Tijn ook, hij draait helemaal om zn as. Maar hij komt niet vooruit. En maar proberen, ha ha. Komt vanzelf wel. Nu nog even rustig zo, ha ha.
Valentino komt alleen rollend vooruit.. en tegenwoordig tijgert hij een beetje. Maar kruipen dat snapt hij nog niet...
hebben jullie ook dat als je net een beetje gewend bent aan het ritme veranderd het weer. sinds een paar dagen is sam dus weer uit haar doen. en ze ligt nu al weer bijna 1.5 uur te slapen terwijl ze dat eerst nooit deed dan sliep ze bijna de hele middag.
hier wordt je toch niet goed van..... Krijg ik een brief van het gasbedrijf dat de tarieven zullen stijgen en dat ze ons hoger gaan onschalen. 12 euro meer betalen. Snap er dus niks van want het verhaal zit zo. Vorig jaar moesten we de meterstand opgeven. We kregen toen 600 euro terug. Dus moesten we eigenlijk van 112 euro voorschot weer terug naar 60 euro. Wij hebben gezegd laat die 112 staan want dan hoef ik niet veel bij te betalen. Of krijg wel weer wat terug. Nu moeten we 125 euro gaan betalen..... snappen jullie het nu nog. Ik weet ook wel dat de tarieven omhoog gaan. Maar ik betaal al bijn ahet dubbele naar gelang wij verbruiken...... Raar volk...
dat is inderdaad wazig ja. misschien moet je ff bellen en dat kunnen ze het uitleggen! NIEUWE FOTO'S IN MIJN ALBUM
Nee.. hier niet echt veel verandering in het slaapritme.. Als ik hem zijn gang laat gaat, wil hij alleen maar slapen..hihihi... Moet toch wel veel aan Lois denken, hopelijk horen we snel wat van Linda? Hoe is het nou met Gijs.... die was toch ook nog niet lekker en Alyssa ?
Goedemiddag! het is vandaag niet te geloven maar ik heb het druk hihi. Ik kom morgen wel even bijkletsen. Met gijs gaat het nu redelijk goed hij blijft gewoon sukkelen. Maar hij slaapt goed eten gaat redelijk en hij lacht veel dus dan is het voor mij al gauw goed. Ik hoop dat alles goed gaat met lois en dat we snel iets van hun mogen horen! Groetjes, Tamara
ja zielig voor lois en papa en mama, dat is echt killing je kind in het ziekenhuis je bent dan echt kapot.. heb met ze te doen.
Hmm idd erg raar Tinus. Ik zou ook maar eens gaan bellen....vaag hoor! Fijn dat het met Gijsje weer iets beter gaat! Nou dat wordt dan een druk dagje Taat! Werkse! Cindy, leuke foto's van Sam! Tijn heeft al heel lang hetzelfde ritme. s Middags slaapt hij meestal van half 2 tot half 4 ongeveer. Nou, de boumyslofjes zijn binnen. De blokken en de schoentjes zijn nog onderweg.
@cindy nee ik ben niet meer duizelig gelukkig ik denk dat ik gewoon een koudje heb opgelopen want ik ben erg verkouden geweest de afgelopen dagen veel pijn in mijn keel dus ik denk dat het daarmee te maken had. Het moest toen alleen nog doorzetten.
Gelukkig maar dat het beter gaat met Gijs Leuk dat de slofjes binnen zijn nu de rest nog Ik wacht nog steeds op de bestelling van H&M..maar denk niet dat het nog gaat komen want de man van het postbusje reed half uur geleden al door de straat en morgen ben ik hele dag weg dus kan ik het ook niet aannemen..nou hoor haha.. Leuke foto's weer van Sam..grote meid zo in de kinderstoel en wat een lachebekkie zeg Dhani heeft daarstraks bambixpap gehad en korstje brood en ligt nu alweer te slapen..toch denk ik dat hij last heeft van zn tandjes ofzo..hij heeft echt knalrode wangen..die druppeltjes lijken goed te werken.. Moet ook steeds aan linda en lois denken..hoop echt dat er niks ernstigs is..
Heb net ook ff 2 foto's in mn album gezet. Ik moest ze eerst wel verkleinen, helaas zijn ze daardoor niet heleaaml scherp. O jammer Son, geen kadootje vandaag. Ga je morgen wat leuks doen?
Ik ga morgen met mn ouders mee naar purmerend..mn vader gaat ff wat ophang en andere klusjes doen bij mn opa en oma en mn moeder, dhani en ik gaan ff de stad in Jeetje Tinus..wel belachelijk..zou gewoon ff bellen