Hmm mis. Is langs rijden het beste ja.. kan me niet voorstellen dat hij er ineens uit is! Wij hadden de vorige keer al een bugaboo kinderwagen (paul frank editie) gekocht! En zijn we heeeel blij mee..dus die gaan we nu gewoon gebruiken (Ein-de-lijk!)
Okee dit is dus echt erg.. want had via de computer gekeken Ben dus niet alleen meer vergeetachtig.. maar zit dus ook gewoon echt niet op te letten Zit echt in een droom wereld.. hahahahahaha Maar dank je voor de link!! Ennn weet niet of het overal is... maar ze hadden 50% korting!! Heb n blousje en shirtje gekocht En van mn moeder (en man) ook een shirtje daar vandaan Dus nu kan je der leuk shoppen
Wij hebben de mura 4 besteld, komt vrijdag binnen! Evenals het kamertje, autostoeltje en box, heerlijk! Kinderwagenbak is denim field (zandkleurig-achtig) en het zitje zwart. Heb dr zo'n zin in...... Maar eerst dinsdag de 20-wekenecho afwachten. Vind het behoorlijk spannend, hoop dat alles goed is.
@draak heb je hem zelf ook getest enz?? die bagaboo lijkt zo laag, in baby park ook eens naar gekeken, vind ze echt laag vooral de reiswieg of valt dat wel mee???
Bloem proficiat!!! Ilonka zal wel schrikken zijn zeg!! Maar even kalm blijven!!! Morgen weet je meer toch fingers crossed voor jullie. Ik heb een vrij unieke kinderwagen. In Nederland wordt deze wagen, met name type maar in 1 winkel verkocht. Ik heb een concord, type fusion. Waar ik blij mee ben zijn de massieve wielen en gesloten lagers, fijn als je in de bossen woont. Het is een combi wagen. Met grote buggie, tot 4 jaar. En klein op te vouwen. Nog een voordeel is makkelijk met 1 drukknop van t onderstel te halen. En een goedgekeurde reiswieg, waarin t kindje vast kan, en die kan op de achterbank om te vervoeren. Ik ben er heel blij mee!! Babywinkel-babyzaak-goedkope babykamers-kinderwagens-babykamer ideeen-babydeals-mooie babykamers
Nou getest als over straat gelopen jaa.. naar de auto toe vanaf het huis.. Een vriendin van mij heeft hem ook dus heb daar wel vaker mee gelopen.. Vind fijn aan de wagen dat je kindje naar jou kan kijken en andersom en de grote boodschappenbak onderop en hij is goed op te vouwen.. erg plat! En zijn helemaal verliefd op deze editie!! Ik vind het wel meevallen de lage bak.. maaarrrr mis. Kom ik der nog op terug Hahahaha! T is toch lastig.. want je weet niet hoe zo'n wagen in dagelijks gebruik is.. en om er nu elke keer al mee rond te gaan lopen Hahaha.. t zitgedeelte vind ik trouwens sowieso meevallen hoor.. en wat ik wel fijn vind is je kindje kan er zelf in en uit komen thuis.. zag ik de zoon van mn vriendin al doen namelijk Geweldig!!
@draaak daarvoor heb ik de maxi cosi mura gekozen dat het zitje alle 2 de kanten op kan ik moest en zou een kinderwagen hebben waarbij het zitje 2kanten op kon
Wij hebben de joolz day in jeans uitvoering gekocht als goed is eind januari in huis Zo volgens mijn vriend heb ik al nesteldrang? Heb net terwijl hij weg was de hele zolder onder handen genomen, stapel gemaakt wat weg kan (kan hij mooi doen) wat uitgezocht moest moet worden(zijn spullen) en de rest opnieuw een plek gegeven en jeeeeeee wat heerlijk om een zolder opgeruimd te zien. 1 Groot nadeel, stik nu van de rugpijn Ben dus iets te lang door gegaan. Nog een nadeel heb totaal geen honger? vriend heeft shoarma besteld en zoon net pannenkoeken op.
