Hier vandaag niet zoveel plannen. Vanmiddag nog visite. En misschien nog rondje fietsen. Maar ze slaapt nu, dus ff afwachten hoe laat ze wakker wordt Lekker alleen met Tijn dan vanmiddag Gaaf zo'n foto op linnen! Wil ik ook nog een keer doen! Vanmiddag stroop op Cyenna haar boterham gedaan en ze vond het lekker! Dus weer iets wat ze lust haha. En Cyenna zegt nu ook af en toe mamma. Ik zei het gister al op msn tegen Lin, maar wisten nou niet of het toeval was of niet, maar vandaag zei ze het ook nog een paar keer . Zo grappig
O wat goed van Cyenna! Knap hoor! Leuk he als ze dat zeggen! Ik ga vandaag maar niet fietsen, tis nu erg fris. Gister had ik Tijn ook al dik ingepakt, dan is zo'n fietsvoetenzak toch wel erg handig! Ik ga strax even lekker aan de schoonmaak.
selam mamam's Wat goed dat het goed gaat met benthe! Hoop dat ze snel naar huis mag! @linda, wat goed dat iman weer beter is. Zo zielig als die kleintjes ziek worden! @ceyanna, wat een leuke foto's, vooral in de fietsen stoel. Ik vertelde gisteren dat Tamer een tandje heeft maar hij heeft er 2. Ik zag gisteren dat een 2e al door komt! Wel beter dan komt het wat sneller. En tamer heeft er niet zo veel last van, gelukkig. Alleen, echt alles doet hij in zijn mond en gaat er aan sabbelen. Vanmorgen hebben we voor het eerst met z'n drieeen ontbeten. Tamer in zijn kinderstoel aan tafel. Hij vond het prachtig. Verder hebben heb ik gisteren een abykoekje gegeven en alles zat onder. Heb er nog een foto van gemaakt. Die upload ik wel de volgende keer.
Selam Ik heb laatst de baby-walz catalogus gekregen en ze hebben echt leuke spullen. Had ik het eerder geweten dan had ik de kinderkamer en kinderwagen van hun gekocht. Die van hun zijn veel mooier en goed koper. ZONDE ZONDE allemaal. Maarja nu kan het niet meer
Ohh Miran leuk hoor! Dus toch bewust en niet eenmalig haha... We zijn net heel ver gaan wandelen, Iman heeft lekker in de wagen geslapen. Vanmorgen heeft ze nog een dutje van wel 2 uur gedaan en nu ligt ze er ook in, bij mijn ouders. Ik blijf hier eten en dan ga ik weer naar huis. Tot straks!
Ja jammer hoor Layla, kom je nu net achter, helaas. Dus al 2 tandjes, gaat snel nu met Tamer. O lekker Lin gewandeld! Iman doet het maar goed! Houden zo!
Hallo Mama's Ik was er toevallig ook weer even. Wij doen nog niet aan fietsen aangezien ik nog geen goede fiets heb en geen kinderzitje. Maar het is vandaag wel heeeeerlijk weer om te fietsen! Hier gaat alles zijn gangetje. Ons deugnietje is echt aan het experimenteren wat hij wel en niet kan doen en barst dan in lachen uit! Doelrakie maar o zo lief! Hij probeert al te stappen als ik hem in me handen heb en Ivo staat tegen over mij Echt schattig!
he he sam doet nu ook eindelijk schater lachten zo als cyenna. hihi echt geweldig om te zien. We hebben net ook gefiets en nu vond ze het al leuker rond kijken en brabbelen. Ze ligt nu weer te slapen 3e keer al vandaag. was moe van het lachen en fietsen denk ik.
Hai wat een nacht vannacht...Q had 40 graden koorts om 02.30 uur en vanaf dat moment was het ondanks zetpil(waardoor de koorts wel gezakt was) feest... huilen huilen huilen... 06.00 uur fles en toen om 8 uur eruit gegaan, maar bleef heen en weer lopen joh..echt zielig, want hij was knap beroerd van zijn waterpokjes vannacht. Ik zal een foto plaatsen in mijn album van zijn ruggetje
O jee, Suus! Wat erg zeg, hij heeft er echt veel! Arme jongen...hoe gaat het nu met hem? Beterschap en een dikke knuffel voor Q! Fijn dat het goed gaat met DS Keejbie! En wat leuk dat Sam weer heeft gefietst. Dus dit x wel geslaagd, goedzo!
Dank je...heb hem geknuft je had prima weer voor een fietstocht cindy... en ze is dus bekaf hihi... heerlijk de frisse buitenlucht
Ah arme Quinten Hij heeft het echt erg, echt zielig. Dikke knuff! Hihi leuk he Cindy als ze zo lacht Ga je zelf helemaal meedoen
Jaaaaaaaaaaa we zijn weer thuissssssssssssss ! Vanmiddag waren we om half 12 thuis en om half 1 kwam mijn moeder Loïs brengen Ik kreeg gelijk tranen in mijn ogen toen ik haar zag. Het is dan zo fijn om dr weer te zien ! En ze is veranderd in die paar dagen, veel wijzer lijkt ze, echt gek. Vanmiddag druk met haar gespeeld en even gaan lopen met de Bugaboo. Ik heb nog niet teruggelezen maar zag wel dat kleine Q ziek is en helemaal onder de pokkies zit, wat zielig Beterschap voor je kleine man Suus. Hoe is het verder met jullie ? Als ze straks in bed ligt zal ik eens een poging doen terug te lezen