Mei 2015 mama's :-)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Gizzie1983, 4 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Boris10

    Boris10 Niet meer actief

    Dufel wat heftig zeg dat je zoveel kwijt bent aan gewicht, je zo slecht voelt en zelfs een rolstoel nodig hebt om wat langer buiten te kunnen zijn... :(
    Ik zou geloof ik nooit weer een zwangerschap aandurven :(
    Petje af voor je hoor! Hoop echt dat je je wat beter gaat voelen!!
     
  2. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    11 kilo is inderdaad wel heel veel Dufel! Sterkte! Ik hoop dat jecgauw wat mag gaan aankomen.

    Ik doe m'n 16 weken dansje vandaag! Wel misselijk, kikkers in m'n longen en onwijs moe :s blij als ik vanavond in m'n bedje lig.
    Sorry voor een kort weinig op anderen reagerend berichtje, m'n energie weigert vandaag.
     
  3. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    Dufel: ja, elf kilo is wel echt veel! Heftig dat je nu even een rolstoel moet gebruiken, maar wel fijn dat je dan langer naar buiten kunt. Zal wel heel fijn zijn denk ik :).

    Mommy2015: *danst stiekem mee-want morgen pas 18 weken*

    Ik heb bij zl in de zwangerschap een keer kei hard zijn naam geroepen (die we dus geheim wilden houden) met al mijn familie erbij. Ik was helemaal rood en heb niks meer gezegd, maar uiteindelijk bleek dat niemand het heeft gemerkt haha! Als je het niet verwacht, hoor je het schijnbaar niet ;).
     
  4. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    Laratje: sorry, had jouw post gemist. Wat naar zeg! Echt heel vervelende opmerkingen :(
     
  5. Dufel

    Dufel VIP lid

    10 sep 2014
    5.833
    1.469
    113
    Thanks lieve meiden!!

    @kinderwagen. Wij hebben wel een 3 wieler gekozen. Ben benieuwd hoe het gaat bevallen. De proefrit beviel goed :)
     
  6. Elske91

    Elske91 Bekend lid

    6 okt 2014
    557
    0
    0
    Verzorgende-IG
    Harlingen
    Altijd afwachten hoe die in de praktijk voldoet ;)
    Wij hebben voor een 4-wieler gekozen een Qute Q-motion. Krijgen hem in februari thuis net als de kindermeubels.

    Morgen is het al zover! Spannend! Laat uiteraard weten wat het wordt
     
  7. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    Spannend Elske!
     
  8. Dufel

    Dufel VIP lid

    10 sep 2014
    5.833
    1.469
    113
    Succes alvast Elske
     
  9. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.474
    2
    38
    @Laratje: dat buitengesloten voelen herken ik wel hoor, mijn schoonmoeder heeft mij naar mijn gevoel ook nooit echt geaccepteerd en er is weinig oprechte interesse. Maar goed, ik weet dat dan ook al vanaf het begin van onze relatie dus ik hou haar ook altijd een beetje op afstand...

    @ kinderwagen, wij hebben ook een driewieler, van de Mutsy Urban collectie. Met kleine bochtjes is het een beetje irritant, dan moet je de voorkant optillen. Maar ik denk dat het wel snel went hoor, maak me er geen zorgen om. En ja, voor zo weinig geld heb ik ook niet zoveel eisen :)

    Merk soms toch wel dat ik zwanger ben qua hormonen hoor... M'n man had pannenkoeken gebakken en ik had totaal geen zin in pannenkoeken, dus maar weinig gegeten... Moest ik helemaal huilen omdat hij moeite had gedaan en ik er zo weinig van had gegeten. :p

    Ohja! Succes en veel plezier Elske! :) Ben benieuwd!
     
  10. Mommy2015

    Mommy2015 Actief lid

    19 sep 2014
    261
    1
    18
    Elske heel veel succes morgen!!
     
  11. Anakoloet

    Anakoloet Actief lid

    19 nov 2014
    253
    2
    18
    Docent, freelance auteur
    Overijssel
    Spannend Elske! Veel plezier morgen.

    Hier gaat t minder, snipverkouden ineens. Voor de voerde keer sinds september! Lage weerstand blijkbaar ofzo. Ben normaal nooit ziek.

    En vanavond wereldlichtjesdag. Twee jaar geleden zijn mijn lieve neefje en lieve nichtje met 22 weken overleden. Dus hier branden voor hen een voor alle andere lieve vlindertjes twee kaarsjes. <3
     
  12. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    Mooi anakoloet &#10084;&#65039;
     
  13. Dufel

    Dufel VIP lid

    10 sep 2014
    5.833
    1.469
    113
    Mooi anakoloet!
     
  14. Chantallcindy

    Chantallcindy Fanatiek lid

    10 mrt 2012
    3.669
    26
    48
    Verzorgende ig
    Fijnaart
    Mooi anakoloet.

    @kinderwagen hier ook een driewieler vind dat echt een stuk prettiger rijden :)

    Hier gaat het een stuk beter wel nog last van maagzuur maar verder top :) komende week voor het eerst jongenkleding shoppen :)
     
  15. Laratje

    Laratje Bekend lid

    25 sep 2014
    720
    0
    16
    Vrouw
    Mooi Anakoloet.
    Beterschap.

