Jeetje Sonnie, Wat raar dat ze dan ook zo door blijven zeuren. Terwijl ze zelf ook een kindje hebben. Bedoel iedereen hier snapt wel dat het niet kan enz. Waarom hun dan niet? Maarja niets aan te doen he! Ik hoop dat je Dhani nog een goede nacht heeft gehad en jij natuurlijk ook!! Ons mannetje had de hele dag gisteren krampjes. Niet normaal gewoon. Hij was de hele dag in elkaar gekrompen. Zo zielig om te zien Hij heb ook nog gigantische luieruitslag. Vanochtend maakte in zijn luier open en wilde um ff schoonmaken maar hij bloede gewoon en dat terwijl ik er telkens sudocreme op smeer (wat tot nu toe redelijk heb geholpen) maarja vanmiddag maar ff lekker in zijn blote billetjes laten liggen dan. Jullie kindjes ook last ervan?!?! Sonnie ik vond het voor het eerst ook spannend. Maar toch ook wel een beetje eng Tot dan toe hielp me mannetje me telkens en als ik iets niet wist dan gingen we er samen over nadenken. En dan sta je opeens alleen. Maar tis wel heeeeeeel leuk om lekker alleen te zijn met je jongetje. Lekker tutten enz.
Morguhhh.. Dhani en ik hebben heerlijk geslapen vannacht..hij heeft vanaf gisteravond doorgeslapen tot half 2 vannacht..heb ik zn voeding gegeven en toen kwam hij om zes uur vanmorgen en nu ligt hij nog lekker te slapen.. Snap ook idd niet keejbie waarom ze zo door bleven zeuren..maar ja danhebben ze zelf wel een kleine maar volgens mij snappen ze er niet zoveel van hoor haha.. Hier nog geen luieruitslag..tenminste af en toe beetje plekjes..maar doe er eigenlijk nooit wat aan en dan is het meestal 's middags al weg.. Ga vandaag ook lekker tutten met de kleine..echt zin in..tot nu toe gaat het goed zonder mn mannetje haha.. Yeaahhh chris bevallen he maar zo te lezen heeft ze het best zwaar gehad.. Dhani is wakker..ga hem ff flesje geven en plat zoenen hihi.. oja ga vandaag ff sinababy halen voor zn krampjes..hoor er zoveel goede verhalen over dat i khet wel ff het proberen waard vind.. fijne dag meiden..
Heb je al Cinababy geprobeerd meid .. Dat is homeopatisch van VSM. Werkt echt super. En die luieruitslag kan ook komen door spruw ..
Toen ons manneke wegging uit het ziekenhuis had hij schimmelinfectie aan zijn anusje. Daarvoor hebben we toen zalf meegekregen. GELUKKIG is het nu weg. Maar die infectie hangt samen met spruw. Daar hebben ze hem dus helemaal op getjekt en hij had het niet. Ik heb niet echt het idee dat het door spruw komt, maar door het warme weer en hoe beweegelijk die is dan schuurt het er langs. Kan me namelijk nog herinneren hoe het voelde om met dit warme weer maandverband te dragen. Heeft het zelfde effect op mij als de kleine met zijn luier. Kan je dat gewoon bij de apotheek halen? En hoeveel kost het? Dan weet ik hoeveel ik ff mee moet nemen
Hier gelukkig totaal geen luieruitslag (nog niet in elk geval). Sonnie: ook ik had er veel moeite mee om alleen te zijn maar nu gaat het redelijk (dat komt door mezelf nog steeds helaas). Helaas heeft Ivan wel veel last van krampjes. Ga dus ook vandaag Cinababy halen en ook de optifles van Difrax (las ik ook ergens dat dat heel goed helpt).
Hmm die fles heb ik allang maar het helpt niet Niet bij ons manneke teminste. Niemand heb last van luieruitslag behalve wij Dan vraag ik me toch af wat wij verkeerd doen
Hallo dames, Chris gefeliciteerd, lekker bijkomen, uitrusten en....genieten van je kleine man!! Tot snel hier op het forum. Sonnie wat vervelend zeg! Wij hebben de eerste 2 weken geen kraamvisite willen ontvangen en daarna erg gespreid. Bv 4 visites per week en ook niet elke dag en ook niet 2 per dag. Daar zat ik helemaal niet op te wachten al die drukte zo snel achterelkaar. Ik had Tijn in de kinderwagen in de woonkamer staan. Iedereen kon hem zo bewonderen. Heb hem denk ik 2 x bij iemand op de arm gedaan. Stel goed je eigen grenzen en probeer de rust wat te bewaren. Gelukkig hebben jullie wel lekker geslapen! Wel erg aso dat ze zo doordramden hoor! Maar goed, dat heb je maar weer gehad! Tijn is al bijna 2 weken van zijn krampjes af gelukkig!! Hebben ook cinababy gebruikt, 5,95 van de DA. En de bananefles van Difrax hebben we ook! Zal altijd wel iets helpen denk ik. En laat ze er 15 a 20 min over het voeden doen. Zorg dat het niet te snel gaat, des te meer last ze krijgen!! Hier geen luieruitslag! Hij kan ook allergisch zijn voor bepaalde luiers. Had een vriendin van mij ook. Haar kindje kon alleen over pampers! Roos hoe gaat het met je nu. Morgen weer naar het cb, ben benieuwd wat meneer nu weegt! En hij krijgt zijn eerste vaccinatie. Spannend...
