Even snel een berichtje van mij om te laten weten dat ik jullie niet vergeten ben Ben niet zoveel online, heb het erg druk op het werk. Ik vertrek volgende week op vakantie en moet wat dingetjes afmaken. Erg stressvol allemaal en zit niet zo lekker in mijn vel, dus van klussen komt niet veel terecht helaas :x Na mijn vakantie ga ik ook beginnen met ovu testen, eerst vond ik het niet zo nodig, maar ik lees hier allemaal zo'n positieve verhalen dat ik overtuigd ben
@ Gigi, Fijn om weer iets van je te horen. Hopelijk doet de vakantie je dan goed! Ovutesten echt wel positieve ervaring mee. Eerst dipsticks gebruikt en bij twijfel die van CB. Zie mijn fotoalbum. En ik heb het toch ook echt wel gevoeld, dat mijn eisprong (eraan zit te komen of er is)
Ik zit nu op 7dpo, en ik kon mezelf bijna niet inhouden gister om te testen. Maar ik heb me ingehouden. Nog 1 weekje en da zullen we het weten. ik voel wel allemaal steekjes en krampjes, maargoed kan net zo goed wat anders zijn. Hoe is het bij jullie?
Hej Gebakje, Net twee vruchtbare dagen achter de rug, haha.. hoop geklu(t)st en twee dagen smileys gehad van CB. Nu op naar mijn NOD, wat hopelijk NOD blijft. Ik heb trouwens een hele positieve ervaring met de ovutesten. Hopelijk ook niet meer nodig.
Hier ook een positieve ervaring met de ovutesten hoor. Dan weet je precies wanneer je ei ongeveer komt. Ze zijn nu op bij mij, maar mocht ik ze nog nodig hebben bestel ik ze gewoon weer via ebay uit engeland. 30st voor 8 euro ongeveer. ( de dipsticks) Afgelopen keer ook gedaan. Scheelt nog al met de prijzen in nl , waar je het 4 voudige betaald. Volgens 2 pendels Kiwi zou het bij jou niet meer nodig zijn ;P Hopelijk is het ook zo.
@Kiwi hoop dat het raak is, op het wachtbankje maar weer he! Benieuwd of je pendels uitkomen inderdaad. @Ovu testen ik heb de testen van Z&W de midstream, ik ben niet zo van de dipsticks Werken goed en zijn vergeleken met de CB niet zo heel duur. Heb nu nog genoeg voor 2 a 3 rondes en daarna stop ik ermee. @Gigi Kan gebeuren hoor dat je druk bent, lief dat je het nog even meld Alvast een fijne vakantie mochten we je niet meer zien. Verder heb ik niet veel te melden, gister wat last van mijn buik maar geen idee of het darmen zijn of iets anders was. Beroerd geslapen vannacht Rare dromen en de hele tijd wakker worden.
Spannend meiden! Mijn duimen zijn weer aan het draaien voor jullie! Nog geen zwangeren hier, wie zal de eerste worden?! Vanmiddag weer een ovutestje doen. Ben benieuwd of en wanneer ze donkerder gaan worden! Ik heb gewoon de dipsticks van z&k en ik heb een paar cb ovutesten van een vriendin gekregen. Zij is zwanger dus had ze niet meer nodig.
@ pendels, ja zeg dat! 2 op posi in augustus en 1 op posi test in juli. Als mijn cyclys loopt zoals het moet lopen, dan kan ik vanaf 24 juli testen. Hoop dat het inderdaad niet meer nodig is de ovutesten hihi.. heb nu de dipsticks van zw & kids gebruikt en bij twijfel of het een knaller was een digitale van CB. En dat werkt erg prettig. @ Flora, dacht ook elke keer wanneer komt tie nou?? Maar als tie knalt dan knalt tie ook echt met de dipsticks.
Hier was het met de dipstick ook niet te missen inderdaad. De teststreep was wel 5x donkerder dan de controle streep.
Hey meiden, Het is alweer een hele tijd geleden voor mij, maar ik ben jullie niet vergeten Ik heb een sterfgeval in mijn vriendenkring gehad dat erg veel impact heeft gehad op ons (ik ga er niet teveel over uitweiden). Ondanks dat zijn we wel bewust blijven klussen hoor Ik heb nog geen ovu-testen gedaan dus gewoon alles op de gok, ik heb ook totaal niets gemerkt van een (mogelijke) eisprong. Over 6 dagen is mijn NOD en gisteravond had ik ineens bij het afvegen bruine afscheiding. Ik werd stiekem wel een beetje enthousiast omdat ik dit een tijdje geleden op internet tegenkwam: Wat is het verschil tussen menstruatie- en innestelingsbloed? Het is heel erg moeilijk het verschil te ontdekken tussen innestelings- en menstruatiebloed. Innesteling volgt doorgaans op ongeveer de vijfde dag na de bevruchting, dus bij een gemiddelde cyclus is dit het eind van de derde week van de cyclus. Je kunt het innestelingsbloed echter vaak ook ontdekken in de dagen dat je normaal gesproken ongesteld zou moeten worden. Het innestelingsbloed is oud bloed, dus bruin van kleur, maar kan ook rood zijn. Ook is het zo dat je de eerste dag van je menstruatie wat bruinverlies kan opmerken, maar dat je daadwerkelijke menstruatie een dag later pas doorbreekt. Als je overtijd bent en je ontdekt wat bruinverlies, duidt dit ook niet altijd op innestelingsbloed. Stress of het slikken van hormonen kunnen ervoor zorgen dat je menstruatie langer wegblijft en het lichte bruinverlies kan dan een voorbode zijn van een naderende menstruatie. Het kan ook gebeuren dat je het innestelingsbloed aanziet voor een menstruatie en je later toch zwanger blijkt te zijn. Het is tevens mogelijk dat innestelingsbloed met pijn gepaard gaat. Dit laatste maakt het ook erg lastig het verschil te ontdekken. Van een menstruatiebloeding kan je immers ook flink last hebben. Sinds vanmorgen heb ik ook steeds steken in mijn onderbuik en extreem rommelende darmen. Ik probeer er vrij nuchter onder te blijven en gewoon mijn NOD af te wachten. Ik hoop dat het bij (tenminste) een van ons deze ronde wel raak mag zijn! Fijn weekend alvast!!
