wat betreft de (.)(.) die worden hier nu zeker gevoeliger... heb nogn iet het gevoel dat ze heel erg groeien maar zoals mijn gyn al zei alles gaat geleidelijk aan..
@ priscilla superlief van je dat ik met jullie mee kan, maar ik blijf wel thuis Om heel eerlijk te zijn heen rijden vind ik niet zo erg haha, maar terugrijden geen zin in het is maar 20min maar toch haha.
@pat ur welcome.. waar woon jij dan?? tis hier vandaan half uurtje rijden dus wonen we best bij elkaar in de buurt.. of je moet de andere kant op wonen XD
@priscilla wat ben jij toch een leuke,open meid.hoop dat je net zoveel aan jezelf denkt als aan anderen Bloeden heeft hier sinds elf uur ongeveer plaats gemaakt voor oud bloed alleen bij afvegen,nog steeds geen buikpijn gehad.vriendlief gaat donderdag een uur later werken zodat ik echo niet hoef te verzetten..schatje al is hij nu niet blij met hem want hij heeft ook supervermoeiend weekend achter de rug en vroeg of ik mee gong naar een wedstrijd zodat ie niet alleen hoefde maar ik ben gaan slapen hihi!
Zo, kamertje ziet er alweer een stuk netter uit! Heb meteen maar even een buikfoto gemaakt! Ga em nu in het buikfoto-topic zetten
@souries... kheb t internet helemaal afgestruind en het is in de periode waar jij in zit heel normaal om wat bloed te verliezen.. tussen de 6e en 7e week komt dat heel vaak voor.. en het hoeft niets te betekenen.. soms zie je dat vrouwen zelfs een soort ongi hebben.. ben blij dat het bloed oud begint te worden *vreugde-dansje*
Ahh, die misselijkheid! Ik hoop toch zo dat ik daar niet zo een last van ga hebben! Kan heel moeilijk overgeven, en als het wel gebeurd krijg ik geen lucht hahaa! Wel is me opgevallen dat dat erge honger gevoel wel wegtrekt! We gaan zo eten, maar oef, ik heb geen zin! Heb zo een vol gevoel. Maar wel lekker noodles met sate en een gebakken eitje erop. Mmm, nou maar kijken of ik het ook daadwerkelijk wegkrijg!
Nou ik heb gegeten als een bouwvakker, echt heel erg. pffff morgen toch een beetje op mn eten leten, normaal gesproken ben ik niet zo'n grote eter, het is net als dat ik ongie ben, dan heb ik ook vreetbuien. Snoepi, welkom meid!! @Heitjekarweitje, ja ging voor mn zw.schap ook al bijna dagelijks in bad, is echt mn relaxmomentje. En ik heb mn fitnessdvdtje aangezet vanmorgen hoor!! Yoga Booty Ballet haha. Hoe laat heb jij woensdag de echo?? Ik om 9.40u spannend he?
had ik vanavond zo een zin in pasta ik 1persoons portie pasta gemaakt heb de helft opgegeten en daarna kwam het er nog sneller uit ben blij als me vriend zo thuis is want dan kan ik weer "zielig" zijn kan ik gewoon weer rustig aan doen
Pfoe, vandaag geschrokken. Moest werken en stond bij de patat. Balen, want je gaat stinken en de vloer wordt superglad daar. Ben dus onderuit gegaan... Auw! Knoeihard op m'n heup. Trekt door over mijn rug en bil en heb ineens weer krampjes. Had ik de afgelopen dagen niet meer. Zal wel komen doordat ik vandaag zo druk ben geweest, zeven uur staan vliegen en rennen en dat ben ik niet meer gewend, maar ik maak me toch zorgen zal blij zijn als het donderdag (echodag) is!! Komt er vlak daarna een leidinggevende langs. Ik sta mijn rugpijn weg te puffen, roept ze, ga je ook nog wat doen?! Ik kon haar wat. Grrrrrrrrrrrr :x:x
Hmm ja. Lief van je. Maak me zoals gezegd wel zorgen. Enne... Ik dacht dat ik geen last van mijn hormonen had. Maar met die leidinggevende..... Hahaha. Ben mezelf wel even tegengekomen Hoe laat komt je vriend thuis?