Wij deden de afgelopen paar dagen een paar druppels toco-Tholin op de slaapzakamer van nora. Gelukkig is het geen oorontsteking bij fender.
Leuk Ivy, ze is lekker bezig! Nora wordt echt al een hele dreumes Luuf gekocht bij de drogist. Ik heb even gebeld met mijn baas, hij zegt dat luuf gewoon mag, ook onder de 6mnd. Die leeftijdsgrens staat erop omdat aangeraden wordt om met verkouden kindjes onder de 6mnd sowieso naar de ha te gaan voordat je zelf gaat experimenteren. Net als met de lichtste maat zetpillen, die vanaf 3mnd zijn. Luuf, lavendelbadje en zetpilletje en nu weer in bed.
Lief die foto's! En inderdaad al echt een dametje. Van de week was een collega op het werk langs gekomen met haar pasgeboren baby. Tot nu toe dacht ik dat ons kindje nog zo een beetje even groot was als bij de geboorte, maar toen ik die van haar zag besefte ik dat hij enorm gegroeid is. Wat een heftige nacht Lumiere. Heb je vandaag nog wel wat kunnen rusten? Fijn dat je niet hoeft te werken, want anders is het helemaal niet te doen. Welke "spelletjes" doen jullie? Wij doen regelmatig vliegtuigje, boekjes lezen, zingen, gek dansen en kiekeboe. Ik zoek nog wat nieuwe activiteiten
Ik heb niet meer gerust. Fender sliep vanochtend een uur, toen snel gestofzuigd en de was gedaan. Daarna heeft hij een paar keer een minuut of 20 geslapen, en begon toen weer heel hard te gillen. Dus toen heb ik ook niet geslapen. Ben behoorlijk gesloopt. Gisterochtend ook om 6.45 opgestaan en sindsdien anderhalf uurtje slaap gehad. En zoals het nu eruitziet komt daar vannacht niet veel bij. Ik hoop eerlijk gezegd (schaam schaam) dat mijn vriend morgen ook zo moe is dat hij zich ziek meldt, zodat we om de beurt even een paar uur kunnen slapen. Maar dat doet hij niet gauw. Hij heeft echt oorpijn, zo lijkt het. Bedje nu omhoog gezet. Zetpil, luuf en neusdruppels maken hem niet rustig. Maar zo lang hij geen koorts heeft is het toch een virus waarsch. Vaste spelletjes hebben wij nog niet echt. Een beetje zingen en dansen, brabbelen tegen elkaar, dat is het wel.
Zielig voor hem... en voor jou, want geen slaap is behoorlijk slopend zeker als je de hele dag aan het zorgen bent. Is er niet iemand die morgen even op kan passen (als hij vannacht weer zo slecht slaapt), zodat jij even kan rusten?
De allereerste vakantie met onze kleine meid zit erop. We hebben lekker gezwommen, gespeeld en ze heeft ook lekker gegeten. Het slapen ging niet helemaal zoals we gewend zijn. Maar we zijn het ook alledrie niet meer gewend om op dezelfde kamer te slapen (en deze kamer was overigens ook heeeeeeeeellll klein) En ze is ook nog een klein beetje verkouden, tandjes onderweg denken we, drukke dagen, nieuwe indrukken etc. Maar het was al met al gezellig en leuk! En we hadden iedere dag een vrolijk en gezellig meisje. Zo voor een eerste keer op vakantie ging het best goed!
Fijn gevoel is dat, toch Ivy? Dat jullie lekker met z'n drietjes weggeweest zijn en genoten hebben. Leuk dat Nora het zwemmen leuk vond, maakte ze ook van die kruipbewegingen en hondjeszwemmen als je haar in het water hield? Fender is gelukkig een heel stuk opgeknapt! Hij viel na de laatste fles om 20.15 in slaap en sliep tot 7.30. Ik heb geen zetpil meer gegeven, hij is weer helemaal vrolijk en niet meer huilerig. Alleen neusdruppels en Luuf. Toen we gisteren het hoofdeinde omhoog zetten hebben we meteen maar zijn bedje naar beneden gezet. Moest er toch een keer van komen.
Trekt hij zich al op dan? Bij ons staat het bed nog hoog. Ja de vakantie was leuk! Alleen het slapen was het enige minpunt.
