Speelgroepje regio bergen op zoom

Discussie in 'De mama's' gestart door LBlue, 24 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LBlue

    LBlue Bekend lid

    10 jan 2012
    764
    0
    0
    Hallo mama's,

    Sinds 24 februari dit jaar ben ik de dolgelukkige moeder van mijn dochtertje, maar... nu ons draakje kruipt en overal gaat staan, vraagt ze ook bijzonder veel aandacht. Dat is allemaal natuurlijk ontzettend leuk, maar ik denk dat het voor zowel mijzelf als haar wel erg leuk zou zijn wat te kunnen spelen met andere baby's/jonge kinderen. Als we bij mensen met kinderen fleurt ze helemaal op! Daarbij leren kinderen natuurlijk veel meer van elkaar, dan van hun mama :)

    Dus ik dacht, laat ik eens kijken of hier nog mama's zijn die het ook leuk vinden om eens in de zoveel tijd, (om de week ofzo) met onze kleintje iets leuks toen doen, waardoor we onze ukkies zien genieten van elkaar... En niet onbelangrijk, wij lekker kunnen kleppen, tips aan elkaar geven, en ons geluk delen. Uiteraard zijn ook de broers en zussen welkom!

    Misschien nog leuk om iets over mezelf te vertellen, ik ben dus Lblue (hou het even zo, want wie weet wie er mee leest). Ik ben 25 jaar, en ben nu 9 jaar samen met mijn man, waarvan 2 jaar getrouwd. Sinds mei dit jaar ben ik mijn eigen praktijk gestart in de kinder- en jeugdpsychologie. Hier ben ik voornamelijk op dinsdag mee in de weer. Binnenkort ga ik op maandag en op vrijdag nog op vrijwillige basis bij een instelling werken. Ik geniet enorm van de tijd met mijn meisje, maar zou soms wel wat meer activiteiten met haar ondernemen, en daarbij zelf ook andere mama's treffen.

    Ik hoop binnenkort af te kunnen spreken en die kleintje lekker laten spelen!

    Ik heb dit berichtje al eerder bij 'jonge mama's' geplaatst omdat daar veel van zulke oproepjes staan, maar uiteraard is het helemaal niet van belangrijk hoe jong/oud de andere mama's zijn. Tenminste niet voor mij.
     
  2. Mamakuh85

    Mamakuh85 Actief lid

    11 jan 2013
    474
    0
    0
    Gevonden :D lijkt mij erg leuk. Vind net wel dood eng ;)
     
  3. LBlue

    LBlue Bekend lid

    10 jan 2012
    764
    0
    0
    Ben er ook geen echte held in hoor ;) maar het lijkt me leuk voor mezelf en voor de kleine.

    Mijn sz zit hier ook op het forum met een zoontje van 3 en een van bijna 4 maanden. Haar leek het ook leuk!
     
  4. Mamakuh85

    Mamakuh85 Actief lid

    11 jan 2013
    474
    0
    0
    Ja mij lijkt het ook zeker leuk! Kijk dan zijn we al met 3en :D
    Miss dat je me al eens gezien hebt haha ik werk in een winkel in bergen..
     

Deel Deze Pagina