Goeiemorgen ladies! Hier een goede nacht! Ik hoorde Amy om 8 uur. Ik denk toch echt dat die gengigel verrekes helpt hoor. Nog steeds geen tandjes te bekennen helaas.... Ondertussen komt Amy eraan geschuifeld, haha, dit is toch wel een hele leuke periode vind ik! Dadelijk ff langs schoonouders en vanmiddag lekker bankhangen en voetbal kijken. 's Avonds weer dansles. Hier schijnt een lekker zonnetje, maar het ziet er volgens mij warmer uit dan dat het in werkelijkheid is. @mlien, succes in het ziekenhuis! @mamavan3, wat lief dat je naar m'n nacht vraagt. Zoals je hierboven kunt lezen was ie dus erg goed...ik had 't niet verwacht moet ik eerlijk zeggen. Ah, dus ook een tandje bij F.leur! Dat verklaart wel een hoop ja. Hopelijk is het ergste snel voorbij. Hoeveelste tandje is het voor F.leur? @stampertje, mooie nacht hoor! Jullie hebben dus redelijk uit mogen slapen van Vince. Jaaa kabels en lades zijn echt interessant he? Eigenlijk alles behalve het speelgoed, haha! Thanx voor je complimentje over m'n bank! Hij zit heel lekker en we zijn er erg blij mee. @senso, al boven water? Oh nee, het is jouw uitslaapdag vandaag he? Nou lekker blijven meuren hoor! @sammie, dat maakt het al wat logischer. Het was dus meer zoiets van 'zullen we gaan trouwen' en ze waren er zelf misschien nog niet helemaal uit welke vorm het ging worden of zo. Ergens is dat wel apart, maar iedereen beleeft zoiets natuurlijk anders. Wat is hun motivatie om te trouwen eigenlijk? En hoe was je nacht? Wesley jullie lekker laten slapen? @mamalijntje, hoe is het nu bij jullie? Wordt het al wat rustiger? En met Yaartje en Jamie? @hier, ik duik onder de douche. Fijne dag allemaal!
mamavan3, fijn dat je al een iets betere nacht hebt gehad en dat gaatje is wel weer het begin. leuk dat jullie ook de tuin gaan doen. stampertje, wat leuk dta vince het nu helemaal door heeft en idd het opvoeden is begonnen. wij zeggen nu zo vaak nee dat het ons niet zal verbazen als hij straks nee erbij zegt haha. mlien, spannend in het ziekenhuis. hoop dat alles goed is en snap dat kian het al een beetje zat is. wel balen dat hij niet meteen ging slapen na de luier. masu, fijn dat je ook weer een goede nacht hebt gehad. het ergste is het doorkomen he als het tandje aanmaal zichtbaar is dan hebben ze minder last. hier in elk geval. hier, goede nacht. wesley was om 7.15 wakker. wel weer even wennen na al dat uitslapen van hem. we hebben alweer wat uitgepakt maar mijn man is behoorlijk sjaggo dus hou het er maar even bij. heb ook het speelgoedkist ingeruimd. hoop dat het snel mooi weer word dan kunnen we hem schilderen.
oja over dat trouwen, weet ook niet waarom ze het niet in reallife verteld heeft ze waren hier nog vorige week. misschien dacht ze echt dat ze het al verteld had. denk dat hun in steek net als ons is. deel praktisch en deels om het officieel te maken en echt voor elkaar te gaan. ze kennen elkaar al heel lang en willen ook wat dingen regelen voor later voor het geval dat net als ons eigenlijk. maar uiteindelijk trouw je uit liefde voor elkaar toch!
Goeiemorgen meiden! @kibbeling, leuke verjaardag gehad zo te lezen. Wat leuk dat Tim dan lekker bij jou op schoot kruipt, lekker kroelen! @sammie, wel leuk voor je szus dat ze gaan trouwen, feestje! fijn dat je een goeie nacht hebt gehad, zal idd wel wennen zijn om 7.15 uur @masu, gelukkig dat Amy wel lekker geslapen heeft en tot 8 uur wauw! dat huilen in dr slaap kan heel goed van het tandje komen, zielig klinkt dat altijd. @mama van 3, gelukkig gaan de nachten weer wat beter. Een tandje verklaart een hoop natuurlijk. Leuk dat jullie de tuin gaan doen! hier wil manlief ook heel graag, maar nog geen centjes voor helaas. @stampertje, Vince ook lekker geslapen, fijn! en na een speentje ook nog tot 8 uur, mooie tijd wat leuk dat hij nu als een speer het huis doorgaat nu inderdaad nog even het huis VInceproofmaken. @Mlien, balen dat Kian niet wilde gaan slapen na zijn luier verschonen.. logisch dat hij het zat begint te worden, wel vervelend voor jullie en je stoere mannetje. Hoop dat de controle in het ziekenhuis goed is gegaan. @hier, goeie nacht gehad! Jos werd om 10 voor 8 wakker en manlief is er uit gegaan. Ik heb nog geslapen tot 9.45 uur, Jos zijn fruithapje gegeven en hij ligt inmiddels weer te slapen. Hij is niet meer aan het draaien geweest vannacht en nu ook niet, vooral houden zo hahaha. Vandaag verjaardag van zsus, dus daar gaan we even een uurtje heen. Verder eigenlijk geen plannen, ga nu even strijken!
