Ik ga afsluiten dames.. nog ff lezen en dan gauw mijn bedje in. Mijn reeks van diensten gaan weer van start, 3 vroege 2 late.. Ben bang dat ik jullie dan niet meer bij kan houden.. haha Morgen gesprek met gastouderbureau, ben benieuwd! Weltrusten en tot morgen!
Gelukkig, was al bang dat ik de enige was met een pestkop bij de blaas haha. Erg vervelend! Slaap lekker sam en succes met de nachtdiensten! Lig lekker The devil wears prada te kijken. Toppie!
die van mij schopt normaal gesproken alle kanten, maar nu zit ze ook te jumpen op mijn blaas Is nou geen fijn gevoel om eerlijk te zijn.
Volgens mij kunnen we beter de vraag stelletje wie er geen last van getrappel op de blaas heeft. Soms voelt dat echt wel naar! Gisteren zat die kleine duidelijk achter mn schaambeen te klooien. Ook zo raar!
Goedemorgen! Ik voel de baby nog niet zo goed, maar merk wel dat mijn blaas het moet ontgelden.... Vaak naar het toilet omdat ik denk dat ik nodig moet en dan is het maar een klein beetje. Zal dan de baby wel zijn! Ik probeer nog even kort te reageren op alles... Is al zoveel gezegd.... Katten/honden: We hebben 1 Boomerpupje; Keke. (onze teef) (7 maanden) Twee katten: Heiki en Pekka. (ex-mannen) Hadden nog twee konijnen, helaas in moeten laten slapen. Misschien komende zomer of het jaar erna weer nieuwe konijnen of cavia's. Leuk voor kinderen! 2 keer slecht nieuws gelezen.... Vreselijk! Leuk dat het nu drukker is in de club! Toch anoniemer(?). Mijn man en ik gaan straks naar een kinderdagopvang om te kijken of het iets is voor ons. Spannend! Verder hebben we bouwvakkers over de vloer; krijgen nieuwe kunststofkozijnen boven... Hellup! Hou niet van verbouwen of klussen..... Fijne dag dames!
Goedemorgen allemaal, Ja Marja dat heb ik ook, vaak naar het toilet omdat je het gevoel hebt dat je heeeel nodig moet en dan maar heel weinig moeten plassen. Bij mn vorige zwschap dacht ik dan altijd dat ik een blaasontsteking had maar dat was nooit zo, hoort er gewoon bij denk ik. Zometeen ff zoontje aankleden en even een rondje lopen, kan zoontje weer een beetje uitwaaien want aldoor binnen zitten is ook niet goed voor hem. Gaan we ook de eendjes weer even voeren hihi dat vindt ie zo prachtig! Heb net een babyfoon gekocht via Marktplaats, voor 26 euro. Eerder nooit een gebruikt maar met een drukke peuter in huis lijkt het me toch wel handig. Hele goede reviews op kieskeurig en een nieuwprijs van 60 euro dus ik ben blij!
goeiemorgen dames nou alweer 23 weken zwanger het gaat snel ! vanmorgen weer lekker emotioneel en waarom.... Mn vriend had op de bank geslapen omdat ik weer erg aan t snurken was (zo irritant en moest weer vroeg op omdat schoonpa komt klussen, hendig slecht geslapen vannacht en ja de keline uk alweer paar dagen niet gevoel, maakte me dr stomweg toch druk over.... Dus vanmorgen goeie huilbui gelukkig was mn vriend lief maar toch pfff niet leuk Nou de kleine uk stelde me ook nog eve gerust door ff een paar kleine tikjes te laten voelen Hier vindt de kleine uk het ook leuk om op mn blaas te liggen en dan wel snachts.... hier geen huisdieren meer, hadden een herder. Ik heb vroeger altijd katten gehad maar die wil mn vriend niet maar goed mn ouders hebben er 4 dus kan ik daar met ze knuffelen !! Kinderopvang hebben we niet nodig mn vriend doet de opvang is arbeidsongeschikt dus wordt huispapa ...... nou straks pas werken van 17:00 tot 21:00 nou ja ff werken en dan om 19:00 een certificaatuitreiking en evaluatie van een pilot.... dus jullie zullen me nog wel zien vandaag
Morge iedereen. Ik heb gelezen maar het waren iets van 15 pagina's en er is niets blijven hangen.... Zucht...... Vandaag even de laatste dingetjes doen voor morgen, en dan morgen trouwen! Heb er wel zin in, wordt een fijne dag denk ik zo... Moet alleen nog iets origineels zien te bedenken om morgen te vertellen wat onze uk wordt.... Over beeb voelen, uk is een paar dagen heel rustig geweest, bijna niets gevoeld, heel zacht ergens een keer een klopje. Maar het wordt nu weer meer. Gister avond was uk heel druk en heeft mijn moeder even gevoeld, ook erg leuk om oma zo te zien stralen.... Nou ga me aankleden , ja nu pas, en aan de gang!
Ludora, alvast een hele mooie trouwdag gewenst!!! Rest: fijne dag vandaag met al jullie op de blaas trappende beebjes!
goedemorgen meiden, nemen jullie vaak iemand anders mee na controle/echo? Ik had gister dus tante en zusje mee maar voelde me toch "raar" daar liggend met die blote buik zo.... (mijn tante is nogal aanrakerig) zus van vriend en moeder van vriend willen ook nog eens mee, maar ik merk dat ik gewoon liever alleen mijn zusje, moeder of liefst vriend mee heb verder niemand. Ik voel me dan niet fijn.... Hebben jullie dat ook? Of ben ik zo pietluttig? hihi...
