Banne ik kan je geen antwoord geven over die harde buik. Ik voel echter soms wel precies hetzelfde als wat jij omschrijft maar ik heb nou niet bepaald stress van m'n werk. Ons meisje is flink aan het bewegen vandaag! Ik lig nu al in bed. Ben moe en misschien wat grieperig. Ga lekker slapen. Weltrusten.
Goedemorgen dames! En toen was het weer woensdag... Na vandaag zijn we weer over de helft!! Moet alleen tot 18h door vandaag (heb een training van 16h - 18h). Maarja, liever een training dan deadlines die gehaald moeten worden @poekie, das minder dat je je grieperig voelt. Hopelijk wordt je niet ziek. Lekker op tijd naar bed is idd wel goed. Ik lig er ook iedere avond om 21h al in hoor... @Banne, ik heb een beetje hetzelfde als jij. Af en toe een erg gespannen buik, voelt erg ongemakkelijk (maar niet pijnlijk). En ik heb maar aangenomen dat dat zo'n harde buik is. Heb het ook meestal aan het einde van een werkdag of als ik gewoon te druk bezig ben geweest. Ik zie het toch als teken dat ik t rustiger aan moet doen. Nu ik deze week ook wat minder uurtjes werk merk ik ook meteen dat ik er minder last van heb @sunny, wat geweldig nieuws voor je collega! Een collega van mij was ook al heel lang bezig en toen ze t uiteindelijk hadden opgegeven ook spontaan zwanger geworden. Als je al die verhalen hoort ga je steeds meer realiseren wat voor wondertje er in je buik groeit Ik heb trouwens volgende week een groeiecho dus dan kan ik de kleine ook weer even zien Vind t sowieso al geweldig om het hartje weer te horen! Fijne dag iedereen!
@harde buik, Ik weet niet of jullie wel eens aan 1 kant jullie kindje heel duidelijk voelen?? Dat je echt aan 1 kant een keiharde buik hebt en dat daar dan het hoofdje of kontje bijvoorbeeld zit, nou dat gevoel, maar dan over de hele buik is een harde buik. Komt INEENS opzetten en voelt best wel vervelend. Ik had al vanaf 16/17 weken harde buiken en heb toen een stapje terug gedaan in mijn werk! Pff hier gisteren even flink alle frustratie en hormoonbommen er uit gegooid. Ik moet nog anderhalve week werken en dan heb ik een week vakantie! Ik wil dan heel graag mijn vakantie besteden aan de babykamer inrichten, maar hij is dus nog niet klaar. Ik heb gisteren even flink gejankt en gezegd dat ik er heel erg van baal als hij dan niet klaar is omdat ik dan nog niks aan mijn vakantie heb! Ik heb gewoon ontzettend last van nesteldrang, maar omdat het kamertje nog niet klaar is kan ik nog niks en dat frustreert mij ontzettend. Nu ligt echt overal wel wat en ik wil het zo graag opgeruimd hebben. Gister ook over de eettafel lopen zeiken en vriendlief kwam meteen in actie. Oude eettafel heeft hij er uit gegooid en de andere er voor in de plaats gezet. We hadden er namelijk 2 alleen die ene die was nog van mijn oma geweest en niet echt stabiel meer. Die andere is een slag kleiner, maar dat maakt niet uit, want we hebben nog geen groot gezin! Meteen ook de tafel een slag gedraaid zodat we meer ruimte in de keuken hebben! Dus dat scheelt weer. Pfff wordt echt gek van die nesteldrang omdat ik mijn energie er nog niet in kwijt kan!!! Liefs
@sunny, die frustraties en nesteldrang herken ik helemaal. Ik ben al dit hele jaar gefrustreerd over het feit dat de babykamer nog niet af is. En zoals het er nu naar uit ziet duurt het ook nog even. Het gaat gewoon zooooo langzaam. Ik heb al drie weken hoop dat het betreffende weekend de vloerbedekking er in kan, maar nee hoor. En ik betwijfel of 't dit weekend gaat lukken. Ondertussen staan in de gang het ledikant, de commode, het badje en toebehoren en de kinderwagen (alles in dozen en tassen). En het vervelende is dat ik zelf zo weinig kan, dus m'n vriend moet alles doen, en die is toch behoorlijk lui van aard. Dus ik durf 'm steeds bijna niet te vragen of ie wat aan de babykamer wil gaan doen. Maar goed. Het begint zo langzamerhand wel een mooie kamer te worden, dus het is allemaal toch wel de moeite waard
Goedemiddag! Sunny en MamaSandra hebben last van nesteldrang. Ik nog niet.... M'n moeder wel! hahaha die heeft ons kamertje vorige week afgemaakt. Ik moet alleen alle kleertjes nog wassen. Nou dat doe ik wel in m'n verlof. Gister dus al heerlijk op tijd in bed. Voel me iets beter. MAAR mensen wat is ons meisje bewegelijk sinds gister. Ik heb trouwens totaal geen stress baan, maar ik ben zooo moe he. Van 08.00 - 17.00u lijkt me te lang worden... ik kak echt helemaal in tegen een uur of 15.00. Vanavond thuis maar weer beetje bij-slapen. Zijn jullie trouwens van plan om een stoel in de babykamer te zetten? Zodat je daar (snachts) kan voeden?
