vanavond moet mijn man optreden, dus ben alleen vanavond ,, mijn zus gaf al aan dat zij wel beschikbaar was als het nodig was! hihi ben blij dat ik elke avond weer iemand heb die met mij naar het ziekenhuis kan rijden als het nodig is! scheren ga ik vanavond wel even uitgebreid doen, als laatste x, oksels lukt me wel, benen kan met de onrharingscreme is ook makkelijk te doen, en van onder is echt op de tast, zal allemaal vandaag de laatste keer zijn dat ik daar na omkijk voor de baby er is, leo wat leuk van je man! zo houd hij zelf de kinderen op de hoogste als de baby er is! leuk!
Mooie quote Dufel!! Elske, nog eventjes wachten, maar het is vast zo dinsdag. Leuk om naar uit te kijken. Geniet ervan dat je straks weer met je man verenigd bent! Tof cadeau Chantal! Leuk om iets tofs in het vooruitzicht te hebben. Dame, kan me voorstellen dat je alert bent nu! Hoe is het inmiddels? Al iets doorgezet? Veel plezier bij je etentje Dufel! Hier even chagrijnig: met de familie van mijn man sparen we al een tijd voor een leuk weekend weg, en we hebben al een behoorlijk bedrag. Zitten we met de fam bij elkaar, zegt mijn schoonmoeder ineens dat ze in het najaar graag het weekend wil plannen. Ze kan nogal sterk overkomen, dus ook dit klonk als een vastgelegd plan. Dus ik zei dat ik dat eigenlijk niet zie zitten, omdat ik in sept weer voor het eerst moet werken. Dan ga ik niet nu al een heel weekend weg plannen, terwijl ik niet weet hoe het dan met ons kindje gaat en of ik dat trek met werken. Dus zij keek op haar neus en zei vervolgens niks meer. Gelukkig viel mijn schoonzusje bij, die begreep het heel goed en stelde een weekend in het voorjaar voor. Maar vind het zo suf dat schoonma dan geen begrip kan opbrengen! Super logisch toch dat ik dat ik nu nog niet weet? Verder vandaag allemaal kleertjes en beddegoed gewassen. Drie wasmachines vol! En ik heb nog genoeg voor nog een was! Had ook te weinig knijpers voor al dat kleine spul Staat wel heel leuk, al die miniatuurkleertjes aan de lijn. Bed inmiddels ook op kratjes, dus we beginnen er hier een beetje klaar voor te zijn. Wel een gek idee dat het volgende week kan gebeuren, of pas over 5 weken. En dat dan alles al ruim een maand klaar staat. Maar ja, beter op tijd dan niet. Jullie morgen nog plannen? Wij doen het lekker rustig aan, in huis wat klussen en misschien bbqen als het weer het toelaat.
Chantal Wat akelig dat je steeds zo vroeg wakker bent.. ik kan me vaak gelukkig wel weer neergeven. En wat een leuk vooruitzicht zeg kaartjes voor Racoon! Heb ik ook last van hoor, vooral met het 'warme' zonnige weer kon ik heel goed het vocht in m'n voeten zien. Heb er niet heel veel last an gelukkig. Lizz Hier ook minder energie.. Ga vaak na een uurtje - 1,5 uur later even douchen en dan pas heb ik puf en energie om wat in het huishouden te doen. Vaak knap ik er dan ook van op, voel ik me beterder. Hier ook wel regelmatig last van voorweeën/oefenweeën, echt last van dat menstruatieachtige zeurderige gevoel. Al begin ik nu ook last van steken te krijgen, ben benieuwd wanneer de kleine man zin heeft om eruit te komen. slijmprop was eergister aan het douchen en had het idee dat ik m'n slijmprop had verloren (lekker onsmakelijk) maar kan ook een ophoping van slijmerige afscheiding zijn geweest, was niet doorbloed of iets dergelijks. dame84 Ook wel even lekker m rustig de tijd ervoor te nemen om je te scheren Ik zal het van de week ook weer even doen haha.. Baal nu wel dat we geen bad hebben. Wat was dat ideaal geweest. Anakoloet wat vervelend zeg! Je schoonmoeder kan inderdaad wel een beetje meer begrip tonen. Is toch logisch dat je nog niet weet hoe je dan bent en of je het ziet zitten dan. Wat lekker is dat he! alle kleertjes lekker uitwassen, hangt/ligt hier ook allemaal al uitgewassen in de kast. Ik erger me ook wel regelmatig aan mijn schoonmoeder.. Ze denkt dat wij haar gaan bellen als we naar het ziekenhuis gaan, zodat zij onze hond kan ophalen. Heb al meerdere malen gezegd dat we dit niet gaan doen en dat de buurvrouw onze hond doet en haar er ook gewoon bij willen hebben als we thuiskomen (de hond). En dan dramt ze maar door dat dat dan ook wel kan als de hond bij hun is dat zij haar dan wel op tijd thuis brengen, maar heb daar helemaal geen zin in want weet al hoe het gaat ze blijft dan in huis tot wij thuis zijn met de kleine en wij willen dat moment met z'n drietjes.. Manlief staat gelukkig helemaal achter me wat dat betreft. Plannen morgen ik heb geen plannen voor morgen. Kan de stad wel in gaan, maar dan heb ik na teveel lopen erg last van harde buiken (doen geen pijn) en het is altijd hartstikke druk in de stad. Dus lekker dagje thuis (alweer) en nog wat schoonmaken voor manlief thuiskomt en filmpje kijken denk ik.
