mei / juni 2012 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Saar22, 29 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ab1984

    ab1984 Actief lid

    14 aug 2011
    398
    0
    0
    Omg. Hardinxveld
    Oke, dus jullie hebben niet gewacht met bijvoeding tot 6 maanden, ook niet als jullie borstvoeding geven. Dat schijnt pas verandert te zijn, vanuit het CB. Ik ben benieuwd wat ze hier zeggen. Ik moet woensdag weer.

    Ego: Ik ben er op het moment helemaal klaar mee en dan vooral met mezelf. M'n lichaam laat me nogal in de steek. ik heb het steeds in m'n rug en pijn in m'n heup en been. Vooral als ik op bed lig, houdt het me uit mijn slaap. Het licht niet aan m'n bed, want die is pas nieuw. Dus ik wil proberen a.s. week nog naar de fysio te gaan. Ik maak graag taarten als hobby, maar dat trek ik nu eigenlijk niet. Vannacht was Lars wakker en wilde perse drinken, dus ik vrees dat de voeding bij mij 's avonds niet voldoende meer is. Ik hoop dat ze op het cb adviseren met fruit en groente te beginnen, dat stelt in het begin natuurlijk nog niets voor, maar ik hoop tot binnenkort met 1 keer kolven af te kunnen. Dan probeer ik de middagvoeding te vervangen door fruit en groenten.

    A.s. zondag ben ik jarig en ik vier het ook, maar ik moet morgen mijn taarten nog maken en afmaken, daar zie ik wel een beetje tegenop. Ik wil het natuurlijk perfect doen en niet half.....
    Gelukkig komt m'n zusje helpen :)

    Gelukkig krijg ik regelmatig te horen dat ik trots op mezelf mag zijn, dat ik de borstvoeding nog volhoud in combinatie met werken enzo.

    Zo dat moest ik even kwijt....

    @ Bailey: Lache hè dat draaien. Zo mooi om te zien. Fijn dat het beter gaat met je schoonmoeder!

    @ Cocko en Saar, ik heb van de week de foto's teruggekeken van het begin en dat is ook wel goed voor het verwerkingsproces geweest. Het gaat zo snel en dan zijn we nog maar 4 maanden verder.
     
  2. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Cocko: mooi dat je er wat aan hebt gehad!

    Ab: He wat vervelend die pijn. Wordt je goed moe van of niet? Nou ik vind ook echt dat je trots op jezelf moet zijn hoor met de bv. De meeste mensen bouwen toch echt af als ze moeten gaan werken. Ik heb begrepen dat er 1 onderzoek ligt die nu zegt dat je met 4 maanden zou moeten beginnen met bijvoeding en dat die gesponsoort is vanuit nutricia. De WHO (wereldorganisatie bv of zoiets geloof ik) geeft nog steeds 6 maanden aan. Maar vanaf 4 maanden is mijn productie ook een stuk minder en daarom wilde ik ook beginnen met hapjes. Hanna wil alleen nog niet. Succes met taarten maken en geniet van je verjaardag! Spannend wat voor cadeautje je krijgt van Lars;)

    Even een vraagje aan de bijvoedingsdames.. Herkennen jullie dat ook dat jullie kleintje de mond stijf dicht houdt"? Hanna eet 1 hapje trekt een vies gezicht en vervolgens dus mondje stijf dicht... Is ze er nog niet aan toe of hoort dit erbij?
     
  3. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Hallo hallo,

    Hoe is het met jullie? Goed weekend gehad? Nog leuke dingetjes gedaan?

    Ab: nog gefeliciteerd met je verjaardag! Is het leuk geweest? Nog verwend?

    Saar: charlotte hield ook haar mondje stijf dicht hoor, maar is gewoon beetje doorduwen (zielig he). Beetje met het lepeltje langs d'r lippen gaan en dan gaat het vanzelf wel een keertje open.. En anders: tsja, dan heb je echt pech hoor! :p
    Ik heb vrijdag zelf fruithap gemaakt voor charlotte, en ze vond het heerlijk! Gisteren opgemaakt en ze zat echt te smikkelen. Terwijl er helemaal geen zoetstoffen inzitten, grappig om te zien dat ze eerst héél vies kijken maar na 10 hapjes het toch lekker gaan vinden. O en Saar, is normaal dat ze vies kijken trouwens! Maar als je volhoudt gaan ze het vanzelf lekker vinden.