@poekie, ik ken het hoor dat moe zijn. Heb rond 15h ook een behoorlijke slaapaanval. En bij mij valt de stress meestal ook wel mee - of dat hou ik mezelf voor - want over het algemeen ben ik een bepaalde dosis stress gewend, en ik heb gewoon 't idee dat ik de laatste tijd wat minder stressbestendig ben. En ik ga een hele comfortabele stoel op de babykamer zetten. Heb er de ruimte voor en volgens mij staat het nog heel leuk ook. En voor het voeden kan het idd alleen maar handig zijn Kleertjes ga ik ook wassen in mijn verlof. Daar heb ik nu echt geen tijd voor. Heb al moeite m'n eigen was bij te houden. Ow dat gaat nog wat worden!! :S
Goedemiddag meiden! Hoe is het met jullie? Hier alles goed lekker druk met van alles en nog wat! Kreeg net een lief smsje van mijn man dat hij het heel leuk heeft op zijn nieuwe werk en leuke collega's heeft. Ben zo benieuwd naar zijn verhalen straks! Al is hij pas rond 17.40 thuis (zijn vorige werk moest hij vroeger beginnen en was hij vaak al rond 17.00 thuis) Zal wel even wennen zijn maar maakt allemaal niks uit! Gisteren allemaal leuke dingen gedaan en nog wat kleine dingen voor de kleine gekocht (wij noemen hem trouwens Las of Lasje ) Weten niet wat we krijgen maar houden het maar op hij net zo makkelijk. We hebben een mooie omslagdoek van Koeka gekocht en een kruiken zak en een kammetje en borsteltje. Morgenavond hoef ik pas weer te werken van 19.00 tot 23.00 voor de rest lekker relaxen en morgenmiddag nog even op controle bij de verloskundige. Jullie zijn allemaal echt al toe aan je verlof ik heb echt het idee dat ik nog maanden kan werken Voel me echt goed maar dat ben ik ook wel erg dankbaar voor. Ga zo alvast lekker een pan nasi maken en nog wat huishouden doen tot straks!
Ik zet geen stoel op de babykamer. Ik voed gewoon in bed 's nachts. Vriendlief haalt de kleine uit bed en verschoond en geeft de kleine dan aan mij. Ik geef dan (borst) voeding en daarna breng ik de kleine weer naar bed. Mooi verdeeld dacht ik zo! Liefs
Wij hebben wel ruimte om een lekkere stoel weg te zetten maar ik denk dat voeden in bed lekkerder is... Eerst maar eens kijken hoe alles gaat lopen.
@sunny, wat hebben jullie er al goed over nagedacht zeg :O Zo ver zijn we nog niet. Ik ben wel van plan om borstvoeding te gaan geven iig. En de stoel die bij ons in de kamer komt te staan is niet perse alleen voor het voeden, als 't me beter uitkomt dan doe ik dat ook lekker in bed, maar ik vind 't gewoon leuk staan En bah! 't sneeuwt!! Wie heeft dat nu weer verzonnen??? Het is iig tijd om naar huis te gaan En de week is weer doormidden!