    Elske veel plezier en succes vandaag!

    Lizz, ik had dus het idee dat het de laatste tijd beter ging... En ik wist ook niet dat ze niet achter onze zwangerschap staat...
    Wat vervelend dat je niet echt geaccpeteerd word!
     
  16. Toekie1985

    Toekie1985 Bekend lid

    15 mei 2014
    881
    0
    0
    Verpleeghuis
    Musselkanaal
    @laratje: dat hoop ik ook voor je meid! mag ze jou niet? want ik vind dit erg lelijk van haar!
    en... is je paard al wakker? haha die van mij wel ;)
    het gaat heel goed met dat meisje wat mijn paard nu rijd. ze doet precies wat ik van haar vraag en heeft er plezier in. mijn paardje is lekker fit en loopt beter bij haar dan ik had verwacht, dus ben er erg blij mee! en bij jou? lukt het rijden nog naar wens? ik weet nog dat ik bij mijn zoon rond deze tijd stopte met rijden omdat het niet goed meer voelde.

    @dufel: dat is een goed idee van je moeder. hopelijk lukt het :) frisse lucht doet je vast wel goed

    @chantallcindy: wat fijn he als je zoveel spullen kunt krijgen! wij hebben bij de 1e ook veel gekregen en we konden ook een aantal dingen van vrienden voor een klein bedrag overnemen. erg fijn!

    @elske: succes vandaag! ben benieuwd :)
    ik mag vanavond ook weer even spieken :D

    @anakoloet: het schijnt dat je weerstand iets lager is als je zwanger bent. ik hoest ook nog steeds! al 3 en halve week. pfff... word er doodmoe van en krijg er hoofdpijn door. maar goed, ik wil niet klagen hoor.
    mooi van die kaarsjes meid. lief dat jullie dat doen
     
  17. Laratje

    Laratje Bekend lid

    25 sep 2014
    720
    0
    16
    Vrouw
    Denk dat het niet zo zeer met mij persoonlijk te maken heeft, denk eerder dat zij een probleem heeft.
    Ik ga er nu heen! Eerst ff wat muesli voor hem halen en extra haver :p
    Wat fijn dat dat zo goed gaat!!! Dan is het voor jou ook minder erg om het uit handen te geven. Gisteren nog een vol uur flink getraind met hem haha. Wilde vandaag naar het bos maar het weer is om te huilen!
     
  18. dame84

    dame84 Actief lid

    28 jan 2013
    235
    0
    0
    #2498 dame84, 15 dec 2014
    Laatst bewerkt: 15 dec 2014
    woehoee!! zit op de helft! 20 weken bereikt! nog de helft te gaan! morgen is het dan eindelijk zo ver! de 20 weken echo!! wat zal je zijn!? jongen of meisje!? ben je compleet!? we gaan er in iniedergeval helemaal van genieten!!
    ondersteboven foto,, geloof ik als ik nu op plaatsen druk,,
    kreeg hem niet normaal,,
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.474
    2
    38
    Anakoloet, mooi gebaar :) ik ben ook nog steeds ziekig/verkouden, normaal is dat echt na een paar dagen wel over nu al anderhalf week...

    Laratje: jaa dat dachten wij ook met mijn schoonmoeder dat het iets beter ging, omdat ze wel blij deed over mijn zwangerschap toen we het vertelde. Maar kregen we gister een telefoontje van m'n schoonzus dat haar moeder dus vraagtekens had gezet bij het feit of de vriend van mijn schoonzus wel alleen kon blijven bij hun kindje (die is nu ongeveer 1,5 maand oud). Pfff, dat vond ik zo raar, je twijfelt toch niet aan de schoonzoon of hij zijn kind wel kan opvoeden. Dus alles weer helemaal mis, zo vlak voor kerst. Dat wordt nog gezellig... Ik ben blij dat ik makkelijk afstand kan nemen van mensen want ik zit er niet zo mee hoor dat ze mij niet echt accepteert. Ik vind het veel erger dat ze haar zoon (m'n man dus) gewoon niet als haar zoon behandeld. We wonen 350 km verderop en ze belt echt bijna nooit om te vragen hoe het gaat ofzo.

    Nou ik was vanmorgen ineens echt kotsmisselijk, dus boven de wc gehangen maar er kwam niks gelukkig. Zittend afgewassen en gekookt (voor gebakken aardappeltjes), maar ik ben helemaal kapot. Of dat nou ligt aan mijn verkoudheid of aan de zwangerschap weet ik niet :p In ieder geval maar weer langzaam voortbewegen haha.

    Voelde net nog een harde duw in m'n buik. Volgens mij was het Dominiekje, want zo'n spierspasme heb ik nog niet eerder gevoeld in ieder geval, haha. :)

    Staan jullie ook zo vaak voor de spiegel om te kijken of je buik alweer is gegroeid? :p Ik gebruik wel steeds dat buikbalsem uit zo'n zwangerbox, maar het helpt toch voor geen meter, de striae zit er al haha. Ik vind het gewoon leuk om te gebruiken :)

    Wow sorry voor mijn mega lange verhaal trouwens... :p
     
  20. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.474
    2
    38
    Jaaaa, wat leuk zeg! Wens je heel veel plezier morgen, en niet teveel zenuwen hebben he? :)
     

Deel Deze Pagina