Senso mijn dag was echt heerlijk!! Ik ben wel weer zo goed als opgeknapt. TL belde me gisteren nog en ze zei zo voor de gein oke nu ben je 2x achter elkaar ziek geweest nu ishet klaar. We gaan maandag even opstellen dat je niet meer ziek wordt want anders... Ik vroeg wat is die anders daar ging ze nog even over nadenken... Nacht wel fijn om te lezen dat je je draai met je nachtdiensten gevonden hebt. Hier net lekker gedouched met Stijn, daarna zijn flesje (kleiner als anders omdat hij last van zijn eten lijkt te hebben) en hij ligt al even helemaal in coma. Ik hang nu lekker op de bank en ben aan het wachten tot Peking expres zo gaat beginnen...
@masu, hoop dat je lekker gedanst hebt! @kibbeling, gelukkig ben je weer helemaal opgeknapt! het ziek zijn heb jij wel genoeg gedaan voor dit jaar lekker hoor Stijn al nockout in zijn bedje. @nachtzon, heerlijk dat je kon blijven liggen! @hier, 45 minuten op de cross gestaan en nog even het sanitair schoongemaakt, nu even op de bank en dan Jos flessen.
Ben ik ook weer eventjes @Mlien, ach gos arme Kian...hoop dat de pijn snel minder is!!! Wel super leuke foto,s!!! En wat schattig dat het geitje aan zijn neus ging sabbelen, moet vast een heel grappig gezicht zijn geweest...Dikke knuffel voor jullie @Masu, wow dat lijkt er idd op dat het niet lang meer gaat duren met Amy!!! Ben benieuwd!! Lekker gedanst? @Nacht, wat lief dat je man je zo helpt....kan me voorstellen dat je heeel blij met hem bent @Kibbeling, 10uur!!! Lekker hoor...en heerlijk toch zo'n pyamadag...genieten.... @Senso, en Jos lekker gaan slapen??? Sta jij iedere dag op de cross??? @Mama van 3, lekker dagje gehad??? @Sammie, bevalt het huis? En Wesley nog last gehad eigenlijk van het slapen in andere kamer?? Misschien heb je het al een keer verteld, sorry dan... @Hier, Vince is bij opa en oma...heb hem lekker zelf op bed gelegd..en hij sliep al dat we weg gingen..hij had alleen maar 90cc van zijn fles op!! Hoop dat ie wel normale tijd wakker wordt...Ach anders hebben wij er geen last van...
@stampertje, leuk dat Vince is logeren! Was is de reden of gewoon zomaar? @nacht, fijn dat je man je zo ondersteunt! @senso, goed bezig hoor, weer 45 minuten en ook nog wat schoongemaakt! Applaus! @hier, niet zo fijn gedanst, want doordat we dus vorige week niet zijn geweest (omdat manlief perse eten wilde bestellen met vrienden) was het dit keer echt te veel voor hem om te onthouden. Daardoor kregen we geregeld mot en op een gegeven moment was ik er echt helemaal klaar mee! Had ik vorige week maar moeten gaan en toen heb ik nog gezegd: prima, dan gaan we niet, maar dan wil ik jou volgende week niet horen klagen als je 't niet snapt en al helemaal niet horen mopperen. Dat deed ie dus wel en het irriteerde me mateloos. Dus hier niet zo'n gezellig sfeertje, maar ben er gewoon ff pissig over. Eigen schuld hoor, hij weet gewoon dat hij eigenlijk geen les kan missen, maar dan moet hij het niet mijn probleem gaan maken!:x Inmiddels is Amy ook weer beneden. Ze ging lekker slapen en -zoals zovaak- om 8 uur werd ze weer wakker. Bleek een poepluier te hebben en daarna wilde ze niet meer slapen. Nu zit ze dus lekker te wiebelen in de maxi cosi en dat gaat nu goed. Net ook weer huilen als ze niet bij mij mocht zitten (zelfs bij manlief, das dan weer sneu, maar net iets minder dan anders, omdat ik nu pissig op 'm ben). Ze ziet er zo wakker uit....denk toch die klok die verzet is....ergens doet dat altijd wel wat met Amy. En anders tandjes? Ons mam zei ook al dat haar tandvlees zo bobbelig en dik aanvoelde. Straks maar wat water drinken, gengigel erop en een nieuwe poging wagen.