Dufel, je hebt helemaal gelijk! We moeten inderdaad vaker stil staan bij wat we allemaal hebben en hoe gelukkig we eigenlijk zijn. Dame58: ben heel benieuwd of je gevoel klopt. Spannend hoor je bent morgen gewoon al bijna 39 weken! Succes iniedergeval als het komt vandaag/morgen Anekloet, wat vervelend zeg van je schoonmoeder. Denk dat iedereen dat wel zal begrijpen. Neemt je vriend het dan ook een beetje voor je op? Hier ook af en toe gefrusteerd door mijn schoonmoeder. Vooral nu tijdens de zwangerschap komen we er achter dat er best veel cultuurverschillen zijn. Gelukkig zoeken mijn man en ik een middenweg en wat het beste bij ons past en daar staan we beiden achter en moet zij zich maar bij neer leggen Chantal: ben heeeeel jaloers dat je naar racoon gaat!! Super gaaf. Elske: hmm ben heel benieuwd of het dan je slijmprop is geweest. Viel het er in 1 keer uit? Heb geen idee hoe zoiets er uit ziet hoor of hoe dat precies gaat dus kan je helaas niet helpen. Gister hier nog even samen uiteten geweest. Je weer maar nooit wanneer die kleine zich gaat melden dus we hebben nog even goed genoten Vandaag hebben we een pyama dag en zijn we de deur niet uitgeweest. Heb sinds vanacht het gevoel alsof er een mes van onder in mijn baarmoeder gestoken word en vooral als ik loop. Geen idee wat het is maar ik hoop dat het snel stopt
@slijmprop: kan best natuurlijk dat je die verloren bent! Ik nog niet volgens mij. Soms wel ineens veel slijmverlies, maar vooral na het vrijen. Ben benieuwd wanneer je kleine zich aandient Elske! @Elske: he, ook suf van jouw schoonmoeder zeg. Ik snap wel dat ze dolgraag komt kijken, maar een beetje respect voor jullie keuzes mag ook wel. Groot gelijk dat jullie dat moment met z'n drietjes willen! Moet er ook niet aan denken dat er dan meteen allerlei mensen bij zijn. Fijn dat je man achter je staat! @koningsdag: idd, hier ook veel te druk in de stad en lang lopen gaat niet meer, dus ik ga lekker verder met m'n klussenlijstje @schoonmoeder: m'n man volgde het niet zo geloof ik. Maar hij is het meestal wel met me eens hoor, gelukkig! @mommy: heeeerlijk, pj-dagje! Moet soms even he? Kunnen wij ook onwijs van genieten! En wat je steken betreft: was je kindje al ingedaald? Indalen kan die stekende pijn veroorzaken. Is het al over? Hope so voor je! Tip: mijn schoonzusje ging dan op een warme kruik zitten, dat hielp bij haar heel goed.
