21 maart!! Dat duurt nog lang zeg :S Dan heb je ook niet veel tijd om iemand in te werken. Echt jammer dat ze zo moeilijk doen, je hebt tenminste toch recht op je vrije dagen.
Nou dames ben weer terug van de controle bij de gyn. Gyn heeft even inwendige echo gemaakt om te zien hoe mijn baarmoederhals was. Die was goed. 3,8 cm dus dat is netjes. Moest ook even op mijn hand blazen.... waarvoor weet ik niet, maar dat had verder geen nadelig effect op de baarmoeder dus dat was ook goed. Daarna nog uitwendige echo gehad om kindje te bekijken. Nou die doet het prima. Uitslagen allemaal binnen... is verder niks bijzonders uit gekomen dus ook geen blaasontsteking. Op dit moment hebben de krampen dus geen effect op mijn baarmoederhals. Maar zei de gyn, rond deze termijn willen we geen risico's nemen en dingen over het hoofd zien dus zodra ik ook maar enigzins veranderingen bemerk... Dus meer krampen en regelmatiger of pijnlijker, bloedverlies enz. enz. dan moet ik meteen aan de bel trekken. En voor de zekerheid even wat vaker op controle dus i.p.v. over 3 weken, mag ik volgende week donderdag alweer! Da nog even het volgende... Mijn vader zou dus komen en daar rond 11.00 zijn met zijn vriendin. Gisteren nog met hem over gebeld. Want ik had hem gevraagd of hij mee wou naar een echo. Nou dat wou hij natuurlijk heel graag. Dus ik stond daar te wachten bij het ziekenhuis. 11.05 nog niemand.... Dus ik hem bellen waar hij bleef, want had om 11.10 afpsraak. Neemt hij op en ik hoorde dat hij schrok. Zegt hij dus dat er vanochtend allemaal gedonder was in de winkel... (hij heeft een keukenzaak) en dat hij dus vanochtend al naar zijn werk was gereden en helemaal vergeten was om mij daar even over in te lichten..... Nou ik had goed het smoor in zal ik je vertellen... pfff hoe kan je dat nou vergeten.... Nu zat ik daar dus helemaal alleen en ik was al zo zenuwachtig vanwege die krampen.... Zo dat moest ik even kwijt uit mijn systeem. Volgende week donderdag om 16.20 weer een afspraak bij de gyn dus dan kan vriendjelief gewoon mee. Liefs
@ Sunny, gelukkig is alles goed! Dat blazen op je hand is volgensmij om te controleren of je vruchtwater verliest. Blaas je heel hard en dr komt vocht uit je vagina is dat vaak vruchtwater. Maar dat is gelukkig niet zo Wat balen dat je vader het vergeten was zeg, dan zou ik ook wel even een beetje pissig zijn. @ mamasandra, ik hoef haar niet alleen in te leren dus dat scheelt. We zitten hier met 3 secretaresses dus de andere 2 kunnen haar ook van alles leren En krijg ik geen vrij dan neem ik het wel. Heb echt veel last van harde buiken dus dan meld ik me gewoon ziek als het niet gaat. Ik vind dit nu wel belangrijker als mijn werk!
@xd, je hebt helemaal gelijk! Jij en je kleine zijn belangrijker dan werk en als het niet gaat gewoon ziek melden. Dat hou ik ook als troef achter de hand. Gaat het echt niet, en ze geven me geen vrij, dan maar gewoon ziek. Maar ik ben toch wel blij dat ik er met m'n manager uit ben gekomen, al is het maar om het idee te hebben dat er begrip getoond wordt. @sunny, gelukkig is alles goed. En mooi dat je nu zo vaak terug kunt komen. Het is goed dat ze geen risico nemen. Ze zitten er nu natuurlijk bovenop en dat is alleen maar goed Wel rot dat je vader het vergeten is zeg! Zou ik ook niet leuk vinden als zoiets gebeurd.