@Masu, baaleh dat het dansen niet zo lekker liep!!! Misschien heeft Amy idd wel echt last van haar tanden...Hoop dat ze snel weer haar bedje in wilt... En Vince is uit logeren omdat manlief en ik allebei heel vroeg moeten werken..ik moet 7uur beginnen en manlief 7uur weg... En ik vind het helemaal niet leuk, vind het nog steeds verschrikkelijk om hem ergens anders heen te brengen Hier nog even foto van mijn schatje... We hadden tussen de middag afbakbroodje en we hadden nog een helftje over dus die aan Vince gegeven...was er lekker mee in de weer
@stampertje, nee hoor niet iedere dag, 3 of 4 x in de week en dan 45 minuten. Wat leuk dat Vince uit logeren is, hoop dat hij zijn gewone tijd wakker wordt @masu, hmm niet leuk kan me voorstellen dat je even pissig bent, je hebt hem gewaarschuwd vorige week. Hahaha je verteld het trouwens best wel een beetje grappig dat Amy bij hem moest huilen maar dat je het nu niet zo sneu voor hem vind als anders Kan best hoor dat ze last heeft van het uur tijdverschil anders idd tandjes blijft lastig om erachter te komen Oh ja, enne bedankt voor je applaus! @hier, Jos heeft lekker zijn papfles opgelurkt en is zoetjes gaan slapen. Ik heb lekker gedoucht en alles klaar gezet voor morgen, morgen weer een dagje Amsterdam voor mijn werk dus manlief haalt Jos op van het kdv. Heb zo geen zin om naar Adam te gaan, moet altijd zo haasten om dan de trein te halen enzo
@stampertje,aaaaaaaah wat een leuke fotospam van je knappe mannetje! kan me voorstellen dat je het niet leuk vind om hem voor de nacht weg te brengen @hier, ik ga naar mijn bed. Morgen om 6 uur de wekker, blegh. Welterusten meiden!
@senso, haha, fijn dat jij erom moet lachen! Balen dat je morgen naar Adam moet....hopelijk gaat de dag wat snel en valt het allemaal mee. De trein halen en haasten heb ik ook altijd een hekel aan hoor. Trusten! @stampertje,das vroeg beginnen voor jou! Snap dat je 'm niet graag wegbrengt. Ik heb er zelf nooit zo'n moeite mee; ze is bij ons pap en mam in goede handen en het scheelt zoveel gestress en gehaast 's ochtends. Maar missen doe ik haar natuurlijk wel! Werkse alvast morgen! @hier, Amy ligt inmiddels in bed, na NOG een poepluier geproduceerd te hebben! Het was even mopperen toen ze in bed lag, maar het ging vrij makkelijk. Denk dat dit keer de poepluiers haar dus dwars hebben gezeten. Maar nu slaapt ze lekker. Wij zijn ff 1 tegen 100 aan 't kijken en ik ga zo naar boven, lekker in bed studio voetbal kijken! (nu ajax gewonnen heeft en -oh wat jammer voor stampertje- az gelijk heeft gespeeld!)
masu, hier slaapt wesley niet eerder dan 20.00uur. ik ga hem nu ook maar later naar bed doen want hij is super aan het stuiteren in bed. jammer dat het dansen niet leuk was maar je man heeft wel weer wat geleerd. mlien, vind het echt sneu voor kian. hoop dat het woensdag al beter uitziet voor hem. leuke spam. stampertje, leuke spam van vince. lijkt me raar om hem daar achter te laten. hoe is het nu met je s-zusje afgelopen? is het weer een beetje rustig? we izjn al helemaal gewend en wesley ook. manlief heeft soms nog wel moeite met het gelijkvloers wonen en ik met de badkamer haha.. we hebben nog wat dingen opgeruimd en gekeken wat we nou allemaal nog moeten uitpakken en het valt gelukkig mee. ben er wel achter dat we veel babyspul hebben staan wat we bewaren. hoop het snel weer te kunnen gebruiken zodat het daarna allemaal weg kan.
masu, fijn dat ze alweer slaapt en met buik pijn is slapen ook niet fijn. hahaha idd stampertje heeft wat puntjes laten liggen, heb zo hard gehoopt dat het bij de 2-2 zou blijven.
