Ellaa: Wat een prachtige buik! Is wel iets gezakt of niet? Cocko: Wat moeilijk zeg voor jullie allemaal. Het blijft zo ontastbaar lijkt me ook! Hoop voor jullie dat er weer wat rust komt voor de komende tijd! Naar om je moeder ook zo te zien... Ego: Ik heb vannacht een wakkereetmarathon gehouden van half 3 tot half 5. Uiteindelijk gelukkig wel weer in slaap gevallen..
Saar: wat zei de vk van je moeheid? Of moet je nog naar de vk? We wachten het af. Ben zelf vanmorgen naar vk geweest, beebje is ingedaald. Verder niet echt bijzonderheden. Volgende week de groei echo en gesprek gyn. Heel misschien wordt het inleiden als het vruchtwater weer minder is geworden maar dat is nog onduidelijk natuurlijk.
Net terug. Bloeddruk is weer gestegen van 130-80 naar 135-90. Zit nu op het randje, dus moet morgen terugkomen. Urine was wel goed. Had een invalster dus heb het er niet zo over gehad, van hoe lang laten jullie me nog lopen. Maar goed is het niet. Fijn dat alles goed is cocko! Wel spannend dus volgende week. Wie weet heb je wel een datum.. Zou niet eens heel slecht zijn toch? met al die klachten?
Wat gaan ze morgen dan doen ivm je bloeddruk? Daar ben ik wel benieuwd naar. Vervelend hoor!! Jammer dat je een invalster had, dat praat nooit zo makkelijk. Ja het wordt wel spannend, hoop stiekem wel dat ze willen inleiden maar ja, dat doen ze niet als het met de beeb goed gaat hoor. En dat is ook wel weer goed van ze natuurlijk. Het gaat niet alleen om mij he!
Bloeddruk opmeten en urine nakijken. Als ze twijfelen gesprek met vk. Ik weet het ook niet. Nee zo'n invalster pffff.. Nee zou ook wel goed zijn voor die kleine om nog 1,5 week te blijven zitten denk ik zo... Maar ja als je vruchtwater echt veel minder wordt is het ook niet goed.. Je verliest niks?
saar, hmm balen hopelijk is morgen alles goed. Jammer dat je niet het echt over je vermoeidheid hebt kunnen hebben! Wanneer moet je weer naar de verloskundige? Cocko, mooi bij jou dus ook al ingedaald! Ik zie het wel ook aan mn buik, jij ook? Minder fijn van alle ellende nog steeds. Als je nou volgende week zien dat je weer minder vruchtwater hebt, gaan ze dan meteen inleiden? Ellaa, lekker zeg naar de stad! Nog leuke dingetjes gekocht bij alle kraampjes? Mooie buik joh! We hebben een boxspring bed dus vandaar die enorme hoeveelheid klossen haha
Saar: nou kben benieuwd wat ze er morgen van zeggen dan. Bailey: ja m'n buik is wat aan de lage kant haha. Het hangt ook zo erg, heb jij dat ook? Net zo'n hangbuikzwijntje Nee ze gaan niet direct inleiden, dan moet het wel heel heftig zijn. Maar als ze toch een vermindering zien, zullen ze misschien met 37 weken ofzo gaan inleiden. Ik weet het ook niet precies. Horen we volgende week wel denk ik. Oh en ik dacht al: zoveel klossen?! Haha maar nou snap ik het hoor! Ons bed kan niet omhoog, tenminste, het wordt dan wel een erg lastige klus! Dus wij leggen een extra matras op mijn matras dan hebben we ook direct de juiste hoogte.
