Yes! Echo gehad vanmorgen en hartje zien kloppen. Zo onwerkelijk! En zo'n verschil met wat ik nu zag en met de vorige keer met de miskraam. Alles veel beter in verhouding nu. En ze schatte zo in dat het 8 weken en wat dagen is nu. Dat is mooi, want ik had 8 weken en 2 dagen berekend. Wauw!
We wisten dat de kans erin zou zitten want ik ben via IUI zwanger geworden. En er waren 2 eicellen op het moment van de IUI behandeling, maar goed we durfden er al niet vanuit te gaan dat ik uberhaupt zwanger zou zijn na al die jaren proberen. Toen ik dat wel was hebben we nog wel een paar keer een grapje gemaakt naar elkaar van; 'het kunnen er ook 2 zijn' maar dat is allemaal zo onwerkelijk, 1 is al onwerkelijk! Totdat we gisteren op de echo heel duidelijk 2 inieminie kindjes zagen en 2 hartjes zagen kloppen!
Wauw frenzie wat leuk een tweeling. Ik was er ook "bang" voor (als het er twee waren waren ze zeker welkom maar we hebben al een zoontje natuurlijk) mijn moeder is een tweeling. Wij hebben gisteren bij de echo 1 mooi hartje zien kloppen. Wat een mooi gezicht is dat toch weer. Daarna ook gelijk door naar de vk voor de intake. Hadden de vk die bij de bevalling van J was. Super leuk, ze gaat zelf over 3 weken met verlof. Vandaag echt een rotdag. Vanmorgen ging de wekker en ik spring altijd meteen uit bed om naar de badkamer te gaan. Dus ik mezelf aankleden en ik begin me toch te zweten en misselijk te worden. Pfff. Ben op de grond gaan zitten en even liggen. Toen ik zat had ik het idee dat ik aan het dromen was dus ik denk dat ik even van de wereld af was. Toen toch mijn vriend geroepen. Ik ademde verkeerd, handen tintelde etc. De huisartsenpost gebeld en dat heeft echt allemaal met de zwangerschap te maken. Moet me echt aan gaan wennen rustig uit bed te gaan en toch even een paar hapjes van mijn beschuit naast bed te eten. Nu nog niet helemaal lekker maar ik ga morgen wel weer gewoon werken. Zo wordt het nog moeilijk om het een paar weken voor ons te houden. (Wilden tot de 11 weken echo wachten)
Ohhh leuk! Een tweeling, gefeliciteerd Ik zelf ben bang dat ik een miskraam ga krijgen. Heb nu al 2 dagen dat gevoel. Ben namelijk niet meer misselijk (daarvoor wel hele tijd) en voel me minder moe. Heel gek, want bij de eerste werd de misselijkheid alleen maar erger. Vrees dus nu voor het ergste, al heb ik nog geen bloedverlies gehad. Wel lage rugpijn (zelfde als ik ongi wordt). Heb maandag echo, ben erg benieuwd, maar vooral ook bang dus
Patjuh, wat een naar gevoel! Ik hoop dat het gewoon door de hormonen komt en je gevoel er helemaal naast zit.
Frenzie, wat gaaf een tweeling. Gefeliciteerd!! Patjuh oh nee dat is balen. Hopelijk is het gewoon even een schommeling in je klachten en heb je maandag gewoon een hele mooie echo! Tammie80, oeps zo wordt je wel even met je neus op de feiten gedrukt dat je het wat rustiger aan moet doen. Je lichaam is toch hard aan het werk! Suzannaa, gefeliciteerd met je goede echo! Ik ga vanmiddag mijn "extra" echo doen en merk dat ik er toch onbewust weer wat spanning voor heb. Hopelijk zien ze nog steeds een mooi kloppend hartje en kan ik wat relaxter het weekend in.