@nicolientje gecondoleerd, heftig zeg. Sterkte... Hier (obv) vorige cyclus nu aan het wachten op mijn nod, pas 23 juli. Hier nog geen trucjes gebruikt als temp, ovulatietesten of op bepaalde tijden sex hebben. Ik weet ook niet of ik dit wil gaan doen, het ene moment wil ik wel aan de andere kant heb ik bedacht dit pas te gaan gebruiken als het in 2013 nog niet raak is. Ik wil dat het 'klussen"iets van mij en mijn blijft en geen moetje wordt! Ik merk wel nogsteeds dat ik m'n lichaam nog niet (niet meer) ken zonder pil gebruik, wat doen hormonen toch veel met je lichaam! Zijn er al meiden waarbij de nod dichterbij is? Hopen dat het bij iemand raak is deze maand!! Fijn weekend allemaal
Dank je wel Dron Ik geloof dat ik net ongi ben geworden Een week te vroeg:x Dan zou ik dus nu een cyclus hebben van 26 dagen, zou kunnen.... Ik heb de hoop voor deze ronde alweer een beetje opgegeven.... Iets anders.... Ik heb al een hele tijd vage pijnklachten aan mijn rechterschouder. Een hele vervelende pijn die ik niet aan kan wijzen en niet weggaat met pijnstillers. Ik ben er al voor bij de huisarts geweest en die vond het een raadsel. Foto's en bloed prikken hebben ook niets opgeleverd. Nu is het me opgevallen, teruggerekend, dat ik het steeds krijg als ik ongi moet worden. Ik heb het namelijk sinds gisteravond en ben nu ongi... Op google vond ik eenm forum waarin mijn klachten precies staan omschreven en ook wat het kan zijn. Ik kwam uit op Endometriose. Is iemand van jullie hermee bekend? Ik ben nu als de dood dat het dit ook is, aangezien alle symptomen overeengkomen en ik las dat vrouwen met endometriose waak minder vruchtbaar zijn! Maandag toch maar de huisarts bellen en vragen voor een onderzoek........ bah...ik kan me daar helemaal druk over gaan maken nu
@Dron mijn NOD is 19 juli dus iets dichterbij maar geen idee nog hoe of wat, heb wel ovu testen en temperaturen gedaan. Duim voor je @Nicolientje gecondoleerd, lijkt me verschrikkelijk, 26 dagen is geen slechte cyclus hoor, mijn 1e was 24 en nu weer iets langer. Ik ben van de week bij gyn geweest omdat ik bang was dat ik misschien iets had vanwege steken ter hoogte van eierstokken maar was niks. Arts had me doorverwezen maar gyn was er niet echt blij mee geloof ik. Alles zag er goed uit. Als je bang bent geef dit gewoon aan bij je HA en mss wil hij/zij je doorverwijzen. Mijn tante had overigens ook zoiets laatst en daar was iets in haar schouder gescheurd, dus mss ook daar nog iets verder naar laten kijken.
@ Nicolientje: jeetje heftig zeg, gecondoleerd! Ook balen van je ongi! Ik zou wat dat betreft niet teveel speuren op internet. Het zou natuurlijk kunnen, als je blijft twijfelen dan kun je t misschien met je ha overleggen. Heb je ook erg veel menstruatiepijn? Probeer het een beetje in de gaten te houden. Als je alleen pijn in je schouder hebt lijkt endometriose me wel een beetje onwaarschijnlijk, omdat je dan een soort van baarmoederslijmvlies op andere plekken hebt toch? Je schouder lijkt me niet echt een plek waar je dan als eerste last van gaat krijgen. Maar ik ben ook geen dokter en ik ken endometriose verder ook niet zo goed. Laat je iig niet gek maken door wat je allemaal op internet leest! @dron: hormonen doen idd veel met je lichaam! Denk dat ik nooit meer aan de pil wil in ieder geval! Wat een rommel. Hihi. @hier: ik heb m'n ei nog niet gespot met ovutesten. Dus ik test (en klus) maar gewoon rustig verder. Hopelijk snel een knaltest en een kortere cyclus! Nu maar eens lekker gaan slapen!
Hier vanmorgen getest, en ik heb een heeeel heeel vaag 2de lijntje. (nog nooit gehad, want normaal blijven mijn testen helemaal wit) Dus hopelijk morgen al een iets duidelijker streepje.
Nou dames, ik ben weer op rood, volgende NOD is 8 augustus, jullie allemaal succes met afwachten en veel plezier met klussen. @gebakje jaaa ben toch zo benieuwd hoor, wel jammer dat we niet samen zwanger zijn met zelfde datum
Dat is zo. Met de club van de vorige zwangerschap septembermama's 2011 hebben we zelfs meetings gehouden met de kids erbij. Was heel leuk. En daar hadden we ook een prive facebook pagina met z'n alle. Dat las wat makkelijker dan hier.
Ja dat is inderdaad wel leuk, zit nog te denken hoe we hier met zijn alle vanuit de NOD forums bij elkaar kunnen blijven ook, vind ons groepje wel erg gezellig.