Ernstige vernauwing in de aorta. Ze zullen moeten opereren zodra de baby sterk genoeg is om de overlevingskans te vergroten. Als ik boven de 30 week was geweest was het advies geweest om de baby te gaan halen. De kans op hartfalen met 2 van zulke afwijkingen is groot. En ook om vedere schade te verkomen. Waarschijnlijk gaat het een keizersnede worden is niet verstandig om het via de natuurlijke weg te wereld te laten komen. Ook hebben ze mij op het hart gedrukt mocht ik het niet vertrouwen of de baby niet voelen dat ik bel. Wel heeft de baby een voor zijn toestand sterk hart en het is een vechter. De baby is ook zeer beweeglijk wat een goed teken is. Komt een medisch noodplan. Krijg het advies mensen waar ik veel mee omga instructies bij te brengen, mocht het mis gaan. Hele vriendelijke mensen, heel behulpzaam en meegaand. Luisteren ook echt als je hun je verteld. Heb de dokter ook verteld dat mijn verloofde in de VS woont. Advies is niet vliegen. Krijg iedere week controle, moet zelf mijn bloeddruk gaan bijhouden. Als ik iets raars aan de baby merk mag ik bellen en heb ik absolute voorrang met een controle. Niet het nieuws wat we graag hadden willen horen. Maar ben hier wel met een geruster hart weg gegaan als in ziekenhuis 1. Nu weten ze wat er aan de hand is en kunnen ze waar nodig de baby helpen.
Jeetje... ik ben er stil van.. niet het nieuws waar je op hoopt.. en wat moeilijk dat je verloofde zo'n eind weg woont. Komt hij nog naar NL? Ik snap je gevoel over duidelijkheid hebben. Hoe vervelend ook je weet wel waar je aan toe bent en ze kunnen er alles aan doen om je kindje zo gezond mogelijk ter wereld te brengen. Hopelijk heb je lieve mensen om je heen die je kunnen steunen. En je mag natuurlijk altijd ook hier je hart luchten. Dikke knuffel
Ja ik geniet er ook heel erg van. Ben me ook erg bewust dat dit de laatste weken zijn dat vriend en ik met zn 2tjes kunnen genieten. Komende zondag bijv plannen we niets in en gaan we heerlijk lang in bed liggen, filmpjes kijken en hopelijk genieten van de schopjes van onze kleine♡ @lara wat leuk puppy's♡♡♡
Wat heftig herrido. Je weet nu wel waar je aan toe bent, en nu kunnen ze zo goed mogelijk de bevalling regelen alleen had je natuurlijk op beter nieuws gehoopt. Balen dat je vriend nu zo ver weg woont. Komt hij wel naar nederland voor de bevalling?
Jeetje heftig Herrido weet niet wat ik erop moet zeggen. @laratje leuk hondjes wat voor hondje? Volgens mij begin in onze man nu ook aan de buitenkant te voelen tenminste dat idee heb ik. Loop wel al weer 2 dagen over te geven bah. Hier wachten op telefoontje van uwv of mijn ziektewet verlengt wordt hoop het wel anders toch echt een probleem
jemig herrido wat heftig zeg! geen fijn nieuws inderdaad maar ze helpen je wel goed als ik dat zo lees. maar poeh, wat een stress.... heel veel sterkte en kracht meid! lijkt me supermoeilijk ook dat je verloofde zo ver weg zit
We zijn net terug van de 20 weken echo. Alles zag er goed uit en ze ligt mooi op schema. Ze was zo wild aan het bewegen steeds, het was best moeilijk om alles goed in beeld te krijgen, maar uiteindelijk is het gelukt. Wat is ze toch mooi. ♥_♥ Uiteindelijk kregen we nog eens de bevestiging dat het toch een meisje is, dus we zijn helemaal gelukkig. Ik kan niet stoppen met glimlachen haha.
Studentenecho ging niet door, dus ik wacht rustig tot de 20-weken zaterdag 😊 ik stond blijkbaar op de reservelijst. Wat suf anakoloet, logisch dat je daarvan baalde gelukkig is het morgen alweer zover!
Dufel: ja heerlijke vakantie thanks! Liztrasher: heb ik goed gelezen dat je een bloeding hebt gehad maar dat nu alles goed is? Zal wel schrikken zijn geweest! Het is veel te veel om allemaal terug te lezen . Jullie hebben een hoop gekletst! Gisteren hebben we de 20 weken echo gehad en alles was goed . En we krijgen nog een jongetje .
Nee Aaf, was ik niet, ik weet ook zo ff niet wie het wel was maar geeft niet hoor Gelukkig was jullie 20 weken echo ook goed en gefeliciteerd met een jongetje!! Super!
Gefeliciteerd Aaf! Leo heeft een tijd geleden een bloeding gehad en Dufel ook. Gelukkig gaat t bij beiden goed.
@lizz mooie echo @aaf gefeliciteerd leuk Hier nog wachten tot maandag Hihi zin in. Voel hem al goed hier. Manlief voelt hem sinds gister avond ook Net inkopen gedaan verf en behang voor de babykamer kunnen we volgende week beginnen Owja mijn uwv ziektewet blijft tot na de bevalling ook met zw verlof dus ben weer gerust gesteld
@chantallcindy leuk baby kamer doen ! Welke stijl heb je gekozen ? Hier staat de verf en ophang spullen als even klaar maar krijg vriendlief maar niet aan de gang.... Dat levert leuke hormonale ruzies op haha !
Berner senners zijn het! Ze zijn zo schattig!! Herrido, jeetje wat een verhaal zeg. Weet even niet wat ik moet zeggen. Sterkte?! Nog een paar goede echo's, mooi zo! Leuk Aaf een jongen!