Succes Tammie! Ik hoop dat je gerustgesteld wordt! Frenzie, wat gaaf, gefeliciteerd! En ook gefeliciteerd aan alle andere mama's met goede echo's natuurlijk. Schuimpje, als je nog meeleest, hoe gaat het met je? Pffff ik heb n heftige werkweek achter de rug (lange dagen). Dus niet meegelezen hier. Wij hebben woensdag eindelijk de echo. Vind het heel spannend of het inderdaad een tweeling zal zijn (voor degenen die het gemist hebben: ik heb tijdens al mijn zwangerschappen voorspellende dromen gehad. Nu droomde ik dus over een tweeling) Het ene moment denk ik: dat zou kei leuk zijn. Het andere moment: omg hoe zou ik dat moeten doen, want ik heb er al twee rondrennen. En ik zou graag weer thuis bevallen. En dan alle praktische bezwaren. Aarrghhh gewoon afwachten wat ze woensdag zeggen. Maar ben wel blij dat we dan eindelijk duidelijkheid krijgen.
fallen angel, spannend dan komende woensdag! Ik kan me de stress wel voorstellen hoor. Het is toch een zwaardere zwangerschap dan 1 kindje en dan daarna is alles ook dubbel qua werk. Maar ook wel weer heel gaaf! Volgens mij moet het voor kindjes wel echt super tof zijn om een tweeling te zijn. Je hoort ook vaak dat ze een speciale band hebben. Hier net terug van de echo en ze kon heel duidelijk de hartslag zien van ons kindje. Er werd ondanks dat het nog heel klein is echt al uitgebreid de tijd genomen om van alle kanten ons kindje in wording te bekijken. Nu weer iets meer gerustgesteld het weekend in en op naar de volgende echo volgende week donderdag in het ziekenhuis!
@wen1977 Super dat alles goed is en fijn dat je gewoon naar een vk mag. Is toch een stuk persoonlijker vind ik. @frenzie super leuk 2 kindjes, gefeliciteerd!!! dat zal even schrikken zijn geweest . @suzannaa fijn dat alles goed is en jullie een kloppend hartje gezien hebben. @tammie80 wat vervelend dat je je zo slecht voelde doe maar rustig aan en luister naar je lichaam @patjuhxx wat een naar voor gevoel, ik duim voor een mooie echo maandag. @fallenangel spannend ben benieuwd of je dromen uitkomen. @tammie 81 super dat de echo goed was en jullie een kloppend hartje hebben gezien. Ik werd trouwens bij mijn echo geschat op 8+5 terwijl ik naar eigen berekening maandag op 8 zat. Berekend op een 26 dagen cyclus. 8+5 zou ik een cyclus van 21 dagen hebben gehad dat lijkt me wel heel erg kort. verder begin ik echt al een zichtbaar buikje te krijgen, hopelijk kan ik het nog even voor me houden. Ik wil nog even wachten tot de volgende echo totdat ik het aan mijn oma en de rest van de familie vertel. Dan is ook de proeftijd op mijn werk voorbij.
Hoi meiden, lastig he om het geheim te houden. Op het werk hebben we het allebei al verteld aan onze leidinggevende. Deze wisten ook van ons traject dus leven ook erg mee. Wisten ook van de terugplaatsing. En ook omdat we het verder nog niemand verteld hebben is het ook wel fijn om het een keertje hardop te zeggen. We willen het volgend weekend tegen onze ouders gaan vertellen maar voor de rest nog even geheimhouden want als we rond de 13 weken zijn willen we het eerst mijn stiefzoontje vertellen voordat de rest van de wereld het mag weten. Hebben jullie al een idee hoe jullie het willen gaan vertellen aan de rest van de wereld? Hoe is het met jullje klachten? Vannacht had ik voor het eerst echt last van pijnlijke borsten. Ik had al wel een week of 2 zo'n bh hemd aan (zeg maar tussen bh en een topje) voor iets meer ondersteuning maar vannacht maar een echte bh aan. Bh's worden ook echt te klein, ik riep het al een week mijn vriend begint het nu ook echt op te vallen dat ze aan het groeien zijn.
