Hij vindt het geweldig! heeft zelf altijd op een boerderij willen wonen ,, hij is nog redelijk zelfstandig! alleen we willen niet dat hij continue alleen is! mocht zijn situatie verslechteren kan er wekelijks of zelfs dagelijks hulp komen! en ook zijn kleinkinderen kunnen nu veel van hem genieten!
haha het is voor mij denk ik het moeilijkst ,, heb geen huisje meer voor ons gezin alleen maarja hij heeft zijn eigen woon/bad en slaapkamer dus dat komt vast wel goed
T zal wel even wennen zijn, maar het biedt idd veel plussen voor je vader en jullie. Vanavond weer TI. Vanmorgen stond er in de krant dat Fred en Veronique gaan trouwen! Dus die hebben het iig overleefd.
Wat lief van jullie Annemarie..goede oplossing dan toch zo..zal idd even wennen zijn in het begin..maar dat zal zn weg ook wel weer vinden Miekie wat goed dat Tijn al met zn vork eet Lekker hoor weekje vrij..gaan jullie nog meer leuke dingen doen, behalve dierentuin dinsdag?
ja vanavond idd weer TI..heb de chippies alweer ingeslagen voor vanavond dus we zijn er klaar voor 1tje gaat het vanavond doen met twee man he hihi..weet ff haar naam niet maar ze gaat met Gringo.. En veronique en fredje die gaan trouwen hihi die fredje
Ciska bedoel je?! O jeeeee.... We gaan idd dinsdag naar de dierentuin mits het mooi weer is. En verder niet al te veel drukte. De zaterdag is meneertje jarig. Mss nog weer even verder dingetjes opruimen of alvast inpakken oid.
Ja, gaat zeker snel. Ik wil het eigenlijk helemaal niet, haha. Mijn kleine beebie wordt groot, neeeeeeeeee! Maarja zo gaat dat he. Strax allemaal verjaardagen hier!
Oja idd Ciska ja die bedoel ik Lekker toch zo'n weekje Ja jeetje volgende week zaterdag al he..wordt het een groot feest of niet? Wanneer krijgen jullie nou de sleutel van jullie nieuwe huis? heb je waarschijnlijk al verteld maar ben eht vergeten
Krijgen we de komende dagen nu wel zon? Tis hier al 2 dagen bewolkt, maar erg benauwd. Wat regen zou ook wel goed zijn voor de natuur...maar dat zit er geloof ik nog niet aan te komen he?
Een jaar geleden waren we nog met geboortekaartjes bezig allemaal en nu..nu zijn we bezig met de eerste verjaardagstaart haha..niet normaal zo snel..maar idd het hoort er allemaal bij he..kleine beebjes worden groot
Ja de verjaardagen hier komen steeds dichter bij, zucht... over 3 maanden wordt Iman ook al 1... En 3 maanden lijkt lang, maar k weet hoe snel dat gaat...
ow en lees net dat er volgende week een grote kans op overgang is naar een licht wisselvallig en iets mindere warme weertype..
De visite is welkom van 15.30 tot 18.00 uur. Als het goed is komen er iets van 10 man. Dit is directe familie; opa/oma, tantes enz. Indirecte familie komen andere dagen langs. Je moet ergens een grens trekken anders is het ook te druk. En ik hoop dat het mooi weer wordt dan kunnen we mooi buiten zitten. We gaan per 1 juli over. Binnenkort gaan we weer even kijken. Dus ja nog 9 en halve week.
Hahaha Son... nieuwe roeping gevonden? Spannend Miekie! Dus binnenkort hebben we house-warming party? hihi Iemand gratis een Iman hebben? Ze heeft maar 1 klein gebrekje en dat is dat de functie slapen het (hopelijk tijdelijk) niet meer doet. Gratis en per direct af te halen