Eliesja dr moeder woont ook hier in het dorp En die kwam ik toevallig tegen dinsdag. Ik was met mijn schoonmoeder en die twee begonnen met elkaar te kletsen (iedereen kent hier elkaar ) en toen hoorde ik de naam Alyssa vallen en toen viel het kwartje Ik ga aan het werk Doeiii Rustig aan vandaag he
Goedemorgen dames Ik heb nog niet alles terug gelezen is een beetje veel! Maar met Gijs gaat het de goede kant op hij is al een stuk minder benauwd en is weer zeer levendig. Roos en Sonja alvast bedankt voor jullie kaartjes.
Ik vind het echt een vreemd topic en je kunt alleen maar hopen dat het niet waar is Goeiemorgen trouwens
Ja wat een rust hier, is Suus nou al naar de tandarts ? Miekie en Miranda werken vandaag en Mamaantje geloof ik ook. Waar Sonnie uithangt weten we nooit
Vamorgen heb ik geprobeerd Loïs pompoen te voeren nou, ze moest het echt niet hebben ! Ze ging bijna kotsen zo vies vond ze het Ze lust volgens mij alleen maar fruit, groente moet ze echt niet. De wortelen waren ook al geen suc6. Is dat bij jullie ook ?
Hoi Lindaaa, Ik ben bij Iman bewust begonnen met groenten ipv fruit. CB zei tegen mij beginnen met fruit, maar ja die zeggen wel meer Voor mijn gevoel lusten alle kinderen het fruit over het algemeen wel, want dat is lekker zoet. Iman moest in het begin niets van groenten hebben, maar deze week gingen de wortelen en de bruine bonen er wel goed in
Lindaaa ik heb hier het omgekeerde probleem gijs eet zijn fruit heel slecht en zijn groentes goed. Ik verwacht dat als hij wat ouder is het wel gaat eten. ik blijf het hem aanbieden in de hoop dat het ooit nog gaat eten.
Zijn de groentes goed warm? want bij gijs had ik in eerste instantie de 30 sec aan gehouden die op het potje staat en toen wilde hij het niet. mijn schoonmoeder zei toen dat je het iets warmer moet maken en Ja hoor hij at toen wel. was gewoon te koud. Hopelijk heb je er wat aan!
Helleu! Sorry, was weer even afwezig....Vervelend als je thuis geen pc hebt... Eliesja, ik zag dat jij ook onder je gewicht zit? Ik zit inderdaad ook op 54 kilo, maar ben 1.74 lang... Ik vind het ook echt niet leuk, zit al elke dag aan de Brinta (schijnt te helpen), maar het ziet er nog niet naar uit dat het er al weer een beetje aankomt hoor Verder eet ik gewoon normaal, zoals altijd. Snap er niks van! Ik zal even kijken of ik wat nieuwe foto's van Evi in mijn album kan zetten trouwens..... Tot later!