Djoon, wat wat vervelend! Was het helder rood? Jeetje meis ik hoop echt dat alles goed is. Hopelijk krijg je een extra echo, vandaag! Hier, ik lees wel mee, maar het werd ineens zoveel met kletsen dat ik het niet bij kon benen. Ik lees dat veel al de echo hebben gehad. Super leuk en super jaloers! Hier gaat het goed. Pijnlijke borsten, maar niet echt misselijk. 10 okt. De echo... spannend
@djoon ojee dat is niet leuk zeg. Laat je even weten wat de gyn zei? @hero ik wil ook een echo! Hahaha volgende week woensdag de eerste,spannend zeg
@Djoon Aaah dat is schrikken. Was het helderrood? Heb je al overleg gehad? @Hero IK heb ook nog geen echo gehad. Maar ik houd maar in me hoofd dat hoe later je gaat hoe meer je ziet Bij 10 weken is het echt al een heel mensje! Ik heb nog wel even geduld. Maar af en toe wel spookbeelden van windeieren en MA in me hoofd. MAar ja daar doe je toch niets aan...
@djoon, o nee meid! Hopelijk mag je snel komen voor een echo en zie je een mooi knipperlichtje! @lucindalice, beterschap meid! Jeetje, mondgel die misselijkheid en braken met zich meebrengt alsof je dat nog niet genoeg deed.... Komt wel goed schatje *op zoek naar carvan cevitam* @hero, ik mag dinsdag voor de eerste echo. 10 okt lijkt nog helemaal ver weg.... Ik ben zo benieuwd naar het termijn.
Ik heb net een afspraak gemaakt voor een echo. 10 oktober mag ik!!! Vind het alweer heel snel ineens. Gelukkig op een dag dat mijn man ook kan (als het goed is...) want dat wil ik toch wel graag delen. H Waar is het mooie lijstje gebleven van ndnk?
@djoon jeetje meid dat is schrikken! ! Heb je al gebeld? Mag je voor een echo? Pfoee wachten duurt lang he op eerste echo's.. nog 24 dagen voor mijn 12 weken echo, gaat toch ook wel weer bizar hard.. Wij gaan vandaag kijken voor een kinderwagen. In de stad 40% korting dus das niet verkeerd echt nog geen idee welke..
@Djoon weet je al wat.. Ik duim voor je. We hebben bijna allemaal echo's in die buurt alleen ben ik dan pas 7.2 week zwanger zucht duurt nog zo lang
Nou meiden! Ik mocht gelukkig gelijk komen moest zo huilen door de telefoon stomme hormonen:0 Ennnn.... Een heel mooi knipperlichtje Ben toch wel gerust gesteld ze zag dat ik beel bruinverlies had maar zei dat heel veel vrouwen dat hebben! En ben nu volgens de meting 6weken en 6 dagen dus klopt ongeveer ook Nu mag ik donderdag weer! Pff was zoo bang. Maar ze zei als het hartje klopt heb je mog maar 5% kans dat het mis gaat! Vriendlief was ook helemaal blij! Al schrok hij eel eeg toen de gyn zei hier is het dooierzakje vriendlief dooierzak wat is dat? Tis toch geen kip hahah.
Hoi meiden, mag ik nog met jullie meekletsen? Ik ben wat terughoudend geweest met aanmelden ivm het verleden en de weinige klachten, eerste zw was een MA en de tweede was al over voordat ik het wist maaaaaarrrrr....gisteren hebben we onze eerste echo gehad en 3x is scheepsrecht, we zagen een mooi kloppend hartje bewoog zelfs al een beetje hihi. Kleine was 2 cm wat overeen komt met de termijn van 8,5 a 9wk dus we kunnen eindelijk wat gaan genieten termijnecho is al over 1,5wk op 7okt, dus dat is alweer zo!
Wat fijn djoon dat je direct terecht kon en dat het helemaal goed was! Welkom radiogirl! Extra spannend voor jou nu dus.
thnx 7nov12 maar nee, gelukkig kan ik nu echt al genieten, bij de eerste zw hebben we nooit een hartje gezien, het was al gestopt met groeien tussen de 5-6wk maar mijn lichaam heeft dat dus niet opgemerkt en zijn wij bij de eerste echo bij 8wkn toen meteen van onze wolk afgevallen. Dus nu heb ik vooral de afgelopen 4wkn in spanning gezeten, die viel er gisteren meteen af, traantjes gelaten toen de vk zei dat het hartje klopte
@radiogirl, wow heffie dacht al 13 weken pas maar toen kwam het pas los? Wat naar meis! Nu lekker genieten!!
@djoon wat fijn dat het hartje klopte!! Was dit nou jouw eerste echo ik weet t ff nie meer? @radiogirl wat fijn dat het nu wel goed zit bij jullie. Geniet ervan
Hoi meiden, Nog steeds niet fit dus nog niet echt de puf gehad om alles te lezen en reageren. Vanochtend bloedverlies dus zo weer een echo, pff wanneer kan het genieten nu beginnen? Djoon fijn dat het bij jou goed was, spannend he!
@floortje, oow meis vervelend he dat bloedverlies! Hoor wel dat het veel voorkomt mja ook dat kan mij niet gerust stellen! Hopelijk doet je beeb het nog gewoon goed!