@pat ik heb ook al last van nesteldrang hier moet ook het hele huis netjes en opgeruimd zijn alles moet klaar zijn zodat de baby zo kan komen
Heel herkenbaar Pat,ik heb helemaal de kriebels en wordt erg onrustig van het idee dat het nog niet af is en er nog zoveel gedaan moet worden..
Hier ook de kriebels. Vandaar dat ik de babydump vorige maand gebeld heb of alles eerder kon komen haha Nu zijn we hopelijk voor eind dit jaar klaar! Op wat kleine dingen, bijv. accessoires en kleertjes na. Maar daar kan ik wel rust in vinden. Denk ik. Hihi, en anders wordt t shoppen in januari
Ludora, jou wagen ziet er goed uit! Toen ik nog niet met wagens bezig was hoorde ik om me heen dat de bugaboo het helemaal was, bijna van dat is "de wagen anders hoor je er niet bij". Ik vond hem gewoon echt te duur en ben naar andere gaan kijken. Toch even naar de bugaboo gekeken maar vond hem zelf erg vierkant en de bak wel heel erg laag. Wij hebben de mutsy 4rider uitgekozen die bak is veel hoger en hoef je dus niet zo laag te bukken om je kindje erin te leggen. Oh bij de mutsy 4rider kan het zitgedeelte ook voor en achteruit. Ben erg benieuwd naar de nieuwe kleuren hiervan er komt een denim uitvoering heb ik gehoord. Als we die erg mooi vinden gaan we de kleur nog laten veranderen. Hebben nu de paarse besteld. Bedankt voor de felicitaties haha
Miffy, jaaa die vond ik ook leuk.. maarr ik hoorde dat de zitting snel vies is en niet schoon gemaakt kon worden?! Weet niet of t echt zo is.. of gewoon praatjes van mensen Pat, die wagen is zooooooo gaaf!!!! Vind hem alleen wel duur Maaarrr stoere kinderwagen hoor!! wij hadden die 3 wagens die we super vonden! En zijn dus voor de bugaboo gegaan
@Miekr: begrijp ik nu goed dat je weer bldvrls hebt? Wat ontzettend vervelend. Weten ze nu al waar het deze zw vandaan komt? @BB: ik zou toch even bellen ivm buikpijn hoor. Beter een keer te veel dan een keer te weinig! @Ludora: wat een nare ervaring met je ex en vriendin zeg! Ik zie trouwen ook absoluut niet als iets heiligs hoor. Puur als een praktisch iets voor de kleine. @onzekerheid nav missq: het zette mij ook weer even aan het denken hoor, het is gewoon heel naar nieuws. Maar meiden kop op; veruit de meeste zwangerschappen verlopen goed en zolang we gezond leven hebben we er simpelweg geen invloed op, hoe frustrerend ook. Genieten van het moment maar (zeg ik ook even tegen mezelf hoor hihi). @Kerstmarkt: we zitten nu in de bus terug. Het hotel was superdeluxe, heerlijk, maar een dagje was ook goed geweest. Kerstmarkt was heeeeeel druk (iets wat ik juist een btje vermijd nu ik zwanger ben) en al die geuren van braadworsten en bier, trok het echt slecht haha.
Wij nemen een Quinny kinder&wandelwagen over voor weinig. Mooi rood en creme. Hier lekker dagje vrijwilligerswerk gedaan en even op kraamvisite.... argggh.... wat is dat leuk zo'n ukkepuk, en dan bedenken dat wij hopelijk over een half jaar ons kindje in de armen kunnen sluiten... Nu we zicht hebben op de woon-uitbreiding gaat het bij mij ook erg kriebelen... heerlijk! Nu druk aan het bakken voor mijn afscheid op mijn stage.... hopelijk lukt het!!!!!! (cupcakes ei-koemelk-glutenvrij...)