    Je vroeg trouwens pas naar m'n been, maar dat gaat niet echt super. Als ik echt niks doe gaat het goed. Maar zodra ik ga lopen of als ik bezig ben met een of ander krijg ik toch last. Ene keer meer, andere keer minder. Maar is en blijft aanwezig. Wacht het nog even af anders bel ik toch wel een chiropractor.
     
  4. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    9 jan 2012
    1.488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Gefeliciteerd nog Ab!

    Saar, Dean eet lekkerder van de bijvoeding dan van de fles haha. Denk dat hij gewoon niet van melk houdt. Werl zoals Charlotte zegt, eerste 10 hapjes met vies gezicht en daarna als een trein ervan smikkelen.

    Cocko, wat balen van je been! Die zenuwpijn kan zoooo pijnlijk en vervelend zijn. Hopelijk verdwijnt het snel, en anders inderdaad even naar laten kijken.
     
  5. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ab; nog gefeliciteerd. Leuke dag gehad en verwend?

    Cocko: he wat vervelend van je been. 't Zit je niet mee. Is je oudste dochter trouwens niet achter je zoontje aangegaan met overgeven? Hoe is het nu met het drinken van Charlotte?

    Bailey: Fijn dat Dean zo toch wat binnenkrijgt! Maar als hij echt trek heeft zal hij echt wel zijn melk opdrinken denk je ook niet.

    Moet zeggen dat de hapjes er hier beter ingaan. Ze eet nu 1 ijsblokje helemaal op(wel even ontdooid natuurlijk). Ik maak sowieso de hapjes zelf. Misschien voor het gemak af en toe een potje, maar 't is veel goedkoper. Morgenavond krijgt ze wortel (goed voor de oogjes:cool:). Ben vandaag spontaan bij mijn zus geweest. Heel gezellig. Heb een mooi kaartje gemaakt met allerlei atributen lekker priegelen.. Ligt me niet zo want ik heb niet erg veel geduld..
     
  6. ab1984

    ab1984 Actief lid

    14 aug 2011
    398
    0
    0
    Omg. Hardinxveld
    Ja ik ben zeker verwend. Het was erg gezellig druk. 's morgens allemaal babies. Met de drieling van mn vriendin gaat het hard natuurlijk. Maar ook andere vrienden, met een baby van 6 maanden en vrienden met een kleintje van 1,5 waren er. 's middags veel familie en 's avonds lekker rustig. Wel wennen hoor dat de tijd verzet was, ik was kapot vanmorgen. Lars zit al helemaal weer op het goede schema, dus dat is wel fijn. Hij sliep gelukkig ook weer door vannacht. Helaas voel ik me nog steeds niet goed. Ik heb zelfs 's nachts paracetamol genomen om goed te slapen. Woensdag kan ik gelukkig al terecht bij een vriendinnetje van me die fysiotherapeut is.

    Wat een pokke weer trouwens!

    Beterschap cocko!
     
  7. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ab: klinkt gezellig! Maar ik moet zeggen dat ik van dit tijd verzetten weinig last heb. Heb veel meer moeite met de zomertijd (ben dan ook een ochtendmens en nu is het weer licht). Vervelend zeg die pijn, hopelijk kan je vriendin het een beetje verlichten/oplossen!

    Ego: Hanna was de laatste tijd 's nachts veel wakker en ik denk dat ik de oorzaak gevonden heb: ze had het koud:) Ze voelde hartstikke warm aan in haar nekje maar nu tukt ze het klokje weer ruim rond.. 't Is wel goed geweest voor mijn productie want na 20 minuten is ze nu volgetankt! Dus wie weet blijft het nu iets beter stabiel. Hoe is dat bij jou nu cocko?
     