Hallo allemaal, ik mag me bij dit groepje voegen. Na ons zoontje mogen wij een 2de wondertje verwelkomen rond 20 mei 2017. We hebben al 2 echo's gehad, op de laatste echo was er al een mooi kloppend hartje te zien! Het blijft zo bijzonder dit weer te mogen meemaken. Hoe gaat iedereen zijn zwangerschap hier?
Hier Is het zo ontzettend spannend! Mijn gevoel vliegt van links naar rechts. paar dagen geleden opeens flink wat bloed en erge krampen (beetje weeën achtig. Komen en gaan). Opeens voelde ik wat verliezen, ik had een wit vleesachtig ding verloren. Verdriet! Dit was het dan.. Tot ik het deelde met goede vriendin die op de hoogte is en in hetzelfde traject zit. Zij gaf aan dit waarschijnlijk ook gehad te hebben. ze noemen dit een decidual cast. Als ik er over ga lezen op internet komt het heel erg overeen. Dag erna hetzelfde. Weer zo'n soort ding er uit. Hoop dat dat hetzelfde was, leek er wel een restje van. Nu nog steeds bij het opstaan redelijk wat bloedverlies. Rest van de dag een stuk minder. Zoooo spannend! Ik weet het echt niet meer!
@Wen1977 Wij houden het voorlopig nog geheim tot de 12 weken voorbij zijn. Dan valt het toevallig ongeveer samen met de verjaardag van m'n partner. Dus nodigen we dan iedereen uit, en verwachten ze een gewoon feestje en komen we ineens met een taart aanzetten die roze en blauw is, zoiets. Iets dat heel duidelijk gaat zijn met twee voetjes er op ofzo. Heb nog geen pijnlijke borsten gehad en ze zijn ook nog niet gegroeid naar mijn idee. Alleen toen ik laatst met wat haast snel naar het winkelcentrum wandelde, had ik wel wat ongemakkelijk gevoel in m'n borsten. Heb voornamelijk nog steeds de hele dag last van misselijkheid die komt en gaat. Heel onhandig. @Bloempje01 Welkom hier! Wat goed om te horen dat beide echo's helemaal in orde waren.
jeetje wat een verhaal! Ik duim voor een goede afloop hoor!! Kun je niet ergens terecht voor een echo? Om je gerust te stellen...
Ben 'helaas' op vakantie.. Wordt dus echt wachten! Verder ook geen symptomen. Op af en toe wat misselijk. Dus maakt het helemaal verwarrend! War fijn dat jij al 2 echo's hebt gehad.
Spannend girlie! Probeer toch maar van je vakantie te genieten. Je kunt er nu toch niks aan doen... Bloempje, gefeliciteerd en welkom! Jaloers op je twee goede echo's haha. Ik mag woensdag, schiet nu op. Pijnlijke borsten, nog geen last van. Wel raar, want bij dl had ik er al heel snel last van. Moest met 5-6 weken nieuwe bh's kopen. Kon niet, volgens de verkoopster van Livera. Totdat ze meekeek haha! Vertellen, ik weet nog niet hoe en wat. Eerst de echo woensdag, dan kunnen we daarna beslissen wanneer we het aan de kids vertellen. En daarna de familie. Hoe we t gaan vertellen weet ik ook nog niet. Wil eerst duidelijk hebben of t er 1 of 2 zijn
Herkent iemand van jullie dit, na het wc bezoekje voor de 'grote' boodschap hing er ineens (sorry voor de details hoor!) een dikke sliert doorzichtig afscheiding uit het 'kleine' gaatje? Ik heb over het algemeen altijd veel afscheiding maar dit spande de kroon toch wel.. Girlie probeer toch te genieten van je vakantie, en ga van het beste uit! Fallenangel spannend! Nog een paar daagjes dus en dan mogen jullie ook jullie nieuwste aanwinst bewonderen! Hier ook totaal nog geen idee hoe of ook maar wanneer we het gaan vertellen.. Stiekem is een paar weken zon 'geheimpje' van ons 2 alleen ook leuk!