Met dat ding waar ze ook mee luisteren kunnen ze zien wat de hartslag is. Ik vergeet trouwens nog het allerleukst te vertellen, ik heb gister van manlief een zwangerschapsfotoshoot gehad! Alleen de fotografe is zelf ook zwanger en heeft behoorlijk BI dus is nog even kijken wanneer ik naar haar toe kan. Maar ik vind het helemaal leuk!!!! Alleen beetje jammer, dat ik tot een week geleden een punt gave buik had en nu in eens scheuren onderin... Maar ja hoort erbij!
@Proudmama, lekker uit kunnen slapen dus! Afspraak nog gered? @Lotje, ach gut meis toch!! Je kan je goed zorgen maken als de kleine niet goed/veel drinkt weet er alles van, maar het is idd zo dat ze wel eens wat minder willen en als het consultatie bureau tevreden is zou ik het toch proberen los te laten, dan zit het vast goed !! Vraag het me ook af van die streep, die heb ik ook nog . En geluksvogel zonder tijgerprint!! @DNA, he vervelend dat het nog niet het 'echte werk' is! Maar wellicht komt het spoedig!! @Zustertje, ohhh geluksvogel! Ik heb het op een zij, billen, benen, borsten en buik! Het kan altijd erger dus . @Dame, vervelend dat je zo slecht sliep zeg!! Hoop voor jou dat je ook bijna de kleine hebt dan kun je vast weer goed liggen! @MamaJulia, OPGELOST!! Haha mooi!! @Mir, fijn dat je ook weer goed door de keuring bent!! En lekker eten hoor, was vast smullen! Wat een leuk cadeau!! En ehm... tijgerstreepjes en oneffenheden kunnen ze eraf shoppen! (en anders kan ik het zelfs doen voor je hihi). @Inneminne, naar van de pijntjes zeg hopelijk vannacht meer succes! Hier geen dutje vandaag, ik kwam beter de nachten door toen ik geen dutjes deed dus nu weer een poging. Blijf op tot de 12 uur voeding, dan direct naar bed en dan word mijn nachtrust maar 1 keer onderbroken (of met veel geluk niet eens) en zou ik het beter moeten trekken... hoop ik . En zoals beloofd mijn foto update! Beetje contrast zo met daglicht en in het donker, maar het gaat om het idee
Even een kort berichtje; om half 12 vanmorgen is onze zoon Elias geboren!! De ks was te doen, nu wel wat pijn maar ach.. Hoop vooral dat ik even slaap kan pakken want ik ben doodmoe! Slaap lekker allemaal!
@Charlie YEESSSSS!!! EEN ZOON!!!! IK ZEI HET TOCH?!!!??!!?! Wat goed om te horen meissie, gefeliciteerd!! En Elias, wat een prachtnaam! Ik hoop voor je dat je lekker een paar uurtjes bij kunt komen. Sterkte en geniet! Heel blij voor jullie dat alles goed is gegaan. Hopen dat je herstel ook goed verloopt.
Hah!! Goedzo MamaJulia!! Gefeliciteerd met jullie zoon Charlie en idd een prachtige naam! Ik hoop dat je een spoedig en goed herstel tegemoet gaat en dat jullie heerlijk kunnen gaan genieten nu!! Ik zal maar weer het lijstje updaten
Geboren: 17/04/13 - Lolsmurf - 27 jaar - MEISJE - Bij 38 weken en 0 dagen 18/04/13 - Sinfidel - 28 jaar- JONGEN & MEISJE - Bij 36 weken en 2 dagen 19/04/13 - Floral - 22 jaar - MEISJE - Bij 37 weken en 1 dag 22/04/13 - Nenny - 23 jaar - MEISJE - Bij 38 weken en 3 dagen 26/04/13 - Riverr - 26 jaar - JONGEN - Bij 38 weken en 4 dagen 27/04/13 - Lotje02 -31 jaar - JONGEN - Bij 37 weken en 5 dagen 29/04/13 - Yunami - 24 jaar - MEISJE - Bij 39 weken en 2 dagen 30/04/13 - Ytest - 25 jaar - MEISJE - Bij 39 weken en 1 dag 30/04/13 - SandraBenjamin - 34 jaar- JONGEN - Bij 39 weken en 5 dagen [COLOR=black][B][COLOR=black][B]01/05/13[/B] - NienT - 26 jaar - [/COLOR][COLOR=deepskyblue]JONGEN[COLOR=Black] - Bij 38 weken en 4 dagen[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR]03/05/13 - Within - 24 jaar -JONGEN- Bij 39 weken en 0 dagen 05/05/13 - Milan2009 - 26 jaar - MEISJE - Bij 38 weken en 2 dagen 09/05/13 - Zustertje12345 - 24 jaar - JONGEN - Bij 41 weken en 1 dag 13/05/13 - Charlie - 30 jaar - JONGEN - Bij 39 weken en 0 dagen Uitgerekende datum: 14/05/13 - MamaJulia - 29 jaar - 1e - MEISJE 16/05/13 - Dame - 27 jaar - MEISJE 17/05/13 - DNA86 - 27 jaar - 1e - MEISJE 23/05/13 - Shk - 28 jaar - 1e - VERRASSING 25/05/13 - ProudMama90 - 23 jaar - 1e - MEISJE 31/05/13 - Lovepeet - 22 jaar - 2e - MEISJE 05/06/13 - Mir81 - 32 jaar - 1e - JONGEN 10/08/13 - (ex-meibuikje) Inneminne - 28 jaar - 1e - MEISJE
Gefeliciteerd Charlie! Het was bij mij indalingspijn en voorweeen. Volgende week dinsdag moet ik weer voor controle, maar de vk vroeg zich af of ik dat nog wel red . Weet niet waar dat op gebaseerd word. Spannend dus!