  8. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Ab: ja logisch dat je moe was. Tijd verzet en dan gelijk een drukke dag.. maar als het leuk was, is het dat toch wel waard geweest (toch)?
    Hopelijk kan je vriendin je helpen met de pijn!!

    Saar: Oh dus je hebt hanna lekker aangekleed en nou slaapt ze weer heerlijk. Dan moet ik zeker een kruik leggen bij charlotte :p misschien dat ze dan ook eens slaapt. Haha.
    Grut, heb je zitten priegelen bij je zus? Knap van je! Vond je het wel leuk om het te doen? Doet ze dat zelf vaker dan?

    Ego: charlotte gaat gewoon door in d'r oude ritme dus komt ze nu 's avonds om half 8 (krijgt ze een fles van 220) en dan gaat ze naar bed. Ze komt dan rond 12 uur, half 1 weer en heeft nu geslapen tot 6 uur vanmorgen :) Hoop toch dat ze nog wel gaat leren doorslapen voordat ze een jaar is! M'n man begint best een beetje te mopperen maar ik ben zo onwijs moe 's avonds dat ik echt geen puf heb tot spannende acties ;)
     
  9. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Bailey, ik vergeet jou helemaal. Sorry! Ik dacht wel: uh er was er toch nog eentje? Ben iets te haastig denk ik. Maar wat grappig dat Dean zo smikkelt van het eten! Geef je hem alleen groente of ook fruit?
    Slaapt hij al weer helemaal door inmiddels?
     
  10. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Cocko: haha wie weet helpt een kruik;) Nou hopen dat ze voor het halve jaar door gaat slapen da's nog beter. Ik vond het wel leuk om de kaart te maken, maar het wordt niet mijn hobby. Maar heb wel een hele leuke kaart nu. Mijn zus maakt praktisch alle kaarten zelf die ze verstuurd. Is een combi van embossing en uitsnijden met een apparaat en 3d en borduren. Nou ja heel leuk in ieder geval. Kan me voorstellen dat je heel moe bent, jij had ook een laag hb na je bevalling en herstellen kost tijd en dan ook nog 's nachts wakker. En volgens mij is bv ook echt een libido killer of komt het door de hormonen van de zwangerschap. Ik moet zeggen dat mijn mans hoofd er ook niet zo naar staat op het moment dus ja dat helpt ook niet mee.
     
  11. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Ja en de pil is ook een libido killer. Bah zeg. Maar goed, het is niet anders. Komt vanzelf wel weer.

    Heb net even strijd gehad met de tandarts. Hier op zp heb ik een topic geopend bij peuter/kleuter over tandartsdrama. Nou gezellig hoor, wil je het beste voor je kind en dat betekende in ons geval dat ons kind naar een gespecialiseerde kindertandarts moet en krijg je op je dak van de assistente. Heb het even helemaal gehad met die tandartsen. Als patient ben je gewoon de dupe van de concurrentie onder tandartsen. Vind dat echt niet normaal gewoon.
     
  12. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ik slik dan geen pil, dus dat scheelt dan nog iets... maar niet heus. Heb je verhaal gelezen. Wat een drama. Nou ik zou als ik jou was gewoon naar een tandarts toegaan die anders met je dochter omgaat, anders heb je er straks 3 die niet durven. En misschien een boekje kopen die over naar de tandarts gaan gaat. Dan kun je adhv plaatjes uitleggen hoe en wat zoiets bol.com | Tijs en ratje gaan naar de tandarts, Elly Zuiderveld | Boeken

    Volgend jaar worden de tarieven weer door de overheid bepaald gelukkig!
     
  13. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Saar: bedankt voor de tip. Heb ook al vanuit de bieb en vanaf internet dingen gehaald maar nee hoor, ze wordt helemaal panisch als ze daar binnen is. Is niet erg fijn. En als een tandarts dan ook nog zo reageert dan zijn bij mij de rapen gaar hoor
     
  14. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ja wat een reactie zeg. Nou hopen dat ze er nog overheen komt. De tandarts is toch wel belangrijk.