Goedemorgen dames! Wat is het rustig hier? :O Hier is het gistermiddag (en avond) nog veeeel te druk geworden. Was eerst blij dat mn manager goed had gekeurd dat ik voortaan op vrijdag vrij ben. Aan het eind van de dag kon ik hem villen. Heb uiteindelijk 10 uur gewerkt gisteren en mocht uiteindelijk wel naar huis onder de voorwaarde dat ik thuis nog even verder zou gaan... Vanochtend had ik controle bij de vk, incl groeiecho Met mij is alles goed (bloeddruk, ijzer e.d.) en met de kleine ook. Ze is geschat op 1612 gram en ligt ietsjes boven de gemiddelde groeicurve, oftewel helemaal goed Ze ligt nu precies goed ook voor de bevalling, hoofdje helemaal naar beneden en ze kijkt de goede kant op. Dus die houding moet ze maar goed onthouden Wat heel leuk was om te zien is het gezichtje, ze was allemaal aan het geeuwen! Zo schattig! Kijk, dat maakt mijn dag helemaal goed. Hoe vervelend ze ook gaan zijn vandaag, hier schijnt de zon!
Goedemorgen! Dat meen je niet, 10 uur gewerkt en dan thuis ook nog... Jeetje, denk echt aan jezelf he!! Je zal wel moe geweest zijn? Fijn dat alles goed is met jou en de kleine! Hopelijk blijft ze zo liggen Dat maakt idd je dag goed he... Schattig een gapend gezichtje! Ik kan daar echt bij weg smelten hihi Ik ga vanmiddag naar huis, ik trek 40 uur werken echt niet meer. Gisteren had ik zo'n pijn in mn buik, dan heb ik weer teveel gedaan. Terwijl ik niks geks doe. Dus zei vanochtend tegen een collega, als je het niet erg vind en er is niks geks hier vanmiddag werk ik een halve dag. Ik hou het gewoon niet meer vol. Ze begreep me gelukkig en zei dat ik gewoon moest gaan en ook een x rustig aan moet doen. En ze zei voel je niet opgelaten als het niet gaat, gewoon aangeven. Vond ik wel fijn dat ze dat zei. Ik wil nl niet als 'aansteller' gezien worden. Niemand ziet dat ik last heb, maar alleen ikzelf.
@xd, goed dat je vanmiddag lekker naar huis gaat! Nog maar een uur En het zonnetje schijnt ook nog lekker (ondanks dat het wel koud is). En ik probeer ook zoveel mogelijk aan mezelf te denken alleen wordt het me niet even gemakkelijk gemaakt. Had niet voor niets aan de bel getrokken dat ik het niet trek en vrij geregeld. Maar mn manager heeft eigenlijk dat hele gesprek alleen maar zelf zielig zitten zijn dat hij er doorheen zit. En de rest van de dag liep hij alleen maar te klagen tegen iedereen over hoe moe hij was enzo. Kon hem wel schieten. Sowieso, als hij het zo zwaar heeft moet hij met zn eigen manager gaan praten en het niet op mijn bord leggen. Gelukkig begrijpen m'n collega's me wel, dus op de momenten dat mn manager niet op kantoor is kan ik makkelijker kortere dagen werken. En ik moet zeggen dat het 6 weken van te voren stoppen me steeds beter begint te klinken Heb trouwens voor morgen meteen een afspraak gemaakt met de kapper!! Ben er wel weer aan toe Vind eigenlijk ook dat ik weer eens naar de schoonheidsspecialist mag. Even lekker aan mezelf denken
Wauw mooie buik!! Ik heb ook een paar buikbanden maar draag ze nooit, snap nooit hoe dat werkt haha en als ik het over een truitje doe zoals jij op de foto hebt dan ziet dat er niet uit bij mij! Je manager moet idd niet klagen bij jou/jullie. Als hij het niet trekt dan moet ie dat ook maar aangeven toch! Lekker naar de kapper, dat heb ik vrijdag gedaan. Nu heb je er ook nog allemaal de tijd voor he, straks is het denk ik allemaal net wat drukker
Ja, en ik heb er nu eigenlijk pas weer tijd voor om weer naar de kapper te gaan (is al veeel te lang geleden!) dus ik ga daar nu even gebruik van maken Vandaag is ook de eerste keer dat ik een buikband om heb. Een andere zwangere collega maakte gisteren de opmerking dat ik mn buik wat meer moest showen en toen betrapte ik mezelf erop dat ik de laatste tijd mezelf echt als een aardappel kleed. Door dat gedoe op mn werk heb ik toch niet echt van mn zwangerschap kunnen genieten en daar ben ik me dus ook naar gaan kleden. Maar ik heb me voorgenomen het roer om te gooien en ik voel me meteen een stuk beter Ga jij nog wat leuks doen vanmiddag of hou je het bij niks doen?
