hihi en ik zit er midden in! Heb net even op ebay (van amerika) een bod gedaan op kleertjes.. ik wil zo'n leuke kerstkaart maken van Lisa en Tim met mooie kleertjes aan. Heb voor Tim op een pakje (hesje, blousje , stropdasje en broekje) geboden! en voor Lisa ook een 3delig pakje wat past bij de kleertjes van Tim. Nu maar hopen dat ik de hoogste bieder ben en dat de kosten niet te hoog oplopen! hahahaha.
As heeft 40 graden koorts en wil niet eens losgelaten worden door mams! ...mijn moppekontje! Hihi.. ze roept wel steeds O,ohh
Jee die heeft het ook goed te pakken joh! Yessss heb de veiling gewonnen! voor $ 4,99 hahah (euro 3.93)... Dit is het pakje:
hallo allemaal hier ben ik ff snel, (mijn mannetje is vandaag jarig 44! hihi) komt vanavond volop visite .. hier gaat alles okee, thanx for asking! voel de beeb eigenlijk nog niet zo ... soms denk ik..? zou het, zal vast wel maar hihi ik heb komende week de 20 weken echo (do avond) wel spannend vind ik. deboor, wat een verhaal van as.. krijg er kriebels van.. even nieuwsgierig? zijn jullie (ink en deboor) al uit de namen? ik ga gauw verder hier voordat de visite komt.. (heb geen zin) tot gauw!
Heb jij al wel n naam voor je beeb, Nancy? Ga je ons vertellen wat t is, als jullie er donderdag achter komen? Ben wel benieuwd. Ik heb gedroomd dat ik zwanger ben. Ben ik t ook weer even geweest, haha. Vandaag weer waanzinnig naar de klote, vooral ook omdat Giulian wel lastig is nu met die ziekte. Uiteindelijk heb ik vanmiddag gebeld naar die osteopaath en toen de secretaresse vroeg hoe erg t was, begon ik te janken (vooral omdat t me heel erg hoog zat op dat moment, voelde me n waardeloze vrouw voor Elmar en n verschrikkelijke moeder van Giulan). Toen vroeg ze hoe snel ik kon komen. Ik ben dus direct behandeld en opgeknapt. Niks gekraakt, alleen opgerekt. Super zeg! Suus, gaaf pak!
Leuk pak suus.. @ nancy.. wij hebben wel een jongensnaam, maar meisjesnaam zijn we het niet over eens. Nu wachten we tot maandag, dan weten we hopelijk wat het is.. minni, fijn dat je snel geholpen kon worden. Astrid heeft vanmiddag na die koorts een enorme opleving gehad, maar begin van de avond kreeg ze toch weer ellende. Ze ligt er dan ook al vroeg in. Het plafond in de bijkeuken zit erin.. Hmm.. verder weinig te melden. Ben redelijk kapot door dat gesjouw met astrid.
@nancy, wij hebben een meidennaam en jongsnaam pfff die hadden we maar blijkt dezelfde te zijn als Gupsie en dat wil ik niet. ONdertussen zijn we aan een andere jongensnaam aan het wennen die ik iig erg leuk vind. @Gupsie, as nog ziek. Jeetje, lars heeft geen koorts meer maar snottert nog wel. Gelukkig blijft het een fruitmonster en eet hij 2 manderarijnen per dag en nog wat druiven. Dus vitamientjes genoeg. @minni, wat netjes dat je meteen kon komen zeg, dat gebeurt niet zo snel. Wij hebben vanmiddag proberen gordijnen enz voor boven te kopen. Pff wat een taak er is zoveel keus. Nu hebben we boeken en stof meegenomen en gaan we morgen bij daglicht ff kijken en dan dinsdag bestellen. Waarschijnlijk wordt het in de 3 slaapkamers gekleurd voile op het raam en verduisterende gordijnen en in de badkamer een verduisterende plisee. Maar mss ook wel overal verduisterende plisees. MOeten ff kijken wat dat gaat kosten. We hebben destijds een plisee laten maken voor bij ons raam voor en dat kostte genoeg dus we moeten nog vergelijken. Daarna lekker bij mijn ouders gegeten en gekeuveld, mijn oudste broer was er ook met de kids. Ze zijn lekker alle 3 nog in het grote bad geweest om te bubbelen. Remon ligt nu in bed en ik duik er ook maar zo in.
En hoe is het met de zieke kindjes deze morgen? Lars is nog verkouden maar heeft nergens last van. Hij zit nu dvd van Bert en Ernie te kijken. Wel grappig, ik leg 3 verschillende dvd's voor zijn neus en vraag welke hij wil zien. Legt hij er 2 netjes terug in de kast en Bert en Ernie gaf hij aan mij! Goed hé. hij snapt echt meer dan ik af en toe denk. Remon is nu boven de vloer aan het egaliseren voor woensdag alvast. Daarna gaan we kijken of Lars nog een tuk wil doen en dan ergens lunchen en op naar de kinderboerderij. Het is hier nl stralend weer. Lars heeft de wintertijd trouwens niet echt begrepen. Normaal wordt hij om 8:30 wakker of later en vanmorgen lag hij al om 6:00 in zijn bed te ouwehoeren. Remon heeft hem er om 7:00 uit gehaald en ik heb nog een uurtje kunnen slapen. Hopelijk gaat ie morgen langer slapen. Ook heb ik trouwens nog spullen klaar staan om een taart te maken, ben alleen mijn taartvorm kwijt. Dus die moet ik dadelijk ff eentje gaan halen bij mijn ouders en dan ga ik ook nog ene appeltaart maken. Wat gaan jullie doen vandaag? Oh ja ik voel de beeb nu heeeel vaak trappelen, en het maakt me erg blij. En dat is goed nieuws voor mij!
