@flora, als ik kijk naar je vorige cyclus is het ook best mogelijk dit je je ei nog moet krijgen.. dus zou indd nog even kunnen dure.. voel je je ei normaal ? @lavina, blijf hier dan kaar hihi veel gezelliger en indd hier word lekker gekletst
@lavina: in deel 1 had ik n foto gepost van m'n rijtje ovutesten. Inhad n test die net niet posi was. Die was van gisterochtend, gister middag weer getest en die was t zelfde als die ochtend. En m'n test van vandaag was weer veeeeel lichter, dus vandaar de twijfel of dat m'n piek zou zijn geweest of niet... @dinges: ja idd, als deze cyclus weer 41 dagen gaat duren, dan heb ik nog ff voor m'n eisprong. Dus ik test ook sowieso nog door. Maar stiekem hoop ik dat ik gister m'n piek had en m'n cyclus dan 33 dagen is! We gaan t zien! Edit: ik voel m'n ei trouwens niet, vorige ronde niets gemerkt in ieder geval. Welterusten dames!
Ik hoop het ook flora! Ik had er ook flink de balen in dat mijne de eerste keer zo lang was en jouwe was nog langer Truste allemaal!
Oja, als we zo doorkletsen met 80 berichten per dag hebben we over 62,5 dag weer een nieuw topic nodig
Hahaha ja gaat snel! @Flora mijn ovu test was eerst donker maar niet donker genoeg, toen weer heel licht, en daarna na 2 dagen knal. Hoop dat je niet zo'n lange cyclus hebt, dat lijkt me echt irritant. Slaap lekker allemaal!
Goedemorgen is hier weer lekker veel gekletst gisteravond gezellig! En toen was t alweer woensdag we zijn alweer halverwege jeej als mn ei dit keer op tijd komt ipv te laat hebben we een gezellig productief weekend in t vooruitzicht las trouwens gister in een ander topic dat een gyn had aangeraden om t rond je eisprong wel elke dag gezellig te maken, voor zolang je t vol kon houden, dus toch weer heel ander verhaal dan om de dag ach jaaaaaa, we zien wel waar we zin in hebben Laat dat vruchtbare slijm en de hitsigheid maar komen whaha @mams, jeej weer 2 kg kwijt! Wel jammer dat je zo misselijk bent, maar gelukkig hou je wel alles binnen @jazz, ja baas zal er niet meer van uit gaan dat ik last krijg van kwaaltjes fluitend een zwschap door nou meiden, werkze weer allemaal! Denk dat ik vandaag weinig op t forum kan gezien mn collega er weer is vandaag hoop dat ze vandaag eens een keer niet zo zeurt de hele dag door...anders ga ik er nu wel echt ff wat van zeggen, word er nogal moe van van dat gezeur en zelfmedelijden maar anyway, fijne dag!! (En ik kijk al helemaal uit naar jullie echo's!)
wat een heerlijkheid! collega ziek lekker alsnog vandaag in mn up! dus kan ik vandaag tussendoor best eens hier een kijkje nemen
@ BF, werk jij bij hetzelfde bedrijf als ik?? haha... "aangezien jij ook een zeurende / klagende collega hebt"? Wanneer ging je nou op vakantie? @ ovutesten, leuk he meiden zo'n rijtje met ovutesten.. haha.. Ik heb ook zelf een lijstje gemaakt met de data (in word) en dat je dan de ovutesten erachter kan plakken.. hoezo erg?? haha.. Vind ook wel dat de drang dan een beetje afneemt om voor NOD te testen.. een beetje maar, dat dan weer wel. @ wie zit er nu het dichtstbij met haar NOD? @ Flora, ik dacht op een gegeven moment ook dat ik er heel dichtbij zat, uiteindelijk duurde het toen ook nog een paar dagen (2 geloof ik) dat tie uiteindelijk zo knalde. "Geduld is een schone zaak" maar wel onwijs irritant als je erop zit te "wachten". @ Lavina, Gezellig dat jij er ook bij bent!
Goodmorning!! Weer niet wakker te krijgen en wakker geworden met een koortslip :x jeeej.. Krijg ik dus altijd als ik weinig weerstand heb. Slik dus extra votamine c, mandarijntjes kiwi's en healthsapjes haha maargoedhet is inderdaad alweer woensdag lekker hoor! @flora hoop dat je ovutest toch nog gaat knallen! Maar misschien krijg jij gewoon geen knaller en was die ene toch posi maar test maar ff door @bf fijn zonder je collega! Werkse meiden Tot vanmiddag xx
@kiwi, whahaha lijkt me stug helaas zullen er overal van die vervelende collega's zijn maar aaaccchhhh, overleven we ook wel weer maar wat zou ik het fijn vinden als ze oppleurt dus ik ben er niet heel rouwig om als ze ziek is
@ Jazz, wat vervelend koortslip.. :x Ik heb er zelf "gelukkig" nog nooit last van gehad, maar mijn vriendin wel. Die is grootafnemer van Compeed haha.. @ BF, ja lijkt me ook stug. Maar zo heb je er idd wel meer. Gisteren was ze er ook een dagje niet... heerlijk!!!! Nu weer wel, maar daar zal ik niet over uitwijden Hoop dat de dag sneller gaat als gister.. tis een beetje rustig. Ennnn.. tis vandaag alweer 18 juli! Jeeee.. Nog 6 dagen tot 24 juli...
Goeiemorgen ladies! @jazz, koortslip is erg vervelend! @bf, ja, 2 kilo is toch maar weer weg! En zo'n collega heb ik gelukkig geen last van! Mazzel voor je dat ze ziek is! @kiwi, ik tel met je mee af! Hihi! @hier, borsten doen minder pijn, misselijkheid is er nog wel, maar toch maak ik me zorgen.... Ik wil naar binnen kunnen kijken!
