun jij het ook aankaarten dan. Hij is dus speciaal voor mensen die er normaal last van hebben. Ik koop ook wel kleren bij de zeeman, maar dan eerder nog bij de wibra Die hebben best leuke dingen voor niks. Aangezien het op deze leeftijd toch niet slijt... En hoe lang hebben ze het aan... Mijn vriend kan Julan ook laten huilen, ik kan dat echt niet. Gossie, even wel hoor... Maar echt niet langer als 5 min. Ik vind dat zooo zielig haha.. Maargoed mn vriend denkt daar dus anders over
Goedemorgen meiden! Hoe is het met jullie? Hier alles goed.... Alleen hebben we om 12uur vergadering echt geen zin in! en het is echt heel erg verplicht maar ik heb gezegd dat ik Nina meeneem en anders kom ik niet Jammer genoeg was dat goed dus kan ik er niet onderuit.... Maar goed mijn collega's zijn super benieuwd naar Nina ze hebben haar voor het laatst gezien toen ze een week of 4 oud was. @Xd Fijn dat het gewoon goed ging vannacht! Nina nog steeds beetje hetzelfde de ene keer drinkt ze 4 flessen de andere keer 5 net hoe het uitkomt. Vaak durven mensen het niet te zeggen dat kindjes niet doorslapen is echt een soort taboe maar dat slaat helemaal nergens op! @Dominoo Alles goed? Is de BV helemaal klaar? Mis je het? Ga nog even verder met huishouden ga rond 11uur weg... Straks nog even boodschappen doen vanavond hebben wij eters.
Haha, zustertje! Balen dat je haar mee mag nemen naar de vergadering Wat ga je kokkerellen voor je gasten? XD: heerlijk voor je joh! dat de nacht goed ging. wat is dat nou eigenlijk voor raars dat het een taboe is??? Hier alles goed, dank je zustertje. Ja, bv is helemaal klaar. Ik mis het nu niet meer, wel even afscheid moeten nemen zeg maar. Nu moet ik wel zeggen dat mijn borsten echt een stuk kleiner en slapper zijn geworden even een goede bh aan laten meten komende week! vanavond laaste avonddienst van de 4. Even doorrzetten.
Mijn borsten waren na de bv ook niet de mooiste meer haha... Moeder worden is niet goed voor je lichaam Moet wel zeggen dat het wel steeds iets beter word hoor, mn borsten zijn niet meer zo slap als eerst.
Goedemiddag meiden! Dominoo : Hallo"lieverd"! XD : Heeft Julan dan wel doorgeslapen vanacht? Zustertje : Balen hee die vergadering. Gezellig dat je eters krijgt. @hier : Ben op mn werk. Moet tot 17.00u. Ben om 8 begonnen. Mn man is thuis vandaag. (donderdag = papadag) Mn kleine schatje heeft goed geslapen vanacht. Heb haar wel een paar keer flink horen hoesten. Het is nu net een klein krentenbolletje. Zo zielig. Hoop dat jullie kindjes dit niet krijgen hoor...bah. Wat betreft borsten : de mijne zijn weer net zoals 'vroeger'. Maar m'n buik... pfffff...verschrikkelijk!
Lwv, aah gossie wat zielig voor Anoek zeg! Ze krijgen het sowieso allemaal een x, de kans is erg groot iig! Nee Julan heeft niet doorgeslapen maar het was niet anders als normaal, dus die 5e fles heeft hij niet gemist. Je hebt geen bv gegeven, kan misschien schelen met je borsten? Ja die buik, zucht... Ik baal ook echt als een stekker. Ik had echt heel snel mn oude figuur weer terug, en daar ben ik dan ook wel erg blij mee... Maar mn buik En die striemen, ik vind het echt heel erg!! Wil zo graag mn bikini weer aan als ik ga zwemmen maar ik durf niet.. Vreselijk!
over bikini gesproken: ik ga morgen zwemmen met schoonzus en zwager met Lente (zij hadden een geweldig badpakje gekocht voor Lente, dus die willen ze graag in gebruik zien Maar die 2 zijn echt superstrak en bruin... en ik heb alleen maar een bikini...
haha dominoo.... Ik snap hoe je je voelt. Wat ze tegen mij zeggen: stel je niet aan, je bent pas bevallen. En mensen kijken er niet naar. Dat is echt zo, ga jij mensen in het zwembad van top tot teen keuren? (nouja, ik zeg dat wel heel braaf. Maar loop ondertussen wel in een badpak. Terwijl ik mn leven lang al roep: ik ga never nooit in een badpak...)
Mijn borsten zijn ook mega slap! Heb nog steeds mijn voedingsbh's aan mijn bh's van voor de zwangerschap zitten echt voor geen meter en doen zeer!! Moet eigenlijk even nieuwe op laten meten. Vrienden komen jammer genoeg niet meer (wel een geldige reden) De moeder van mijn vriendin der stiefvader is overleden (vriendin der ouders zijn wel uit elkaar) en eerst waren ze niet welkom op begrafenis enz maar nu worden ze ineens weer verwacht en ze wilden ook wel graag en vanavond is het condoleren. We zouden uit eten gaan maar heb ik afgebeld ben benieuwd wat we nu gaan eten in elk geval buiten de deur
Smakelijk zustertje! Ik heb vandaag Gordon en zn bende gezien (hoe heten ze, de Los angeles voices?) Waren bij ons op het werk hihi In een grote bus die ze overdwars op de parkeerplaats(en) hadden gezet.. Wel grappig! Mn vriend is vanavond naar school dus ik heb, samen met Julan, het rijk alleen!
Dankjewel was erg lekker! Nu lekker op de bank... Nina heeft net 210 met 8 schepjes gedronken was niet echt aan het nadenken was ondertussen aan het bellen Maar ze heeft 3 flesjes van 180/6 op en 1 van 210/8 zit ze niet over de 30 schepjes en dat zou 1 keer ook niet zo erg zijn denk ik. @Xd kwamen ze voor jullie zingen Hoe is het nu op je werk? Gezellig saampjes met Julan hoe gaat het met de flessen?
Haha nee ze kwamen niet zingen, wij zitten samen met een autobedrijf, met (te) dure autos. Best een bekend bedrijf bij de te goed bedeelden zeg maar haha.. Ze kwamen dus een auto kopen, of 2, of 3... Dus ik zit ook echt met mn kantoortje tussen de mooie autos, niet verkeerd hoor. (google maar s op 'vd akker best') Was het een lekker frietje? Haha doosje 210 met 8 scheppen, ach een x is dat echt niet erg hoor! Vandaag weer expeditie robinson kijken en hoe heet dat in da hood? Zo grappig hoe die mensen zich voor schut zetten hihi
Zo dat is niet mis die auto's Komen denk ik alleen mensen met heel veel geld... Staan auto's op die veel meer kosten dan onze hypotheek.... Wie weet slaapt Nina nog wat langer op dat schepje extra haha ik ga nu eerst wie is de chef terug kijken lekker relaxt op de bank.
Ja niet normaal die prijzen he, en ze verkopen er iedere week wel een paar! Wij zouden daar een paar jaar lekker van kunnen leven hihi Ik ben gtst aan het kijken