Zout gorgelen ga eerst wel thee met honing proberen klinkt lekker. Miekr vervelend dat je je zorgen maakt over maagje, is het iets ergs?? Nee toch? @Eva bij mij ligt placenta ook rechtsvoor, de kleine voel ik altijd links en net boven schaambot. Verder wilde ik een hoop reageren maar bn al weer een hoop kwijt. Lees en reageer nu middels telefoon straks wel via computer
Ik weet dus niet of het kwaad kan. Daarom heb ik volgende week nog een echo om te kijken of ie dan wel goed is. geen idee als ie dan weer te klein is. Over de opmerkingen ik ben helaas zo ingesteld dat ik mensen niet kan slaan en schrok er eigenlijk zo van dat ik niet meer wist hoe te reageren. Heb het koud en kan het maar niet warm krijgen. @ daro ik denk dat je man het gewoon zwaar heeft met de druk op z'n schouders. Is een beetje man eigen.
Pearl lijkt me een bijzondere gebeurtenis als je man voor het eerst de baby voelt. Moet je je niet eens na laten kijken Miekr????. Nou ja zeg!!!! Wat rot dat je van die nare figuren om je heen hebt. En nou maak je je ook nog eens zorgen om het maagje, kan het niet gewoon zijn dat het kindje op dat moment niet van het vruchtwater gedronken had en daardoor het maagje niet vol was en klein lijkt? Bezigbijtje beterschap ik hoop dat het snel weer beter gaat, vervelend zeg! Ik ben net in een behang winkel geweest heb een boek meegekregen van pip. Ik wil kiezen uit 2, ik hoop dat mn vriend het er mee eens is. ik plaats zo de foto's even hier.
Hier de 2 behangetjes, de 1 met witte achter grond en de ander met licht roze achtergrond (in het echt toont het rozer). De ander muren in het kamertje blijven gewoon wit en de gordijnen wil ik dan effen roze doen, beetje donker roze (fuchsia). Wat lijkt jullie mooier? Witte of roze achtergrond?
Oh wat een enorm gaaf behang Bloem! Daar moet ik ook eens kijken! Als je maar 1 wand gaat behangen zou ik persoonlijk voor de roze achtergrond gaan. Maar ze zijn allebei mooi
Bloem,ik ben grote pip fan en vind ze beide mooi Maar als de andere muren wit blijven zou ik voor het behang gaan met roze achtergrond.Vind het echt super mooi !
Over de opmerkingen van vrienden over dat het weer een jongen wordt. Jij hoeft je niet na te laten kijken want de zaad van de man bepaalt uiteindelijk of het een meisje of een jongen wordt. Dus je vrienden moeten niet zo zeuren. Geef ze anders een biologieboek en laat ze deze vak overdoen.
Bloem ik vind die met de witte achtergrond het mooist. Maar ik ben eerlijk( ik ben nog niet zo van het hele roze ) Miekr WTF dat ze dat zelf durven te zeggen. Zoals Pearl zegt geef ze maar een biologie boek En anders gewoon zeggen: echte mannen maken mannen hihihi ( dat zei mijn man altijd, misschien straks wat minder )
Ooooh moet even mijn ei kwijt... net de ramen gelapt, sta op het punt een bapao naar binnen te werken en daarna naar de stad te gaan, wordt er aangebeld... pakketje voor u mevrouw! Géén idee van wie het is, niks besteld, en t zat ook in een slordig dichtgeplakte schoenendoos met een zak erom. Dus ik de zak openmaken, kom ik een kaart tegen... van een oud-klasgenootje/vriendin die ik al drie jaar niet heb gezien! Met superlieve teksten op t kaartje. Spreek haar hooguit 1x per jaar maar het contact was altijd heeeel goed. Schoenendoos opengemaakt... zit ie vol met cadeautjes. Zó lief!!! Ben nog steeds aan het huilen hihihi. Wat heb je toch lieve mensen op deze aardbol.... ben helemaal overdonderd Bapao kan ik wel weggooien
Vanmorgen de kerstboodschappen in huis gehaald en daarna mn bed weer ingedoken... Werd ik net wakker, werd die kleine druk!!! Heb voor het eerst met hem/haar kunnen spelen! Zo leuk!!!!! Wat is het toch een mooi wonder, zo'n minimensje in onze buiken!
@yupgup ooooohw wat gaaf!!! wat een lieve vriendin zeg!!! ik heb net de laatste kerstcadeautjes gekocht en daarna meteen normale boodschappen gehaald tot en met dinsdag ik haal normaal nooit zoveel pfffff heb een deel nog in de auto staan, dat mag me vriend vanmiddag tillen geen puf meer voor had vanochtend hier ook al flink opgeruimd namelijk
iemand had het trouwens over geen lange shirtjes kunnen vinden bij de action hebben ze extra lange shirts met lange mouwen voor 3.99 van s t/m xl zitten heerlijk!!! heb er net ook maar 2 meegenomen
Hoi meiden, Vanochtend de 20 weken echo gehad en alles was goed!! Echt leuk om alles zo te zien, de ruggegraat, het hartje, het hoofdje etc. Het was ook erg leuk om ons kindje weer eens te zien Mijn placenta lag trouwens niet aan de voorkant, dus volgens de vk zou het nu toch niet meer zo lang moeten duren voordat ik de kleine ga voelen. Ben benieuwd! Helemaal blij nu, hihi Ga nu ff bijlezen
@Miekr, hopelijk blijkt alles goed te zijn met het maagje. Wat betreft die opmerkingen van vrienden gatver zeg! Ik snap niet dat mensen zo bot en bekrompen kunnen zijn. Ik hoop dat je het van je af kan zetten. @Daro, oei niet op enge sites gaan lezen! Hopelijk blijkt morgen alles dik in orde te zijn. @Viev, gefeliciteerd met de goede echo. Weten jullie het geslacht? @Yupgup, wat een lieve actie van je oud-klasgenoot. @Bloem, mooi behang. Als de rest wit blijft zou ik ook voor roze gaan. @BB, vervelend dat het weer mis is. Beterschap.
Hallo dames Nou vandaag in het AZM geweest en we hebben besloten geen test te laten doen op het gen. Het heeft ook geen zin meer eigenlijk. We hebben nu 0,5 procent kans dat de kleine het heeft dus 99,5% dat het niet zo is... En ja nu met de feestdagen enzo zou het allemaal langer duren, en als ze dus bloed zouden prikken en zouden zien dat we alle 2 het gen hebben dat kunnen ze een vruchtwaterpunctie doen en dan zou je een miskraam kunnen krijgen.... Nee ben blij dat ik dit gesprek heb gehad weet nu zeker dat ik niet ga testen..... Nou net nog even bij de baypark geweest, die opende hier in Heerlen. Grrr een paar leuke paarse dingetjes hebben ze die nog niet in de winkel, ja mevrouw die komen pas over een maand, leg ze dan gewoon niet in de winkel als showmodel want hallo zwangere vrouwen willen het nu en niet over een maand ( nou ja ik dan he hahaha ) BB Heel veel beterschap hoop dat het met de kerst beter met je gaat en verder ff alles kwijt...... Nu lekker een paar dagen vrij