O wat leuk kleine aapjes! Ja de dierentuin in Emmen is voor ons het dichtsbijzijnde. Erg mooi! Nou ik ga er vandoor, ff lekker fietsen zo, doeidoei!
Leuk naar de diertjes toe! Wij willen ook naar Emmen toe in mei, want dan zijn we daar een midweekje op vakantie Ik heb eindelijk de foto Lin, zal hem zo in m'n album doen Wij hebben weer lekker gezwommen. En ze ligt nu heerlijk te slapen hihi. Vanmiddag nog naar m'n ouders toe. Lekker buiten zitten. Doeii
Hoi, ik heb ook op Benthe gestemd! Wij gaan ook binnenkort een keer naar Emmen naar de dierentuin, we hebben 2 vrijkaarten (uit kerstpakket) Steven heeft gister voor het eerst op de fiets gezeten bij papa. Even dan... maar hij vond het erg leuk. Wel mutsje opgedaan, want het was een koude wind. Zo na het slaapje gaan we samen fietsen, klein rondje. Vanmiddag bij m'n moeder eten, gister uit eten geweest, was erg lekker. Ik had bij het eten lekker cola-malibu mmmmmmmmmmmmm. We kregen net visite, heeft Steven een loopstoel te leen gekregen.Echt leuk, kan hij straks ook door de kamer sjeesen. Ik ga m'n was buiten hangen, tis zo super mooi weer, heerlijk. Fijne zonnige zondag allemaal. Groetjes Mensi-Steven.
Is het ook een idee om het july topic hier bij te koppelen? En het july topic te sluiten? dit topic word meer gekletst, en een aantal kletsen hier vaker als bij het mama july topic.
Ik breek even in hier.. We zijn net terug van een midweek Drenthe en hebben ook de dierentuin van Emmen bezocht. We waren net op dat moment daar dat die bavianen allemaal op 1 kluitje zaten..hihi Heb het zelfs gefilmt met de fotocamera.. ik zal kijken of ik het ergens kan plaatsen.. dan kunnen jullie het ook nog eens zien. We zijn in Parc Sandur geweest in een kinderbungalow.. echt ideaal voor als je een peuter hebt!
Heeft er iemand misschien al wat van Cristel gehoord?, via msn ofzo. Heb al bijna 1,5 week niks van haar gehoord....
@Suusje ja is idd lief, van m'n oom en tante, m'n nichtjes zijn nu al volwassen, zo krijgt Steven ook nog een fiets, en een skelter. Hun hebben een grote boerderij dus gelukkig mogen die spullen daar voorlopig nog even staan
Wow, staat erg mooi Miranda! Leuk weer gezwommen, je hebt de smaak aardig te pakken he, hi, hi. Leuk dat Steven ook heeft gefietst! En ook al een loopkar, vindt hij vast wel leuk! Dus das wel een aanrader Parc Sandur! Grappig dat je de bavianen hebt gezien, sommige mensen dachten dat het een 1 april grap was. Mn zus komt zo en dan gaan we even een flink stuk lopen met TIjn en de honden. Hij zal zo wel wakker worden. Fijne dag verders!
Prachtig weertje buiten he...heerlijk! Vien is lekker aan het buitenspelen...en gaat bij haar vriendinnetje een paar huizen verderop eten. Dus we zitten te denken wat wij nou eens zullen gaan eten vanavond...heb trek in koe loe kai trouwens. Hmmm denk niet dat ik dat goedgekeurd krijg door de vreetcommissie vanavond
selam we zijn vandaag lekker naar buiten gegaan. Met vrienden van ons. Zij hebben een dochterje van 10 mnd. Lekker met de kinderwagen, door het park. We gaan zo lekker barbequen bij onze vrienden en de kleintjes kijken nu naar de teletubbies. Zo leuk, op de grond en tamer zit nu ook lekker voor het eerst lang voor de televisie. Mijn knappe kleine jongen. En jullie ? Zijn jullie ook naar buiten gegaan. de foto's van v&d heb ik in mijn fotoalbum gezet.
Wij zijn net ijs gaan eten (pa, ma, Iman en ikke) en Iman ligt nu hier bij mijn ouders in bed. Mijn moeder heeft haar erin gelegd en ze brabbelt wel maar heeft nog niet gejankt. Ik vind niet dat het juli-topic gesloten hoeft te worden, wie hier wil meepraten praat hier, wie daar wil kletsen kletst daar en wie bij allebei wil meedoen doet bij allebei mee. Suuuuus ik heb ook zin in koe loe kai (volgens mij schrijven we het wel fout hihi) Ik heb Cristel ook niet meer online gehad, maar ging zij niet ook naar Mexico of iets op vakantie? Fijn he Mensi, een loopstoeltje op leen... Ik heb er ook 1 op leen van ons nichtje Yasmina. Een auto, stoerrr hihi. Iman heeft het trouwens nu door hoe ze vooruit moet komen, ze kan alleen nog geen vaart maken en niet sturen hahaha... Dus nog even oefenen Mooi Miran, echt prachtig! Ook een hele mooie foto die wat je hebt laten doen! Layla ook hele mooie foto's van bij V&D!
ja stukjes kip met deeg eromheen kipballetjes worden het dan in zoetzure saus mega lekker dus als je gaat bestellen bij een goede chinees probeer dan die eens miek