Goedemorgen!! Pff weer belabberd geslapen! M'n keel doet behoorlijk zeer en ik voel ook een hele irritante druk op m'n oren. Ik had gister al iets voor m'n keel gehaald, zometeen ook nog maar ff neusspray halen! Gelukkig hoef ik vandaag maar n paar uurtjes te werken. @bf: ja ik had ook ergens gelezen dat je rond je ei beter elke dag kunt klussen.. Wij zijn nu 1,5 week al elke dag aan t klussen zolang t nog niet verveeld lijkt me dat geen probleem. M'n ei missen zal ik sowieso niet doen
Goedemorgen... net wakker Heb dus een hele ruk gemaakt vannacht! Ben nu eigenlijk ook zo gaar als wat... @ BF, wat fijn dat je zeikende collega er niet is vandaag! Kun je gezellig meekletsen @ Jazz, oh vervelend die koortslip, mijn man heeft daar ook wel eens last van... Maar sinds ik m ken (6,5 jaar) pas 2 keer gehad, gelukkig @ Mams, das wel fijn 2 kg kwijt Ik weet nog dat ik in de eerste 3 mnd gewoon al 4 kg was aangekomen haha... voor de rest weinig hoor gelukkig @ Flora, 1,5 week al!! Dat je het kan volhouden, knap hoor hihi... Ik had er vorige week na 3 x in 4 dgn al genoeg van @ Lavina, mijn eisprong komt ook gewoon vroeg, meestal een dag of 10 nadat ik ongi ben geworden @ BF, Volgens mij is mijn NOD op 25 juli??
Baas belde net op: of ik even naar twee adressen in belgie wil rijden en naar een adres in luxemburg om daar een aantal robots te controleren wel ja... zo blij als t vrijdag middag is, VAKANTIE!!!
@ Meelanor, oohh bahh, dat word dus weer in hotels slapen? Lijkt me ook echt irritant als je zoiets in last minute hoort en je er niet op kunt voorbereiden... Hoe ga je dit straks doen als je baby er is?
@meelanor, ja eigenlijk zelfde vraag als bella, hoe te doen als beebje er is? wel weer ff een end rijden zeg! zo lastminute....hoeft toch hopelijk niet allemaal vandaag??? neem aan dat je een lease auto hebt? @mams, oh dat kan heel goed hoor dat je borsten wat minder zeer gaan doen! misschien is t ook wel een kwestie van gewenning al? zou toch proberen geen zorgen te maken! nog een paar daagjes, dan de verlossende echo! op naar het bekijken van een mooi kloppend hartje! @jazz, oh balen zeg een koortslip....is er niet iets voor wat goed helpt? dacht die compeeddingen toch wel? zelf gelukkig nooit last van @hier, net gesprek met mn baad gehad (voornamelijk over cijfers van juni), en daar kwam idd ziekte ter sprake, en dat hij heeft aangegeven bij P&O dat ik toch maar even met de bedrijfsarts moet praten, want misschien zijn extra vitaminepillen slikken wel helemaal niet de oplossing nouja goed hoor, ga wel op gesprek tegen de tijd dat ik terecht kan hoop ik zwanger te zijn dus kan ik dat gelijk meenemen haha officieel moeten wij dus al naar de bedrijfsarts eigenlijk als je start met proberen, maar kom op zeg dat ga ik dus echt niet doen he nou ja, misschien als ik er dan toch zit, zie wel maar ook over mn collega gehad (zij zit gedeeltelijk hier en de rest van de tijd op andere afdeling), en dat we een nieuwe taakverdeling moeten maken etc. maar voelde me wel helemaal gesteund! hij heeft dus toch door hoe de vork in steel steekt heel fijn! en nog compliment ontvangen ook! dat ze vinden dat hier alles nog helemaal perfect goed loopt, en dat ze zich daar eigenlijk heel erg over verbazen gezien de bezetting en gezien t feit dat ik praktisch alles in mn up doe vat ik dat maar als een compliment aan mij gericht op! mijn dag is weer helemaal goed hoor! @werk, nu weer gauw verder, komt zo nieuwe medewerker langs voor uitleg, dus moet nog even hoop dingen printen enzo... tot strakjes!
@ Mams, kan goed hoor dat je borsten niet meer zeer doen. Bij mij begon het bij de eerste al vroeg dan, 5 dgn na ei en bij 7 wkn had ik er al geen last meer van. Als je je zorgen maakt is het wachten tot de 24ste wel lang, vraag anders of je eerder mag? @ BF, ik heb dat echt nog nooit gehoord dat je een bedrijfsarts op de hoogte moet stellen als je probeert zwanger te worden. Vraag me ook af wat een toegevoegde waarde daarvan is voor je werk?? En fijn dat je baas zo positief was! Als het goed is krijg ik volgende week ergens een functioneringsgesprek... ben er altijd nieuwsgierig naar hihi..
@ Meelanor, zozo.. Dat is best heel druk! En idd hoe ga je dat straks doen?? Ik had (nog voordat we besloten om zwanger te worden) een hele drukke baan. Aangezien we echt een gezinnetje wilde starten, nu een andere baan. Als ik om half 5 klaar ben, ben ik ook echt klaar. (vroeger 's avonds laat nog bezig) Mijn werk was mijn leven. En nu... heerlijk zeg. Ik werk omdat er geld moet binnenkomen en het gezellig vind met mijn vriendin (collega) maar zodra ik de deur dicht doe, weer lekker naar huis. @ BF, Fijn toch complimenten Ook prettig dat ze dat in de gaten hebben, dat je het allemaal alleen doet en heel goed doet. Mijn baas is lekker op vakantie Zo even naar de KV paar boodschapjes doen.