Ja je kan ook niet alles hebben he palma....al kun je die van mij ook met een zwangere buik nemen hoor...no problem
Hahahahahhahahahahahah! Binna, je noemt nu iets wat ik compleet vergeten was. OSSENWORST. Op een zacht wit puntje met zout & peper! mmmmmm Oja, kunnen jullie banners ook met een buik? Dan ga ik even puzzelen morgen! Trouwens, hebben jullie al een positiewinterjas gezien/ gekocht? Het wordt toch erg koud nu en mijn trenchcoat zit al aardig aan de strakke kant!
hier nog niet gekeken naar een positie winterjas... denk ook niet dat ik het ga doen.. me winterjas nu is nog ruim genoeg... maar ff kijken hoe groot de buik gaat worden... osseworst?? nog nooooit gehad ...
Ja heb ik ook al aan zitten denken....aan de ene kant he vind ik het wel zonde om een dure te kopen voor 1 seizoen.Moet nog ff rondneuzen,jij wat gezien al?
Wij hebben vanavond gebakken aardappelen gegeten met tuinbonen en een worst. Ik ga nog geen nieuwe jas aanschaffen. Kijk wel ff hoe lang ik deze pas.
Muts: Ja precies, misschien gaat het niet zo hard met de buik en dan is het zonde zo'n jas! Wish: Ik heb niets gezien> ooo lekker douchen, ga ik ook zo doen. Ik zat even op de pot. Pfff ik voel mij lichter. Ik dacht dat die buik van mij vandaag zo groot was door obstipatie. Maar ik kom net van het toilet en de buik is even groot hoor hahahaha Maar over die jas, ja ik vind het zonde om er zo veel geld aan uit te geven. Daarna draag je het waarschijnlijk toch niet meer. Lekker Poekie. Wat voor worst? Verse worst? Of rookworst?
Ja, leuke jas inderdaad, maar uitverkocht ja. En ik zag ook een coltrui van 9.90 ofzo. Ik denk ;heeeeey bestellen. UITVERKOCHT. Eigenlijk alles wat ik wil Jammer
volgens mij zijn veel dames aan het positie kleding shoppen.. bij wehkamp heb ik het ook veel gehad... weltrusten dames!!