@sammie, uiteindelijk wel ja! Maar sommigen trouwen puur voor het praktische (wij dus helemaal niet). Balen dat je man zo sjaggo is. Kwart over 7 is voor jullie inderdaad vroeg, maar voor ons een hele normale tijd, hahaha! @hier, Amy spam, vandaag in de keuken:
Leuke spam masu! Ik denk wel dat het praktische een deel is wat mooi meegenomen is. Maar idd iedereen heeft zo zijn redenen om te trouwen. Hoe gaat het met taco? Bevalt de bank? Gelukkig heb je een goede nachtbgehad met een niet draaiende jos haha. Gezellig op visite straks. Is sma er ook? Hopelijk is het dan wel gezellig. Manlief is gelukkig bijgedraait en net meer zo sjaggo. Werd er echt gek van haha. Vandaag niks op de planning al verwacht ik dat souders wel even op te stoep staan straks. Vanmiddag voetbal!!! Hopelijk gaan we geen punten verliezen.
@masu, leuke spam van Amy in de keuken! @sammie, ja ik denk dat sma er wel is maar ja we zien wel hoe ze reageert geen idee wat ik kan verwachten hoor gelukkig is je man bijgedraaid en niet meer zo sjaggo!
@sammie, lief dat je informeert! Met Taco gaat het echt goed. Hij eet weer als vanouds en hij is weer lekker actief. Wil ook weer graag mee naar buiten en zo dus das wel mooi. De bank zit super! Ben erg blij dat we deze keuze hebben gemaakt. En Mark ook gelukkig. Heerlijk zo weinig op de planning! Wij zitten vanmiddag ook voor de tv voor ajax (nu overigens ook al, ff nec kijken). Ze mogen idd geen punten verliezen! @senso, veel plezier bij de verjaardag! Hopelijk valt het mee met je schoonma. Dat lijkt me wel vervelend...je weet niet hoe ze gaat reageren of wat ze gaat doen. Weet je man er wel vanaf, van wat er is voorgevallen? @hier, net met Taco naar ons thuis geweest en daar heeft ie dus voor 't eerst weer met het hondje van ons pap en mam gespeeld (ook dwergteckel, het zijn halfbroertjes). Als ik Taco naast Urby zie, dan valt wel op hoe dun hij nog steeds is. Vooral toen ik ze zo naast elkaar zag....maar hij eet weer heel goed, dus hij is vast snel weer op gewicht. Amy is de hele ochtend wakker geweest. Nu was ze echt moe, dus ik heb haar yoghurt gegeven en wat sap, nu ligt ze in bed. Boterham doen we wel als ze wakker wordt, want ze was er eigenlijk net te moe voor.
Oh! Net toen we terug kwamen van ons thuis tilde ik Taco uit de auto en hij liep meteen naar de boom en tilde zijn pootje om en begon te plassen.....maar hij had z'n romper nog aan! Die is dus zeiknat geplast en hangt nu (na het gewassen te hebben) te drogen in de tuin...hopelijk is het vanavond droog!
Masu: je kan voor de zkerheid ook een rompertje van amy kapot knippen en aan doen bij taco! Werkt bij katten ook!
@masu, ja hij weet er wel vanaf hoor, hij snapt er niets van (is hij niet de enige ) wat fijn dat het met Taco zo goed gaat, heeeeeerlijk niet zo veel op de planning! @hier, Jos wakker gemaakt na 2.5 uur slapen voor zijn broodje en de fles we gaan zo weg, tot later meiden!
Veel plezier senso! Fijn dat je man er ook niks van begrijpt. 2,5 uur.......echt......wow! Die Jos kan er wat van! Amy ligt nu een dik uur te slapen. Wij hangen met z'n drieen op de bank....voetbal kijken (nou ja, taco slaapt voornamelijk ).
Nachtzon: is het waar dat je een tweeling krijgt?? Zojaaaa super proficiat!!!!!!!! ( denk ernegsn dat het 1 april grap is, want je bent toch gesterilseerd??)
hahaha tuuurlijk en mijn sterilisatie is soiets van verkeerd gedaan nee scheetje, tis 1 april he hahahaha
haha idd maar blijkbaar hebben ze het op FB nog niet door loool neenee, zit zelf sinds gisterenavond op mijn menstruatie :'(
Tegelijk gepost Nacht..hahaha.. Goeie grap...veel reacties gekregen??? @Senso, fijn dat jullie goede nacht hebben gehad! Veel plz op verjaardag...en succes met smam..wel fijn dat vriendlief er ook geen bal van snapt.. @Mlien, ben benieuwd hoe het in het zkh was? @Masu, Amy ook lekker geslapen dus...Weer dansen vanavond..leuk.. Leuke spam van Amy!!! Ze zou wel al een staartje in haar haar kunnen denk? @Sammie, fijn dat manlief weer bijgterokken is...veel plz met de wedstrijd!! Zal jullie geen geluk wensen want wij zijn AZ'ers... Vince slaapt nog maar 2 keer maar eigenlijk zijn het rottijden..je kan gelijk niks meer...hij slaapt namelijk ook niet onwijs in de wandelwagen ofzo... Slaaptijd vandaag: 10.00 tot 11.15uur en 14.15 tot .....
@nacht, hahaha, dat er zoveel mensen intrappen! @mamavan3, je weet maar nooit! @stampertje, ah wij zijn hier aan 't hopen dat AZ verliest (sorry....). Puur omdat we natuurlijk graag landskampioen worden, maar als ajax geen kampioen wordt dan gun ik het AZ ook wel. Leuk voetbal! Eerst zelf maar eens zien te winnen. Van die slaapjes herken ik helemaal! Je bent zo aan huis gebonden, want of hij slaapt of je bent 'm eten aan 't geven. Hadden wij toen ook. Nu Amy op 1 slaapje zit is het wel makkelijk; 's ochtends gaan we op pad, of het einde van de middag. @hier, Amy is weer wakker. Ze heeft uiteindelijk 2 uur geslapen; van 12.45 tot 14.45. Nu krijgt ze van manlief brood en sapje. We zijn ook aan 't bedenken wat we gaan eten...denk pasta met groenten en gehakt of zo...