Hihi nou dit tempo hou ik niet bij hoor Ehh luiers...moet alles nog inslaan, volgens mij de vorige keer wel zo'n 5 pakken maatje 1 nodig gehad. Daarna over op 2 best een lange tijd, maat 3 maar heel kort gebruikt. Heb eigenlijk steeds pampers gehad, inderdaad overal wel ergens in de aanbieding en vond het fijne luiers. Maar wil nu straks ook wel kruidvatluiers proberen, want het scheelt toch in de prijs. AH luiers wel eens geprobeerd, maar zoontje had na een halve dag een joekel van een blaar op zijn piemeltje zitten omdat ze zo schuurden, dus die heb ik meteen weggedaan. Maar ieder moet gewoon uitproberen wat bevalt, ieder kindje is weer anders! @Priscilla, lijkt mij te doen hoor! Dat bedrag houden wij ook ongeveer over na aftrek vaste lasten. Lukt ook nog om 200 euro pm te sparen voor onvoorziene zaken, dus het moet zeker te doen zijn. Ehh verder ben ik het kwijt. Hier vandaag het behang binnengekomen, ziet er super uit. Verder nog naar het ziekenhuis voor controle zoontje (reflux nieren) dus uiteindelijk best een lange dag. Nu genieten met een pot thee naast me
Over luiers, zit zelf nu ook weer volop in de luiers. Wij hebben voor Devin voornamelijk pampers gebruikt. Nooit problemen mee gehad, nooit doorgelekt, en geen rare geurtjes. Ook geexperimenteerd met bumblies. 1 keer maar nooit meer 1 plas en hij lekte door. Nu gebruiken we van de kruidvat, maar nu Owen waterpokken heeft zijn pampers veel zachter en heeft hij er minder last van. Bij de KV huilt hij en bij de pampers blijft hij vrolijk. Ook voor de nachten (20:00 naar bed 07:30 eruit) kruidvat wordt hij kleddernat wakker bij pampers blijft hij droog, dus pampers houden het beter vast. Als hij straks weer van de waterpokken af is hebben we voor overdag kruidvat en voor s'nachts pampers. AH 1 keer geprobeerd, maar NOOIT meer. zijn zo stug, en lekken door en zijn evengoed vrij prijzig. Ik houd het nu gewoon bij kruidvat en pampers. Morgen ga ik bij de kruidvat 2 pakken pampers halen voor de actie van de voordeelkaart. Ik denk dat het niet uitmaakt welke dag je naar de 9 maanden beurs gaat, het is er elke dag druk. Vorig jaar op donderdag was het mega druk en jaar ervoor op vrijdag was het vreselijk druk. @ priscilla, als je dat bedrag overhoud na aftrek van al je vaste lasten gaat het je zeker wel lukken om voor dat bedrag rond te komen per maand. Je krijgt straks ook kinderbijslag, en evt. kindertoeslag. en als je vriend meer verdiend houd je ook meer over. Zorg wel dat als je een huis gaat kopen en je hebt een eigen bedrijf dat je sowieso een buffer heb van een half jaar. Dus dat je eventueel een half jaar kan leven, voor het geval de zaken een keer minder gaan. Morgen weer naar de vk voor controle
Ik zei toch,2 halve weten genoeg voor 1.Of in dit geval meerdere halve Minkie,was het goed met je zoontje?
Haha Arme Minkie, moet er ook niet aan denken om hier te komen en dit allemaal terug te moeten lezen.. drama! Druk dagje gehad lees ik, nu tijd om te relaxen! Theeleutse!
Niet sam?Ik vond dat we net op zo`n hoog niveau zaten wat gespreksstof betreft Ben er een tikkie melig van geloof ik
@ Miekr: ik denk ook dat het elke dag wel druk zal zijn op de 9maandenbeurs. En qua luiers, joh iedereen heeft wel wat met 1 of andere luier. Ze zullen toch wel eens getest worden? Bedoeld de verschillende merken naast elkaar.. zou je dat ergens kunnen vinden?
@ minkie Jij dus ook niet te spreken over de AH luiers. Vriendin van me had ze, haar zoontje hield er kapotte billen aan over. Bij Owen precies hetzelfde (had er een paar gekregen gelukkig nooit gekocht) Zit ook lekker aan een kopje thee hmm doe er ook wat lekkers bij, manlief net nog naar de winkel gestuurd even een stukje slagroomschnit
Ach mij hoor je niet klagen hoor.. maar ik hoef dan ook niet terug te lezen hahaaha Ik vind het wel gezellig
potverpiellekes meiden! Ben ik even een uurtje kijken op mijn werk (echt kijken hoor ) hebben jullie bladzijdes volgeschreven!!! Alleen over pampers en een woonsituatie??? Whahaha!!!! Op mijn werk was het erg leuk, meiden die me missen en een koter in mijn buik die mee ging dansen op de muziek... errug leuk!!!
Volgens mij zijn er wel testen gedaan, Heb het eens gezien namelijk, maar waar was het nou bij..?????????????? Ik ga het gelijk opzoeken als ik het heb gevonden laat ik het weten dan kan iedereen kijken
Oww Jam!! Ik krijg die van mij echt niet zo gek hoor! Al ben ik zwanger haha Zal de kast eens plunderen hier, eens kijken wat we hebben. Hier ook aan de thee hoor
Nijntje,we zijn idd erg goed op dreef haha En ik vind het ook gezellig...zo`n hele avond over luiers praten hou ik echt met niemand vol.Of ja,niemand met mij Heb geen zwangere in m`n omgeving,dus ben erg blij met jullie
@ miekr thnx ook voor de tip!!! denk dat we de stap dan toch maar gewoon moeten nemen hihi en douchen heeeeeeeerlijk om dat s ochtends te doen!!
Sorry.. Maar wees blij dat het nog ergens over ging, het kan nog erger hoor haha Wat gezellig dat je op je werk langs bent geweest! En leuk zon actieve kleine!
Uhh.. dat de kruidvat luiers goedkoper zijn in de aanbieding nu, dan de Pamper luiers, die ook in de aanbieding zijn, maar waar je maar 2 pakken van kan meenemen met je kaart.. verder weinig denk ik.. Ow ja, we zijn aan het theeleuten..