oeh, spannend ja elske, ik heb ook geen idee of ik hem al kwijt ben of niet, hihi,! bah, ik ken er ook zo 1, mijn eigen moeder, zij woont bij ons ons in de straat, dus is het wel handig dat zij onze eerste keus is die ons naar het ziekenhuis kan brengen, maar met de bevalling wil ik alleen mijn man en ik , en de mensen die nodig zijn natuurlijjk, maar niemand die op ons wacht in het ziekenhuis en of thuis, ik wil ook ff bijkomen wij geven wel aan wanneer mensen kunnen komen! maar nee, mijn moeder wist van het plan wat wij hadden ! en omdat het mijn moeder is hadden we het haar extra goed uitgelegt dat we het met zn 2 e gaan doen, en de dag dat ze ons naar het ziekenhuis bracht met jace zn bevalling liep ze zo mee overal mee naar toe en tot ik op DE kamer lag, bleef ze zitten, en de gyn vroeg wie ik er bij wou hebben en of mijn moeder weg moest, ik zij ja, maar dat weet ze zelf ook wel, nou zegt de gyn, ze zij dat ze nog wel ff bleef, ik zij nou dat dacht ik niet! mijn moeder probeerd ook overal ff net tussen te glippen om het voormekaar te krijgen! nou ook weer, ze zegt ook ik breng jullie wel naar het ziekenhuis als het kan,,, maar wie is er bij de bevalling dan zegt ze, ja duh,, net als de 1e x gewoon mijn man en ik! maar nog ff porren en hopen dat ze er bij kan blijven! ik moet niet zo 1 als mijn moeder naast mijn bed hebben te kletsen! pff ik word gek! irriteer ik me alleen maar dood!
Bah dame84! Gelukkig rijden we zelf naar het ziekenhuis. Maar ik zit er ook totaal niet op te wachten dat ze elke week langskomen in het begin.. Laat ons maar even wennen aan de situatie haha. Zal vast wel meevallen, maar m'n schoonmoeder is overenthousiast en had haar tijdens de zwangerschap ook elke week wel verwacht maar dat valt mee gelukkig! Maak me vast weer zorgen om niks. Over de slijmprop inderdaad geen idee of ie er nog is of niet haha. Ben benieuwd wanneer de verloskundige gaat kijken of er al oets van ontsluiting is. Moet dinsdag weer en dan elke week, ben benieiwd
Spannend allemaal dames. Slijmproppen/steken/buikpijn oehhh ik vind het allemaal zooo spannend!! Hier nog niet echt een teken dat er iets is begonnen. Ons etentje was heel gezellig. Uitgebreid gekletst en lekker gegeten. Morgen nog een extra dagje samen vrij. Misschien dat we even over de markt gaan hier maar ligt ook aan t weer en hoe ik me voel. Ben benieuwd of er morgen nog een kindje geboren gaat worden uit ons groepje
Oja schoonmoeders/moeders.... Ik heb een hele lieve schoonmoeder maar af en toe lijkt het wel alsof zij een kind gaat krijgen ipv ik. Het gaat de hele tijd over haar zwangerschap/bevalling en dan met name over mn vriend. Heel irritant. Ook zei ze laatst dat ze de baby wilde meenemen naar haar werk om hem te showen. Ik heb maar niets gezegd maar no way dat dat gaat gebeuren. Baby blijft mooi bij mama in de buurt
Oh wat lastig die (schoon)moeders!! Hier gelukkig een onwijs lieve moeder die zichzelf nooit zou opdringen of zo. M'n schoonmoeder ook niet (denk ik), maar ze zei in het begin wel dat ze rond mijn uitgerekende datum in de buurt op een camping wilde staan om te helpen enzo na de geboorte. Maar daar heb ik nog niks weer over gehoord en sta er ook niet om te springen haha Vind t wel heel lief, maar eerst zal kraamhulp voldoende zijn en daarna zien we wel weer. Vind ik ook Dufel! Echt spannend die dingen. Ik vind het voor jullie misschien wel even spannend als voor mezelf! Ik was helemaal trots toen ik voorweeën had hahaha, ik vind het toch fijn om een soort bevestiging te krijgen dat er iets gaande is daar, ook al stelt het nu nog niks voor. @slijmprop, ik moest er vanmiddag ook even aan denken, want toen ik afveegde schoot m'n hand er langs door wat extra slijm. Hahaha sorry voor de beeldende tekst. Maar het was geen prop of klont of iets dergelijks dus zal wel niks geweest zijn haha Mommy, wat lekker dat jullie ook nog even uiteten zijn geweest. Speciale momentjes zijn dat, nu nog met z'n tweetjes en na de bevalling misschien wel een hele tijd niet meer... Dufel net zo voor jullie, leuk dat jullie uiteten zijn geweest. Was hij erg verrast? En had je het al verteld thuis of zei je gewoon dat jullie ergens naartoe gingen? Wij doen morgen niks met Koningsdag, m'n man moet werken en ik kan toch niet weg. Gister kon ik bijna de hele dag niet van de bank komen van de pijn in m'n schaambot en liezen enzo. Wordt steeds meer aan huis gekluisterd zo. Nou ja nog maar een paar weekjes