@ Charlie: gefeliciteerd met jullie zoon!!! Wat een mooie naam ook! Ik hoop dat je snel opknapt en dan nu lekker genieten van jullie mannetje! @ yunami: mooie buik! Wat een verschil al hè? Onzeker: je leest en hoort zoveel verschillende dingen over bv, wel of niet wakker maken, wel of niet genoeg eten, dat ik er onzeker van werd. Maar ik heb nu naar die vrouw van het cb geluisterd en Robin heeft van 22.30 tot nu geslapen!! Dus heerlijk geslapen allemaal! En Robin is nu veel wakkerder en eet beter!! Ik doe ook geen dutjes meer overdag, wordt er alleen maar suf van. Alleen als ik die nacht ervoor weinig geslapen heb, ga ik ff op de bank liggen smiddags. @ Inneminne: bah wat een beroerde nacht.... @ Mir: wat een leuk kado!! @ proudmama: nou, laat die kleine maar komen!!
@ inneminne: he bah die gebroken nachten zijn naar! Hopelijk vannacht beter! @ mir: wat superrrgaaf! En Indd fotoshop @ Charlie: jaaaaaa gefeliciteerd en wT een prachtnaam! @ proudmama: spannend! Ben jij de volgende @ hier: uk heeft last van zijn darmen huilt eind vd dag erg veel en slaapt dan alleen bij mij op m'n borst.. Na een goeie luier is t dan weer over. Tong word over paar wekeb gesneden omdat onze kanjer gewoon goed drinkt! Hier lichamelijk mijn huildag gehad.. Naweeën worden minder mar heb waarschijnlijk inwendige aambei auwts! Iemand tips? En bevallen dames: waar halen jullie de tijd vandaan? Ik word geleefd en ben blij als ik savobds hier x kan bijlezen laat staan reageren! Sorry dus allemaal hoop snel weer actiever te zijn! Oja yunami: prachtig!!! Zo snel al zo klein buikje! En i know klagen is voor watjes;
Even een ego-update: sinds 6u ofzo vanmorgen weer weeën (ofzo), maar niet regelmatig, wel erg pijnlijk nu. Net ook bloedverlies voor het eerst. Nu loop ik helemaal hyper en zenuwachtig, en zakken de weeën weer af... Ben benieuwd welke kant dit op gaat...
@ProudMama, spannend zeg! @Lotje, Fijn zeg, wat een luxe!! Fijn dat het voeden nu ook beter gaat, een hele geruststelling lijkt me @Zustertje, vervelend zeg van de krampjes, hoort er helaas bij. En aambei.. ja heb er veel last van gehad de hele zwangerschap. Ik deed er persoonlijk niks tegen maar pijnlijk is het wel.. Het ging altijd vanzelf weer over bij mij. Qua tijd, tja uhm... ik denk dat ik een heel makkelijk kind heb want als ze wakker blijft na het voeden gaat ze de wipstoel in, en als ze weg dut haar bedje in. Dan heb ik mijn handen vrij om zelf te eten/huishouden te doen/forum te checken etc. Is een wipstoel geen optie voor jullie kereltje? @DNA, probeer toch niet te onrustig erover te worden meid, adrenaline gaat de weeën tegen las ik ergens en heb je dus helemaal niks aan! Gewoon lekker je ding doen en het rustig aankijken, laat je niet gek maken .
@ DNA: spannend!!! Ik hoop voor je dat het snel doorzet! En wat yunami al zegt, probeer wat te relaxen want anders kunnen je weeën stoppen. @ zustertje: Tijd? Wat is dat???? Ik lees en reageer hier tijdens het voeden want anders zouden jullie nooit meer iets van me horen. Tussen al die voedingen door en als is eindelijk slaapt heb ik vaak net ff tijd om hier de ergste rommel op te ruimen en een wasje aan te zetten en snel wat eten te maken. En dan is het alweer fijn voor de volgende voeding....en ik maar denken dat zwangerschapsverlof lekker relaxen en in de zon zitten zou zijn Hier geen last van aambeien, maar volgens mij is er wel zalf ofzo voor.
