hahahahahaa, mannen!! Soms snappen ze het gewoon niet... Ik wilde een foto maken met de zelfontspanner maar mijn man snapt het dus wel en die zegt dan meteen, wacht ik kan 'm ook wel maken! Ik ben ook erg benieuwd naar je foto morgen!
Hi meiden! Ben ik weer! Ben net terug van de verloskundige! Helaas geen echo..dus weten we helaas nog niet wat het wordt. Hebben wel een heel mooi hartje gehoord via de doptone (?). Alles was verder goed. Groei, bloeddruk, ijzergehalte en andere bloedonderzoeken. Hier dan een foto van mijn buik: (NIET SCHRIKKEN HE!)
Wouw mooie buik poekie!! Fijn dat alles goed was. Leuk he hartje luisteren Ik heb morgen controle bij de VK, helaas ook zonder echo. Van mn vriend heb ik laatst een angelsound gekregen, dus kan thuis ook naar het hartje luisteren Wanneer krijg je een echo dat jullie weten wat het gaat worden?? xxx
20 december is de 20 weken echo dus ik hoop dat we dan weten wat het wordt. Das over 3 weken. Over 4 weken weer naar verloskundige. Dan wordt ik dus nog druk rond de feestdagen! hahahaha Angelsound schijnt heel leuk te zijn. Let echter wel op dat je niet heel erg schrik als je het hartje niet kan horen. Ze 'zwemmen' vaak nog alle kanten op. VK zei mij vanmorgen ook : Het is lekker aan het rond bewegen. Hihihihi. Voel 'het' helaas nog niet.
Poekie- uitgerekende datum 6 mei 2011 Xd24-uitgerekende datum 23 mei 2011 Sunnyqueen21- uitgerekende datum 26 mei 2011 Banne77-uitgerekende datum 28 mei 2011 30 nov controle VK Xd24 30 nov controle VK Poekie 7 dec controle VK Banne77 17 dec controle gyn Sunnyqueen21 20 dec 20 weken echo Poekie 20 dec echo geslachtsbepaling Banne77 22 dec pretecho Xd24 28 dec controle VK Poekie
Ja klopt, maar tot nu toe hoor ik het hartje steeds. Moet wel even zoeken en idd, dan heb ik het hartje ooit en dan in 1x is het weer weg! Je hoort m ook schoppen enz, kan er echt uren naar luisteren hahaha Ik heb het idee dat ik de baby heeeel soms voel, een soort plopje of dan weer een kriebeltje. Maar ook niet iedere dag...
Trouwens, mijn afspraak is verzet. Dus niet vandaag maar morgen! Poekie- uitgerekende datum 6 mei 2011 Xd24-uitgerekende datum 23 mei 2011 Sunnyqueen21- uitgerekende datum 26 mei 2011 Banne77-uitgerekende datum 28 mei 2011 30 nov controle VK Poekie 1 dec controle VK Xd24 7 dec controle VK Banne77 17 dec controle gyn Sunnyqueen21 20 dec 20 weken echo Poekie 20 dec echo geslachtsbepaling Banne77 22 dec pretecho Xd24 28 dec controle VK Poekie
Ik ben ook wel erg vroeg als het zo is. Sommige zeggen dat het niet kan, maar ooit voel ik iets en dan denk ik HEY dat issi. Dusja ik ga ervanuit dat ie dat dan ook maar is Zal bij jou ook niet heel lang meer duren!
@Poekie, mooie buik hoor! Jammer dat je geen echo kreeg... Nu dus wachten tot 20 december en dan hopen dat het te zien is. @Xd24, Wat leuk dat je de kleine al voelt af en toe! Je bent inderdaad vroeg maar dat zal voor iedereen verschillend zijn denk ik... Zoals je het omschrijft lijkt het me wel dat het de kleine is! Geniet ervan! Hier een dagje ziek thuis. Gisterenmiddag op m'n werk al het eten eruit gegooid.. Blegh! Dus nu maar ven een dagje thuis bijkomen... Net weer wat gegeten en ik hoop dat het binnen blijft!
Ik ben vanmiddag bij de VK geweest, alles was goed. Weer naar het hartje mogen luisteren. Mn baarmoeder lag op schema. Ik ben geen gram aangekomen, wat wil je nog meer Had gevraagd of het mogelijk is dat ik mn kindje al voel. Ze wees me aan waar mn baarmoeder precies ligt, en zei alles wat je daar voelt is het kindje. Dus nu weet ik het zeker Nu moet ik een afspraak maken voor de 20 weken echo! Best spannend
Fijn dat alles goed was en mooi dat je nu de bevestiging hebt dat je je kindje toch echt voelt. Lijkt me zo fijn. Zal bij mij nog wel even duren aangezien de placenta aan de boven kant ligt... Dus kindje moet goed hard schoppen wil ik het voelen... Vriend en ik denken ongeveer tussen kerst en oud en nieuw in. Heb vandaag leidinggevende gebeld dat werk me te zwaar wordt. Heb al rugklachten onderin mijn rug en het wordt als maar erger als ik gewerkt heb. straalt uit naar mijn rechterbil soms. Leidinggevende had eigenlijk geen tijd en zou morgen terug mailen over hoe ze het op zou lossen, maar ze belde me net terug dat ze snel even gekeken had en heb nu diensten die om 10.00 beginnen dus rond koffietijd. Dan is het zwaarste gedeelte geweest. Heel fijn dat ze het meteen opgelost heeft. Echt een opluchting, want zag er steeds meer tegen op om te gaan werken. Liefs
Xd wat fijn dat alles goed was bij de VK. Sunny goed dat je het heb aangegeven op je werk. Fijn ook dat ze gelijk hebben door gepakt! Hier weinig nieuws te melden.
@Xd24, wat fijn dat alles weer goed was! Lijkt me heerlijk om het hartje te horen... Dat heb ik nog niet gehad! Hopelijk 7 december! En dus toch de kleine gevoeld! @Sunnyqueen, wat fijn dat het meteen is opgelost! Dan heb je toch een beter gevoel als je naar je werk gaat, en voel je je ook niet zo bezwaard dat je sommige dingen gewoon even niet meer kan!
@Poekie, het is gewoon een controle bij de vk dus ik verwacht niet dat we een echo zullen krijgen... helaas! Bij de eerste echo begon ze al heel snel te vertellen dat we 1 foto gratis krijgen! Dus ik heb bij hun het idee dat ze het niet zomaar even doen, een echo! Beetje raar eigenlijk want het apparaat hebben ze gewoon staan, de foto maken we zelf wel! We hebben van de 2 echo's die we hebben gehad alles gefilmd, zo leuk om terug te kijken.
Ughhh.. Wat ik nou weer meemaak, ik had nooit maar dan ook nooit wat bij testjezlef moeten bestellen, stelletje gekkos. Officieel was het al omgedoopt tot Stressjezelf, niks blijkt minder waar. Ze leveren niet.... Dus maar weer afwachten....
@Mams, wat balen zeg! Wat had je besteld? Ik heb totaal geen ervaring met testjezelf... Alleen sensitest en dat ging altijd heel goed.