Hihi lastig soms he moeders en schoonmoeders.. Hier gelukkig geen problemen mee.. Vorige keer wist niemand dat ik ging bevallen (behalve de vrienden waar we zouden gaan eten, en de buren die de kat eten zouden geven), en hebben we gebeld ong. een uur na de geboorte, en de 1e visite kwam pas 2 uur daarna in het ziekenhuis.. Deze keer vangen schoonouders dochtertje op dus die zullen wel weten wanneer het begint. Ik ga nog wel vragen of mijn ouders het willen weten als het begint omdat schoonouders het deze keer ook weten. Maar hier snappen ze gelukkig allemaal dat ze niet meteen op de stoep moeten staan enzo.. Morgen gaan we ff naar de kermis als het droog is, met vrienden en kids.. Niet te lang in ieder geval.. En 's avonds bij die vrienden hapje eten Hier nog geen voorwerk, wel af en toe harde buiken. Begin nu erg nieuwsgierig te worden wanneer het begint en hoe het zal gaan. Mijn man gaat in ieder geval trakteren op school als iemand het goed heeft haha..
Fascinerens hoe (schoon)moeders kunnen zijn zeg, ben blij dat by beide het getroffen heb en ze weten in hoeverre ze zich betrokken mogen voelen. Die steken mommy zijn idd indalingssteken. Heb ik alweer een weeken lang af en toe al had ik ze dus vanmiddag overduidelijk en gewoon tijdens t zitten, meestal met lopen ofzo. vandaag me ouders en schoonouders weer ff bezoekje gebracht, nu kan t mooi nog ff. Ik hoop echt van harte op een april kindje dus heeft t nog 4dagen de tijd. Dinsdagmiddag weer verloskundige afspraak. Eens kijken hoe zij erover denkt haha. Kind is nog steeds actief genoeg maar wel minder krachtig heb ik t idee. Zelf voel ik me ineens enorm haha komt denk ik ook door de kleding die ik aanhad vandaag. Morgen eens ff kijken wat de weegschaal zegt, hoop en denk nog net geen 100 haha. Voel me verder weer helemaal top dames, gistr gewoon ff baal/dipdagje. Dufel je hebt zeker gelijk dat we trots en gelukkig mogen zijn op wat wij mogen dragen en dat alles zo voorspoedig bij iedereen gaat.
Ben weer bijgelezén meiden! M'n berichtje wordt niet heel lang, ben bekaf. Vandaag 8 korte voorstellingen gespeeld, was supergaaf maar merk nu dat ik echt supermoe ben. Lig ook heerlijk in m'n bedje even ZP terug te lezen haha. Pijn: hier nog geen weeën oid. Harde buiken maar heel soms als ik te lang sta ofzo. Wel vandaag ineens een heel zeer stuitje, maar k geloof dat ook dat weer is weggetrokken. Spannend dame ben benieuwd of het morgen gaat komen! Koningsdag: even een rondje door de stad lopen, verder niet echt plannen. Lekker relaxt in huis wat dingetjes doen. Schoonmoeders: hier gelukkig ook twee lieverds die ons laten zorgen en er wel zijn voor gevraagd advies maar niet voor ongevraagd advies en dat is erg fijn! Hier 35 weken dansje, Billy mag nig wel minstens 2 weken blijven zitten Slaap lekker meiden! Ik ga even met m'n ogen dicht luisteren naar de live muziek hierbuiten. Leuk dat de wind goed staat
schoon/moeders, ja, ik geloof toch dat dat iets van een vrouwen iets is, moeder mogen graag vertellen hoe hun het deden en die manier moeten wij dat ook doen, op zo'n manier kunnen ze dat zeggen! vreselijk! ik snap ook wel dat ze het allemaal zo spannend vinden! maar gun het (het gezin zelf) ook ff wennen aan de situatie nieuw leven erbij , wat dufel zegt, als of zij zwanger zijn,, en wij dat niet snappen ofzo... ja duhhh, we zitten er midden in,, ofnou ja,, hahah einde is in zicht! maar ik denk wel is,, zou ik later net zo zijn als mijn moeder,,? zo zeikerd of en toe, hahaha ik ben nu in het algemeen vergeleken met mijn moeder een stuk relaxter en denk veel makkelijker dan zij, zij verteld mij ook hoe ik mijn zoon moet eten geven en wat het beste is voor hem! ik kan me daar zo dood aan irriteren ! ik ben ook moeder, en weet ook heus wel dat mijn zoon goed en gezond moet eten! iedereen doet het toch op zijn eigen manier! word nog lachen met mijn zus, die inmiddels bijna 25 weken zwanger is, maar zij is erg bot van haar zelf, dus die snauwt mijn moeder vast af, hihi, of mijn moeder zal het niet eens durven om zo te doen tegen haar! maar 1 ding is zeker, jace heeft 5 oma's intotaal met overgrootoma's er bij en er is wel echt 1 oma, dat is dan wel weer mijn moeder! ze zijn wel echt gek met mekaar!