Charlie gefeliciteerd!!! Wat een mooie naam! Rust lekker uit en ik hoop dat je gauw opknapt! DNA ONTSPAN!!!!! Idd adrenaline werkt je tegen dat moet je niet willen, probeer je er aan over te geven. Ga onder de douche of in bad ofzo. Sterkte! Ik hoop dat het doorzet! Aambeien, ik heb ze inmiddels ook, inwendig weet ik niet, maar uitwendig in ieder geval. Mij is via een ander topic Curanol geadviseerd, zowel tabletten als de zalf. Ik gebruik nu alleen de tabletten omdat ik nog andere aambeien zalf had (die smeert manlief elke avond erop), mar als die op is haal ik die van Curanol. Zus neem je tijd en geniet van je kleine, wij zijn niet het belangrijkste nu . Zo voor mij geen verf vandaag, heb gister het heldere moment gehad om eindelijk toe te geven dat het me teveel wordt... Was een proces . Dus ik ga lekker wassen (gewone was en babywas) en wasopvouwen vandaag. Zo dadelijk komt de kapster en vanmiddag een vriendin op de thee.
Hehe Mir... Ein-de-lijk 1 ding per dag pop, pas die maar toe. Werkt in het begin moeilijk (want dan doe je er alsnog 3), maar langzaamaan móét je wel.
@Lotje, vervelend dat jij ook niet aan je eigen dingen toe komt zeg! @Mir, goedzo!! Rust is ook belangrijk en de was moet toch gedaan worden, 2 vliegen in een klap? Heb trouwens overleg gehad met de VK. Eerst met de andere die niet bij de bevalling was, die stelde voor om vandaag ff naar de praktijk te gaan om het na te kijken. Later ook nog gesproken met de VK die wel bij de bevalling was (en dus weet over welke scheur ik het heb etc.) en die zei eigenlijk wat ik al vermoedde, hechtingen hebben te vroeg los gelaten. Er is nu niks aan te doen maar volgens haar zou het wel weer tegen elkaar aan groeien. Niet zoals het was maar ik zou er geen hinder van ondervinden verder. Mocht ik er toch niet mee kunnen leven kan het wel enigszins hersteld worden (ofwel helemaal opnieuw hechten, maar echt zoals het was wordt het niet meer) of als er een 2e kindje zou komen kunnen ze het dan na de 2e bevalling corrigeren. Mja... dat gaat dus niet gebeuren . Ook even kort over anticonceptie en sex gehad, ik ben ook weer helemaal op de hoogte! Ik maar denken dat ik 6 weken complete droogte moest ondergaan maar gelukkig is dat niet zo wahaha! Ben alleen vergeten te vragen wanneer ik weer mag sporten, maar dat kan ik vast ergens op google terug vinden...
@ Mir: goedzo! Lekker rustig aan gaan doen nu! Al weet ik hoe moeilijk dat is... @ yunami: wat ontzettend balen zeg, hoe kunnen hechtingen nou te vroeg loslaten ( ga zo ook maar eens met een spiegel kijken! Ik hoop voor je dat het nog aan elkaar groeit. En hoezo hoef je geen 6 weken droog te staan? Mij is verteld dat je pas met 6 weken weer sex mag hebben. Sporten mag ook weer met 6 weken. Ben benieuwd of ik nog op m'n paard kom.... Dat zal wel flink tegenvallen. Vandaag wel aardig wat kunnen doen. Vriend moest veel bloemstukken steken dus toen Robin sliep de babyfoon op z'n iPhone aangesloten en ik ben met de hond de bossen in geweest, heb 2 wasjes weggewerkt, badkamer gepoetst en boodschappen gedaan! Net met Robin naar het cb geweest en ik heb me voor niks zorgen gemaakt, meneer is in een week 200 gram aangekomen en zit nu boven z'n geboortegewicht!!
@Lotje, mijn vk zei dat het na het stoppen van het vloeien weer mag. Bij de meeste vrouwen blijft het vloeien wel een aantal weken aanhouden (vaak die 6 weken) maar ik vloei al een aantal dagen niet meer. Ik moet er overigens nog niet heel erg aan denken omdat ik nog heeeeel soms een beetje gevoelig ben aan het onderkantje maar nog eens 4 weken woestijndroogte zie ik ook niet zitten . Hoezo zou je trouwens je paard niet meer op komen joh? haha . Lekker bezig geweest zeg en wat een mooi gewicht er bij !! En zorgen om niks, tja hoort bij het moederschap he . Heb al gelezen dat het vaker gebeurt dat hechtingen te vroeg los komen dus ik zou het zeker goed in de gaten houden, ik baal nu dat ik er niet beter op heb gelet. @Inneminne, ze hebben er niet naar gekeken hoor dat was niet nodig. Mijn vk heeft de scheur bij de bevalling gezien en heeft gezien hoe de assistente het gehecht heeft en is daarna nog komen nacontroleren. Alles was toen nog goed maar de hechting heeft dus te vroeg los gelaten en daar kunnen ze nu niks mee helaas.
@ charlie: Van harte!! Hier begon de dag rustig maar in de loop van de middag begint het weer te rommelen. Heb last van mijn onderrug, beetje menstruatie krampen en pijn daar beneden Afwachten maar .... Morgen apk controle bij de vk