    Ego: Ik ga vandaag weer babyzwemmen, heb er zin in. En daarna naar mijn moeder toe. Helemaal gezellig. Hanna werd weer wakker vannacht ik zeg er vanaf nu niks meer over;)
     
  15. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Fijn dag Saar! En veel plezier. En voortaan je mond houden dat ze zo lekker slaapt :p Grapje hoor.
     
  16. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    9 jan 2012
    1.488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Saar veel plezier bij babyzwemmen! Zo leuk hé?! Dino mag 10 november op voor zij n guppie 1 diploma. Spannend! ;)

    Cocko, wat een drama! Echt niet leuk hoor. Sommige mensen snap ik echt niet...En hoe is het nu met je been/zenuw?
    Dean krijgt ook fruit, vindt hij super lekker! Maar groente vindt hij gelukkig ook lekker.
    Slapen... hmm wat zal ik zeggen hahaha. Nee het valt mee, het wordt beter. Hij wordt nu alleen nog om 3 uur wakker en dan slaapt hij door tot 6.

    Vraagje: Leggen jullie je kind nu al op een vast tijd in bed? Dean blijft namelijk gewoon bij ons tot wij zelf ook naar bed gaan. Hij slaapt natuurlijk al wel eerder maar dan leggen we hem in zn wipstoeltje (op ligstand) of ligt hij lekker bij mij of mn vriend. Om hem eerder naar bed te brengen vind ik zo ongezellig :( Zeker voor mijn vriend... die is vaak pas om half 8 thuis en als Dean dan al op bed ligt ziet hij hem zo weinig. Hoe doen jullie dat? Dino slaapt verder prima bij ons dus zn rust krijgt hij wel...
     
  17. cocko

    cocko Fanatiek lid

    21 apr 2011
    3.594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Bailey: charlotte gaat om kwart voor 9 naar bed. Soms is het kwart over 9 maar voor half 10 ligt ze echt op bed hoor. Maar goed, in jouw situatie is het anders dan in die van mij.. ik ben blij als hier alles lekker pit :D hoe eerder, hoe beter haha.
     
  18. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    9 jan 2012
    1.488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Ahhh okée, ja andere situatie indd maar goed om te weten. Kwart over 9 is nog niet heel vroeg. Dat zou bij ons ook wel kunnen. Misschien wel beter om hem te leren slapen zonder ons.. Ik was bang dat hij dan al om 7 uur naar bed moest ofzo.
    Hoe is de bedtijd bij de andere dames?
     
  19. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Bailey: zooo he nu al een diploma. Wat moet'ie ervoor doen? 3 baantjes rugslag, 3 baantjes zwemslag door het gat onder water en met kleren aan zwemmen??? :p Is echt genieten zo lekker zo'n momentje. Half uurtje is altijd zo om. Hanna gaat meestal zo rond de klok van 8 uur naar bed (en over doorslapen heb ik het niet meer;)). En dat naar bed gaan houdt in eerst badje en daarna voeden. Mevrouw ligt er meestal voor 9 uur in. Wij zouden haar er om 7 uur wel in willen hebben, hebben wij weer avondjes samen. Maar mijn man is rond 5 uur meestal thuis dus ja dat is heel anders.

    Zitten jullie kids al wel in de kinderstoel? Mijn moeder zei: mag dat al wel. ik uhhhhhh weet het eigenlijk helemaal niet..
     
  20. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    9 jan 2012
    1.488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Okee dus jullie brengen Hanna ook eerder naar bed. Nja, misschien moeten wij daar toch ook maar aan. Maar vind het zoooo gezellig met zn drietjes op de bank! :(

    Jaa zeker, rugslag, borstcrawl en reddingszwemmen! hahah nee volgens mij moet ie spatten in het water en een keertje kopje onder, maar dat is natuurlijk ook niet makkelijk! :)


    Euhhh kinderstoel weet ik niet. Laatst even geprobeerd maar hij zakt nog best wel weg dus ik vond het niet handig. Maar lijkt me dat als het kan het ook wel mag hoor.
     

Deel Deze Pagina