Ik heb dat ook een beetje hoor, ik weet ook niet zo goed wat ik aan moet doen. Dus heb al snel vaak hetzelfde aan Ik heb nog geen plannen vanmiddag, ik werk denk ik tot 13.00/13.30 dan hebben mn collegas gegeten enz en ga ik niet met een rotgevoel weg... Vind het wel vervelend namelijk. Ik mag een nieuwe telefoon uitzoeken bij mn abonnement, misschien dat ik dat even ga doen. En eigenlijk wil ik vast beginnen met schilderen op de babykamer... MAAR dat moet ik dus eigenlijk niet doen want ik moet het rustig aan doen Zo lastig om rustig aan te doen terwijl ik normaal gewoon alles kan. Moet dat tussen mn oren zien te krijgen haha, dat ik me moet aanpassen aan mn buik en niet meer de oude ben!
Goedemiddag dames, Lekker rustig aan doen meiden. Jullie kleine is nu het belangrijkst en niet jullie werk. En hier mijn laatste 2 schilderijtjes die ik gisteren heb gemaakt! Bekijk bijlage 134585
@sunny, echt super leuk die schilderijtjes! Kijk, zo kun je natuurlijk ook bezig zijn met de babykamer en het toch rustig aan doen Mss iets voor jou xd? Heb je toch het idee dat je er mee bezig bent. Zo ben ik een poging aan t wagen om te leren breien XD En schilderen is ook een hele leuke bezigheid
Nou om frustraties te voorkomen begin ik maar niet aan zulke schilderijtjes. Ik zou willen dat ik dat kon!! Maar dat zit er voor mij niet in hihi, wel jammer!
Tja, wat frustraties betreft. Heb al genoeg breiwerkjes naar de muur gesmeten Maar ik heb het idee dat ik er langzaamaan toch beter in wordt. En ik moet gewoon wat om handen hebben. Stil zitten en niks doen is niks voor mij. De status in de babykamer is dat m'n vriend de kastdeuren moet spuiten (hier zitten zwarte lijsten omheen en die wil ik wit hebben) en zolang hij er hier nog mee bezig is wordt de kamer wel goed gelucht natuurlijk, maar laat ik me er voorlopig even niet zien. Dus ik heb mezelf er maar bij neergelegd dat ik het even met handwerkjes moet doen
Dankjewel dames, nadeel is dat ik nu klaar ben met die schilderijtjes en nu weer iets nieuws moet verzinnen.... En das nog niet zo makkelijk!!! Liefs
Heb je nog canvas over? Ik zou even googelen naar leuke plaatjes om inspiratie op te doen Als je iets anders wilt doen dan winnie de poeh kun je mss andere disney figuurtjes schilderen?
@ sunny, meer maken en verkopen?? Ik wil nog een heel groot schilderij van Woezel en Pip laten maken voor op de kamer... Dusseee, mocht je je vervelen @ mamasandra, zolang je met de werkjes gooit... Kijk maar uit voor vliegende breinaalden