Fijn dat jullie een leuke vakantie hebben gehad ivy. Hier staat het bedje ook nog hoog. Zitten we gisteren aan tafel. L.iz lag in de box op de rug. Kijken we even later ligt ze op der buik 😳 hebben we dat moment gewoon gemist 😔 maar wel super trots natuurlijk op m'n kleine meisje 😍 Overigens erg gelachen vanmorgen. De kleine drama's in het leven van een peuterpuber: er wilde een kat van L.iam z'n glijbaan. En boos dat hij was 😂 dat kan natuurlijk écht niet 😂
Oei, dat kan toch ook niet Luna? Een kat van zijn glijbaan! Hij legt wel bijna iedere nacht zijn voeten over de rand. Als hij dan met zijn handjes grip krijgt kan hij zich er overheen trekken. Nu nog niet, maar hij haalt zulke rare toeren uit in bed dat ik nergens meer van opkijk Ik begin een beetje het gevoel te krijgen dat hij zich heeft aangeleerd om overdag, als hij wakker is, meteen zo hard mogelijk te gillen in bed. Tot een paar weken geleden was het wat pruttelen en later huilen. Si een week of 3 is het meteen keihard gegil, en als ik dan kom big smile. Grapjas
Haha, ik kom net bij Fender op zijn speelkleed, heeft hij in zijn nek en achterhoofd een grote klodder spuug en verder is alles droog en schoon op het speelkleed en aan hem. Rara, hoe heeft hij dat voor elkaar gekregen
Net besloten heel even een stop te zetten op de bijvoeding. We willen even haar darmen wat rust geven. denken dat ze buikpijn heeft, maar het zouden ook nog doorkomende tandjes kunnen zijn. Net een meisje helemaal compleet over de rooie. Waarom? Geen idee. Ze word nu weer rustig omdat manlief haar een flesje geeft. Maar voorheen (lees: 1,5 week geleden voordat we met bijvoeding zijn begonnen) had ze hier nog geen last van. Wat ze doet? Gillen,krijsen,huilen. helemaal van het padje af. We deden haar altijd zoveel mogelijk troosten in haar bedje. Maar dat werkt nu niet meer...Dus dan maar oppakken en tot rust brengen. Want een meisje wat helemaal over dr toeren is daar hebben wij alledrie niks aan. Aan de ene kant denk ik dat ze ons een beetje in de maling neemt omdat ze weet dat zodra ze heel hard gaat huilen ze opgepakt word. Aan de andere kant denk ik dat ze er helemaal niks aan kan doen. Ik weet niet altijd meer goed wat te doen soms als ze zo huilt (ze word namelijk niet altijd rustig en stil als je haar oppakt) Overdag was ze vandaag eigenlijk gewoon vrolijk en blij. Heeft goed gedronken en lekker wortel zitten eten als avond eten. Het eten ging juist zo goed! Zij vind het leuk en wij genieten er ook van om haar zo te zien smikkelen. Ergens ben ik ook bang dat ze (omdat ze nu 1,5 week al bijvoeding krijgt) niet genoeg meer gaat hebben aan 3 flessen van 180+6 en de laatste fles 210+7 (terwijl dat 1,5 week geleden nog hartstikke goed ging) Sorry voor m'n lange bericht maar ik ben er zelf gewoon helemaal verdrietig van... En manlief maar zeggen dat ik er niet om moet huilen,dat het erbij hoort (weet ik ook wel) en nog meer van dat soort dingen. Terwijl ik zie dat hij het ook echt verschrikkelijk vind om haar zo te zien/horen brullen. Arm kind gaat compleet over de rooien. Zou ze het besef al kunnen hebben dat als ze maar hard genoeg huilt dat ze dan opgepakt word een uiteindelijk toch een fles krijgt?
Eerst een digi knuff voor jou. Je hoeft je niet verdrietig te voelen meis. Het komt wel goed. Ik heb wel een vraag, geef je 3 dagen achter elkaar dezelfde bijvoeding? Dus 3 dagen broccoli en dan weer 3 dagen sperziebonen. Ze kan natuurlijk best wat buikpijn hebben, maar bijvoorbeeld wel van broccoli en niet van de boontjes (even een voorbeeld) En pap, was je daar ook al mee begonnen?
Nee we zijn nog niet met pap begonnen. van het weekend even geen bijvoeding en dan kijken we volgende week wel verder.