Vind t toch wel n beetje eng om morgen naar de tandarts te gaan...ookal hoef ik verder nix bijzonders. Ben wel nieuwsgierig wat de uitslag is......word er al zenuwachtig van als ik eraan denk.
O mss weet je nog wel dat mn tandvlees niet helemaal gezond is. Op sommige punten is het wat gezwollen. Verder nix bijzonders, maar ze weten niet wat de oorzaak is aangezien ik ben gelaserd en al. Nu is er een kweek gemaakt ivm bacterien. En morgen hoor ik de uitslag en moet ik wrs aan de antibiotica. Vind ik toch wel even spannend, je weet nooit wat ze vinden.....omdat het al zo lang ontstoken is.
Maar goed, heb t liever over leuke dingen. Pff tis best warm in huis. Moet maar even bekijken of ik meneertje wel in de slaapzak doe.
Heej dames wat een leuke foto's en filmpjes allemaal! en wat lijken davina & Quinten op elkaar zeg Leuk dat Iman het zo leuk vondt! Janelle´s haartjes zijn geknipt ik ga nu een poging doen de foto van haar haartjes in mijn album te zetten! ze worden eindelijk wat dikker nu!
Jee Miekie Dat is niet niets! Succes morgen! Het is idd warm in huis, maar Iman slaapt niet zonder zak, dus heb toch een dun zomerzakje aangetrokken! Ze ligt er trouwens al sinds 6 uur in, ze was kapot. Strakjes maak ik haar wakker voor de laatste fles.
O leuk Annemarie. Ik heb Tijn zn haar vanmorgen ook weer geknipt, nu al voor de 5e x. Hoe gaat het met Benthe?
Ja worden ze moe van he zwemmen! Ik ga nog even de was opvouwen. En dan fles geven en Tijn op bed doen.
Ja maar Janelle wilde niet stil zitten dus het is onderaan een beetje piekerig! maar als het opdrooggt word het beter en volgende week doet de kapster een 2de poging als het niet mooi geworden is! Juliën begint nu blonde haartjes te krijgen Met Benthe gaat het goed! ze groeit lekker en gaat goed vooruit nu! je ziet nu eigenlijk iedere dag wel verschil.
jaah ook mijn stem had ze al,, maarja Dimphy is ook een mooie meid dus dan moet Benthe 2de worden ,, maar mischien ,, is er nog een kansje haha Morgen wordt Juliën alweer 9 maand jeetje wat gaat dat snel zeg!
Nou Frank's vader ligt op een gewone zaal, met 5 anderen. En vanavond tijdens het spreekuur vroeg hij alleen maar dingen over de tv. Frank zei, hij is alweer helemaal de ouwe.Verder had hij niet veel te vertellen, je zou verwachten dat iemand toch weer blij is als hij weer kan praten? Maar goed ben bang dat hij weer gaat roken, nou dan heeft hij er dus weer niks van geleerd. M'n schoonzus heeft net dr 2e IUI behandeling achter de rug, wat ook weer mislukt was.Ze waren met nog andere broers en zussen wat gaan drinken vorige week, en had ze een sigaret opgestoken (is al 4 jaar gestopt) Frank's zus had gevraagd waarom ze dat deed, zegt ze; ik kan toch niet zwanger worden. Was bij m'n schoonmoeder en m'n andere schoonzus niet positief overgekomen. Oh oh wat een familie. Wie doet er nu ook z'n uitspraak!
Nee meid! zeg het eens, hoelaat ben je op station. We zien elkaar op taxi plateau is dat goed? Hou je er rekening mee dat ik geen autostoel heb voor Iman? Ik heb er maar 1 .sorry.
Mooi dat je schoonvader weer de goede kant op gaat. Nu maar hopen dat ie niet weer begint met roken. En hopelijk is je schoonzus gauw zwanger. Snap wel dat je er behoorlijk depri van kan worden, maarja roken helpt niet echt nee.