Bahh!! Heeft iemand een sterke slaappil ofzo? Vreselijk gevoel in m'n buik en mega benauwd, loop af en aan te hyperventileren en als ik ergens niet tegen kan is het benauwd zijn. Kan niet zitten liggen staan, alles voelt naar. Ben maar uit bed gegaan na 100x omdraaien want hou al 2 uur m'n man wakker. :x /klaagmodus
@dame84 spannend ! Thnx dames de film was idd een succes ! @voorweeen hier gister weer flink wat voorweeen gehad pff maar hoop toch meneer nog wel een weekje blijft zitten @racoon ja echt supergaaf Hihi en superlief van mijn man @slijmprop hoeft niets te zeggen ik verlies ze al weken Hihi maar kan natuurlijk wel @moeders en schoonmoeders hier geen contact met schoonma ja nu een beetje vanwege de kleine maar dat is via facebook verder niet. Mijn ma wel goed contact mee die bemoeit zich wel snel overal mee hahah maar dat maak ik haar dan wel duidelijk dat ik dat niet wil @dufel fijn dat het etentje gezellig was! @lizz balen meid hoop je nog wel hebt kunnen slapen? @koningsdag hier even wat plantjes planten gister naar de intratuin geweest pff haha manlief die verveelt zich ik ga maar mee maar heb eigenlijk geen puf meer om te gaan en vanmiddag even hier op het dorp kijken wat er te doen is en 538live kijken Koningsdag in breda Hihi hier vlak bij komt hele dag op tv @vocht pff verschrikkelijk begin nu vocht vast te houden voornamelijk in mijn enkels. zou leuk zijn als er vandaag iemand zou bevallen Hihi of in iedergeval nog een april baby erbij Hier net te horen gekregen dat mijn man ze broer en zijn vrouw uit elkaar gaan zijn nog niet eens een jaar getrouwd pff
*kruipt onder steen vandaan* Sorry dames, laatste tijd geen zin gehad om te reageren. Zaterdag een babyshower gehad, was super leuk! Verder gaat alles goed, voel me goed. Op wat bekkenpijn na gaat het goed. Slaap gelukkig nog goed! Lizz, hoop dat je nog een beetje slaap hebt kunnen pakken. Chantal, oh jeetje wat sneu. Ging het niet goed?
Anekloet, de baby was al ingedaald dus vraag me af of de steken dan nog wel door de indaling komen maar miss gaat hij steeds verder naar beneden haha bedankt voor de tip! Chantal: dat is balen van je broer. Zeker dat ze pas net getrouwd zijn. Heftig! Lizz: wat balen meid dat je zo slecht slaapt. Hopelijk kan je vandaag een beetje je rust pakken. Jabinca: spannend of je kleine nog gaat komen in april. Zowieso heel benieuwd wie nu de volgende is. Tot nu toe blijven ze allemaal nog goed zitten Meiden, heeel veel plezier vandaag met koningsdag! Normaal ben ik altijd in nederland alleen dat kan dit keer niet helaas dus ben stiekem heel jaloers op jullie! Hier net bloed laten prikken en urine ingeleverd, wederom weer voor hiv etc. Alsof ik dat de afgelopen maand opeens heb opgelopen! Onzin dus maar goed hier word dat maandelijks geprikt dus ik doe maar gewoon mee
Phoee,, hier net ff weer zo'n buikpijn net als laatst,, maar net was het wel ff echt pijn.. Ben zo bang dat het nou gaat gebeuren! Jace gaat nog lang niet slapen.. Hopelijk gaat hij niet vervelend doen. Kan ik niet gebruiken nou!