Bedankt voor alle buikcomplimentjes! Saar, vervelend zo'n invalster... die weet toch minder goed wat er speelt dan je eigen vk. je bloeddruk is idd best hoog. die van mij was vandaag 100/60, dus heel netjes. cocko: wel spannend hoor zo'n groeiecho! Hopelijk is je baby nog steeds mooi gemiddeld en heeft het voldoende vruchtwater. Bailey, haha, dat maakt een hoop duidelijk! Wij hebben gewoon wat tegels uit de tuin onder het bed gelegd. We hebben van onszelf al best een hoog bed, dus met klossen zou het helemaal zo'n hoogslaper worden... Vandaag bij de vk was alles goed. Baby toch nog niet ingedaald, maar ach, daar maak ik me niet zo druk om. Kreeg nog een mooi compliment van de vk, dat ik er stralend zwanger uitzag. Dat maakt mijn hele dag goed
Ellaa: wat netjes je bloeddruk! Zo begon ik.. Was die kleine niet ingedaald dacht echt dat je buik gezakt was Haha das een mooi compliment stralend zwanger! Ik geloof haar helemaal!
Saar: hoe laat moet jij naar de vk? Hoop dat je nu wel je eigen vk hebt, praat iets gemakkelijker he! Succes hoor!
Ik ga over 5 minuten weg. Als bloeddruk goed is zie ik geloof ik helemaal geen vk.... We zullen zien. Vind het wel erg spannend! Weet niet wat ik het liefst wil nu!
Dag dames. Even kort. Ben opgenomen in het ziekenhuis. Alles was wel goed maar gezien bloeddruk en klachten toch verder kijken. Jullie horen over een paar dagen vast meer. Rustig aan allemaal!
Even een kort berichtje via mijn telefoon. Saar heel veel sterkte joh!! Hopelijk gaat het snel beter met je en kan je je kleintje snel in de armen houden!!
Hoi Saar, lees net je bericht, sterkte daar! Ze zorgen vast goed voor je! Ego: Net terug van een weekje vakantie en het was heerlijk. Zelfs kamperen gaat prima als je 32 weken bent, als andere mensen de tent opzetten enzo Lekker alles bij de hand en heerlijk geslapen. Ik heb zelfs uitgeslapen. Nu komt m'n verlof in zicht en begin ik me te realiseren dat we echt wel werk moeten maken van het kaartje en de adressen enzo. Verder is het meeste wel in orde. Vrienden van ons hebben anderhalve week geleden hun eerste gekregen, die gaan we zondag even bewonderen. Ben benieuwd naar het verhaal
Ab: gezellig dat je er weer bent! En fijn dat je zo'n leuke vakantie hebt gehad! Fijn dat andere mensen zo goed voor je zorgen he! Lekker, bijna verlof! Heb je lekker tijd voor dat soort dingen als geboortekaartjes enz.. Wat voor werk doe je? Wanneer ben jij precies uitgerekend? Hier alweer de 36 weken bereikt!! Het word nu wel een beetje spannend vind ik. Van de week hebben ze de klossen, de ondersteek en de douchestoel gebracht. Het geboortekaartje is nu echt klaar. En merk ook dat mijn buik aardig vol begint te raken! Loop soms echt alsof het kindje al tussen mijn benen hangt! Maar voel me verder prima, dus we wachten rustig af! Vanaf volgende week mag ik thuis bevallen! En dat is mijn wens!! Jeej!! En jullie? Willen jullie thuis bevallen? Saar: ben erg benieuwd hoe het met je gaat!
Ik ben 30 juni uitgerekend en mag dus nog 8 weken, waarvan ik ga proberen er 4 te werken, maar er zitten gelukkig wat korte weekjes bij Ik wil ook proberen thuis te bevallen. Bij mij zit hij juist weer wat hoger dan eerst, heb ik het gevoel. Hij zit rechts steeds onder m'n ribben te duwen. Maar eerst schopte hij vaak op m'n schaambeen en dat hetb ik nu weer even niet gevoelt gelukkig. Toen ik mezelf gisteren in de spiegel zag, zag ik zelf ook dat m'n buik gegroeid is de afgelopen week, apart is dat.
hier de man van Saar, ze is gister vanuit de vk doorgestuurd naar het ziekenhuis, en daar is ze ter opservatie opgenomen, tot op dit moment blijft de bloeddruk rond de 90. als ik meer weet laat ik het weten.