Masu ach die amy zo last van haar buikje. Gelukkig ligt ze na 2 poepluiers lekker te slapen. Je hebt Mark idd gewaarschuwd voige week daar zijn we allemaal getuige van geweest en dan nu toch mopperen dat hij het niet bij kan houden..... dat kan niet. Ik zou er ook bos over zijn denk ik.... Stampertje ahhh die Vince wat een lekker manneke. Ik geloof wel dat je hem mist hoor nu hij logeren is. Wij hebben dat hier bijna elke week omdat op dinsdag mijn mams oppast en ze dan ook op de kleine van mn zus past. Vaak slaapt Stijn dan ook bij mn zus of mams. Sammie gelukkig dat jullie niet zoveel meer uit te pakken hebben. Scheelt altijd weer. Senso succes met het treinen morgen. Hier eindelijk onze foto's van het trouwen verder in een fotoalbum geplaatst en klaar gezet om hem te bestellen. We zijn as 13 april pas 1 jaar getrouwd dus nog tijd genoeg he!! Verder was Stijn net even zacht aan het huilen.. speentje kwijt... nu verder slapen en ik ga ook naar bed. Morgen om 6uur weer de wekker..pffff Trusten allen
goeiemorgen meiden! @masu, hoop dat Amy verder wel lekker geslapen heeft, en geen meer poepluiers geproduceerd heeft. @sammie, vond het ook al verbazend hoeveel babyspullen er nu op zolder staan, hoop voor je dat het snel raak is en je alles weer kunt gebruiken @kibbeling, vroeg he 6 uur! je bent goed bezig geweest met je fotoboek, en een pas 1 jaar getrouwd keurig op tijd hoor! @mlien, hoop dat je een redelijke nacht hebt gehad en dat je mannetje niet te veel pijn heeft gehad.. @hier, goeie nacht gehad. De wekker ging om 6 uur en ik heb JOs niet gehoord (niet zo gek hoor met oordopjes ) heb manlief er wel 1 x uit horen gaan maar weet nog niet of dat van Jos was. Zo nu snel alles in tassen proppen, Jos wakker maken en aankleden en flessen en dan op naar het station. Meiden maak er een fijne dag van allemaal, thuis of op het werk
Morgen dames!!! Vandaag hier spannende dag... Ga ik jullie straks allemaal vertellennn... Maar nu even opschiieten met 3 kids aangekleed en wel heb! Knuffel voor jullie allemaaal!! En volgens mij moeten de meeste werken vandaag dus werkse!!
Goeiemorgen meiden! Hier een wat onrustige nacht. Ik heb Amy tot 3 keer toe zachtjes horen huilen in haar slaap. Toch ergens last van... Ook is ze echt weer verkouden aan het worden; ze heeft dus ook weer 40cc laten staan vanmorgen. Maakt niet uit, maar het valt me wel op dat ze dat altijd doet als ze verkouden is. @sammie, ik hoop ook dat het snel raak mag zijn! Kun je fijn al je spulletjes weer gebruiken. Daarna verkopen? Mag ik daaruit concluderen dat jullie 2 kindjes willen of weten jullie dat nog niet? @senso, fijn dat je een goede nacht hebt gehad! Heel veel succes in Amsterdam! @kib, ooooh 13 april pas, dan heb je nog zeeen van tijd! Jij ook al zo vroeg de wekker....pff! Werkse vandaag! @mamavan3, nu heb je me wel heeeeel nieuwsgierig gemaakt! Je komt het toch wel voor half 12 vertellen he...anders ben ik van huis....
hahhaa nou vooruit... dames zitten nu toch aan het ontbijt.. Maar mag er niet teveel over zeggen... Maar ze krijgen vandaag hun eerste casting ze gaan een filmpje maken en deze wordt naar hun klant gestuurd.. die gaat er 1 kiezen en als ze worden gekozen komen ze als het goed is in een reclame terrecht dus even spannend allemaal!!
wow mamavan3 succes DD FF hier joliens schema, mevrouw wil niet meer veel van mama best makkelijk 8uur (jaja, ze wordt altijd vroeger wakker ) 2sandwiches met confituur of schoko en een tuitbekertje fruitsap in bad spelen en tv kijken 11:30 uur warme maaltijd en tee uit tuitbeker slapen tot 15 uur 17 uur banaan (jups, recht uit de hand) en tuitbeker babymelk met koekjesmeel dutje tot 19 uur spelen 21 uur flesje slapen ze slaapt nog steeds veel, maar kan het ook zonder (als we bvb eens weggaan ) ook huilt ze niet als ze wakker wordt, maar roept ons "bababababa, mamamamama" hahha