Ludora,fijne dag morgen! Trappen op de blaas..hier net zo`n maf gevoel.Alsof hij stond te boxen..met de vuistjes om en om tegen mijn buikwand en met de voetjes trappelend op mijn blaas.Boxer in spe? Bezigbijtje,nee ik neem niemand anders als husband of kids mee naar de controle.Als dat niet gaat dan ga ik liever alleen.Ik hou er ook niet zo van en bovendien heb ik toch vaak wel iets wat ter sprake komt wat ik niet met andere wil delen. Doen wat jij wil,het is jou lijf en dat hebben andere gewoon te respecteren!
hier weer een slechte nacht gehad ik blijf maar wakker liggen en woelen en draaien erg vervelend vandaag ben ik van de plan de koelkast schoon te maken maar heb der nu al geen zin in @bb ik heb 1 keer een vriendin meegehad omdat mijn vriend toen niet mee kon, dat was de eerste keer dat ze naar het hartje gingen luisteen zonder echo en ik was doodsbenauwd dat ze het hartje niet konden vinden achteraf heel blij dat ze mee was want hartje vinden duurde erg lang verder zou ik ook niemand mee willen, misschien me schoonmoeder een keertje vanwege het hartje luisteren, lijkt der zoo leuk
Hey meiden!! Zoo ff bij gelezen jeetje!! 13 paginas niet veel blijven hangen!! 2x slecht nieuws sterkte!! Ludora morgen trouwen!! Hele fijne dag leuk!! Beeb voelen jaa mneer trap wel vrolijk door vooral op me blaas of richting maag!! Huisdieren heb vier hondjes 1x echte chihuahua 2x kruising chihuahua pincher en 1x echt pincher!! En een vogel en schilpad voor man lief!! Emotioneel bn ik gister ook geweest maar dat kwam door ruzie mt vriendjelief!! Nu weer goed Slapen kan ik goed alleen veel wakker tussendoor voor plassen of droge mond of net als vannacht t idee dat ik stikte!! Heel raar! Nu aankleden hondjes uitlaten en dan soep maken om half drie mag ik werken :'( helaas tot 2300 Nou ik probeer jullie bij te houden hoor!! Hihi Liefs!!!!
mogguh dames, Hier weer een breeknacht gehad en ben het zat. Ik heb het gewoon veel te druk en kan er weinig/niets aan doen. En stress voelt zo niet fijn! Heb nu nog 4 werkstukken af te ronden, een tentamen a.s. maandag en komende week voorstellingen op mijn werk. Helaas ben ik degene die weet hoe alles zit, waardoor alles ook op mijn bordje komt. Zelfs delegeren is vermoeiend... Straks gesprek op mijn werk over verlof... Ik denk dat ik lekker voor de 6 weken ga, want na mijn uitgerekende datum hoef ik nog maar 5 weken te werken officieel, maar dat gaat natuurlijk op aan verlof Ludora, alvast een fijne dag morgen en gefeliciteerd!!!
Nijntje, vervelend die rotnachten heh!! Succes met je werkstukken! Jolanda, poeh wat een werktijden!! Wekze! Ludora, veel plezier morgen, maak er een mooie dag van!! Daro, goeie koop!! Huisdieren: Hier een grote hond waar ik straks niet met kinderwagen tegelijk mee kan lopen, omdat tie me nog wel eens omver trekt in de buurt van andere reuen. Mensen meenemen naar echo's: Eerst echo was ik samen met mn moeder. Vk intake deed ik alleen met mn man. Andere 2 vk bezoekjes heb ik een vriendin meegenomen en zelfs met de 20 weken echo was er een vriendin bij. Ben niet zo moeilijk. Maar zijn dan wel echt mensen die heel dichtbij me staan. Hier de 22 weken voorbij!
mensen mee nemen naar echo of vk tot nu toe heb ik met de 20 weken echo mijn moeder en vriend meegenomen maar had het liever alleen met vriend gedaan..... er ging ieand trouwen morgen weet ff de naam niet meer ! geniet er van !!! de laatste tijd ben ik ook aan trouwen aan het denken maar wil eigenlijk dat mijn vriend mij gaat vragen.... hahaha
Jippie hoefde maar 3 pagina's te lezen @BB: Naar de echo's gaat alleen mijn man mee. Krijg er maar 3 en vind het veel te bijzonder. Naar controle is vorige x wel mijn moeder mee geweest, die wou het hartje wel es horen Mijn schoonmoeder zou ongetwijfeld ook mee willen (we hebben het er niet over gehad) maar ik vind het erg vervelend om me in haar bijzijn te wegen. (ze denkt volgens mij dat ik net 100 kg. ben ofzo, en wil haar graag in die waan laten) Vond het ook wel lastig om te wegen met moeder in buurt, maar was toch anders. En die kent ook heel mijn voorgeschiedenis, dus toch andere band. Gister ben ik alleen geweest. Vind controle minder bijzonder dan een echo. Gewoon lekker bevestiging dat alles nog goed gaat