Zeker spannend de eerste vacinatie! Ben benieuwd hoe Tijn erop reageerd Weten we wat ons te wachten staat hihi Ja, en dat is het juist wij gebruiken alleen maar pampers. Omdat dat het beste leek voor ons mannetje. Aangezien ik ook een zeer gevoelige huid heb (ook een zeer droge huid) dachten we dat het het beste was om gewoon pampers te gebruiken
Mischien is het een idee om Demiën ff in zn blote billetjes te laten liggen voor je zn luier weer omdoet, zodat het ff lekker kan drogen. Cinababy kan je gewoon bij dr drogist halen .. kost geloof ik een euro of 4
ja dat doe ik nu ook telkens hier zit alleen geen drogist in de buurt dus denk je dat ik ut ook bij de apotheek ken krijgen?
Geen idee .. tis iig van VSM. Zal heus wel Het duurt wel even voor het werkt hoor. Tis homeopatisch en dat heeft even tijd nodig, maar als het 1maal werk is het top Probeer is andere luiers dan .. die van het kruidvat zijn ook goed.
ja n die van kruidvat lag in me laatje van die proefdingen. En die had me schoonzusje omgedaan. En sindsdien is het zeer extreem. Bedenk me dat net opeens. Dus volgens mij kan het daar ook wel aanliggen. Hij heb 1 andere luier aangehad en tis zo open..
Hmm ik vraag me af he.. Kan ik het niet eerst gewoon proberen met Venkelthee?! Wie heeft dit ook geprobeerd en hoe reageerde de ukkies erop? En wat moet ik dan doen. Thee zetten, af laten koelen en um dat geven? Als dit simpeldingetje niet werk ga ik zowiezo iets anders proberen.
Keejbie, ik gebruik voor Loïs venkeldruppeltjes die ik in de melk doe en dat lijkt te werken, die kun je halen bij de apotheek, het merk is DARO.
Miekie: Met mij gaat het redelijk, er moet niet iets gebeuren dan stort ik weer in maar zoa ls ik nu doe (erg rustig aan) gaat het goed. Heb vandaag de optifles van Difrax en Cinababy gekocht en daar gaan we vanavond maar is mee beginnen.
Hai....venkelthee werkte goed en cinababy.. heb het nu nog niet hoeven gebruiken...dus heb het idee dat de difrax-fles bij ons wel goed werkt..maar goed, wat niet is kan nog komen enneh voor de billetjes heb ik een zalfje van het merk Weleda...gelig/oranje verpakking....werkt supergoed...toen het laatst zo heet was had Quinten dunne ontlasting en een beetje rode billetjes en was na 1x smeren dezelfde middag alweer weg...super spul! @ Roos : hoop dat jullie succes hebben. Ik heb bij mijn dochtertje toen een paar drupjes cinababy op het speentje gedaan..en het werkte goed, dus hoop bij Ivan ook...Rustig aan blijven doen he! Hey Miekie: heb je al leuke lach-kiekjes van Tijn gemaakt?
Oh ja...ik had mijn venkelthee toen voor mijn dochtertje in duitsland gekocht (omdat we daar toevallig waren hoor ) maar daar had je speciale voor baby's...maar weet niet hoe dat hier zit
Hier ook vandaag de cinababy gehaald en bij de etos raadde ze me die fles van difrax aan ( die jij ook hebt Roos)..met cinababy al begonnen en net de nieuwe fles gesteriliseerd..kunnen we daar vanavond mee beginnen.. pff weet neit wat ik heb hoor..maar loop de hele avond al te huilen..ben super geprikkeld en weet het gewoon ff niet meer..komt zeker door alle spanningen de laatste tijd..is ook zoveel gebeurd de laatste weken.. naja zal jullie er in ieder geval niet mee lastig vallen..maar moest het ff kwijt.. Spannend miekie morgen tijn zn eerste vaccinatie..geef hem maar alvast een knuffel Zielig hoor keejbie die luieruitslag en dat het zo open is..hopelijk gaat het snel beter..ff lekker laten luchten af en toe die billetjes