Hoe t met mijn kid is? Nou, zn moeder is inmiddels in staat om n gevlekt nekkie om te draaien! En zn vader is er nog erger aan toe! Giul was om half 5 wakker en heeft de hele tent bij elkaar gebruld. Dat doet ie nu nog steeds (ja letterlijk). Goh, we zouden n rustdag nemen, nou dit is hard werken. Ik had dat laatst ook, mn taartbodem kwijt. Heb toen in de boterkoekvorm een appeltaart gebakken. Elmar heeft vrijdag de da vinci code meegenomen en gisteren hebben we die gezien. Goeie film, alhoewel ik me afvraag of er geen gaten in t verhaal zitten. Beetje veel toevalligheden (en veel dingen waren ook wel te voorspellen, waaronder t plot).
he minni, heeft Giul koorts? Anders is het de 6e ziekte, LArs is daar 4 dagen erg lastig en ziek van geweest en daarna was het over. Gewoon 3 keer per dag zetpil geven en veel laten drinken. Beterschap met je manneke
@ Inky. Gisteren en vandaag heeft ie geen koorts meer. De rest van de week (v.a. dinsdag) had ik wel koorts. Ik heb t gevraagd. Ben zelf ook wezen kijken naar de bloem die ik bedoelde, maar die is hier niet meer te koop. Was echt iets voor de zomer, denk ik.
Via ons kantoor bestellen we altijd sinterklaaskadootjes via www.lobbes.nl, ze hebben daar hele leuke kinderdouchekoppen, welliswaar geen bloem maar een kikker of ander dier. Jeetje wat een zieken! Heel veel beterschap voor Lars, Astrid en Giulian! Met Lotte is het ook weer bal, naast het vocht achter haar trommelvliezen is ze nu ook weer snotverkouden, zo sneu! Wil hele dag alleen bij mama zijn en dan gaat het redelijk. Op 24 november wordt ze geopereerd! Ik ga zo gehaktballetjes draaien en dan verse groentesoep maken. Vanmiddag komt een vriendin langs en dan eten we soep met broodjes. Haha en ben echt van de leg af, ben aan het breien geslagen! Was vrijdag bij een hele creatieve vriendin en die heeft me aangestoken, doe nu een serieuze poging een sjaal voor Lotte te maken Fijne dag allemaal en tot later
Lisa hoest nog een beetje en snotterd nog wat. Ik zit hier verder even mijn frustratie weg te typen.. wil iets leuks gaan doen (Naar het Gaiapark) maar wordt hier weer niet goedgekeurd! al mijn ideen worden hier de grond in geboord.. dat hij dan zelf maar eens wat verzint! (of met een d?) Ik ga Tim zijn kamertje veranderen.. het is nu winny the pooh thema.. maar heb het al helemaal gehad , komt omdat het lisa haar kamertje was en gewoon overgezet is naar de andere slaapkamer. Ga het nu lime met aqua maken en ik teken dan zelf giraf Goffy van Happy horse op de muur! Ben benieuwt hoe dat eruit komt te zien! Zo ik ga eens kijken of we ondertussen weten wat we gaan doen.. fijne zondag!
zo ik heb daar meteen een boel sinterkaaskdootjes voor lars gekocht, bedankt voor de tip Wen, het is alleen niet .nl maar .kiz
ja leuke site. Ik hoop dat jullie een rustiger zondag hebben dan wij. Zo vervelend alsGiul nu is, is ie gelukkig nooit. Sjonge, wat is ie nukkig. Tussendoor zien we steeds n glimps van ons schatje, die vervolgens weer verdwijnt achter de jankerige Giul. We slepen ons rot met m. Hij eet vandaag al meer. Ik hoop en denk dus eigenlijk dat zn humeur morgen wel opknapt en hij zich steeds minders rot voelt.
Met As gaat het niet zo goed. Haar koorts loopt op en is nu 40.5. We zijn bij de hap deweest, maar ze heeft een hatnekkig virus te pakken. Morgen blijft lars bij astrid en ga ik alleen 20 wkn echo doen. ik ga gauw weer naar meisje toe
He gats Gups. Ik vind het dubbel sneu voor je, hoor. Giul is nog steeds n drama. Komt net weer (huilend) uit bed, weer n zetpil gehad. Als ie morgen nog zo is, gaan we naar de ha.
Minni: Ik heb net een foto van Giul op zijn weblog gezien. Ik vind het eerder op een allergische reaktie lijken. Het zijn nl spikkels.. en geen vlekjes.. (wat ik zo op de foto kan zien dan) Daar kunnne ze geloof ik ook koort van krijgen!