Goedemorgen meiden! Hier heeft het gisteren middag heel even gesneeuwd maar het was natte sneeuw daarna ging het over in regen. Kan niet wachten tot de lente begint heerlijk buiten bezig zijn en op mijn ligstoel in de tuin lezen en laptoppen Ik ga zo eerst maar eens wat huishouden doen en wat spullen van de baby wassen in mijn verlof was is het nog een keer. Vanmiddag om 14.45 moet ik bij de verloskundige zijn en om 18.30 weer werken druk druk Gaan jullie nog leuke dingen doen vandaag?
Goedemorgen, Gisteren druk gehad op mn werk. En mn vriend had examen voor zn opleiding en is geslaagd Dus savonds uit eten geweest!! Vannacht was ik weer eens om 5.45 wakker, erg gezellig. Ik ben vannacht snotverkouden geworden en dat samen met weinig slaap.. BAH, heb mn werk gebeld dat ik vandaag niet kom werken. Even rustig aan doen, gisteren had ik ook weer harde buiken. Gisteren is het kraampakket hier binnen gekomen, brrr Had even gekeken wat er in zit maar hij is snel weer dicht gegaan. Dat hoef ik voorlopig niet meer te zien hihi... Wel leuk dat er een tummytub inzit Straks ga ik de blije doos ophalen, kreeg van de week een mail dat ik deze mag halen! Altijd leuk gratis spulletjes. xxx
Goedemorgen!! Wat is 't weer een druilerige dag zeg. Ik ben ook behoorlijk toe aan de lente! Hoewel ik binnenshuis nog veel moet doen kan ik ook niet wachten tot ik lekker in de tuin aan de slag kan! Leuke dingen staan vandaag niet echt op het programma. Alleen maar werk, werk en werk.... Zo ongeveer tot een uur of vijf. Maar het is al weer donderdag dus het weekend is weer in zicht @Zustertje, veel plezier bij de verloskundige vandaag.
* breekt even in* http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/259941-ben-mei-uitgerekend-krijg.html#post9315981 Stond in het buikjestopic dat iemand wilde weten of mei nou een roze of een blauwe maand zou worden. Dus had ze een poll gemaakt. Dacht ik zet m hier ook even neer Ben benieuwd *breekt weer uit*
Goedemorgen dames! Ook hier aan het werk vandaag. Tot 17.00 uur. Gisteravond voelde ik me toch slecht joh. Alles wat ik deed was te veel. Als ik 10 stappen had gezet was ik compleet buiten adem. Voelde me ook erg opgefokt (don't ask me why?). Was ook beetje benauwd..... bah. Heb dat steeds sávonds. Snap er niets van. XD: Ben je ook bij VGZ verzekerd? Ik wel en ik had ook de TummyTub gekregen. Rest van de inhoud heb ik in de doos gelaten en opgeborgen, hahahaha! Verstandig trouwens dat je je ziek heb gemeld! MamaSandra : werkse vandaag. Zustertje veel plezier bij VK!
@ Poekie, ja idd bij VGZ verzekerd. Ben daar dit jaar voor het eerst. Had even uitgezocht waar ik in de kraamtijd enz het meeste zou krijgen voor het minste geld hahaha.. Heb me dit jaar topverzekerd, krijg zelfs 15 uur extra kraamzorg Dat sneller buiten adem zijn heb ik ook wel hoor. Normaal ren ik altijd de trap op en af. Maar als ik dat nu doe dan heb ik ademnood hihi... opgefokt? Zal vast met je hormonen te maken hebben
@ Xd, rustig aan meid @mammasandra, tja we zijn al echt aan het dromen over de tijd dat de kleine er straks is en daarbij komen dan ook die praktische dingen en zo hadden we dat dus al besproken, maar goed dat hangt ook een beetje af van hoe de kleine is natuurlijk! En toen was ik het kwijt. Sorry als ik iemand vergeten ben. Ik begin te merken dat ik in het laatste trimester ben beland. Ik ben weer sneller vermoeid en loop constant heen en weer naar de wc omdat de kleine uk het leuk vind om op mijn blaas te dansen. Mijn moeder komt vandmiddag als het droog blijft de ramen lappen. Hartstikke lief natuurlijk!!! Dus ik zal zo nog ff stofzuigen en dweilen, dan lijkt het weer wat netter! Liefs