REGEN!!! Wat kan een mens blij zijn met REGEN! Halleluja! En hopelijk storm, zoveel mogelijk, en wind, geweldig! Ook in heb alles bijgelezen, maar ben een beetje moe. Heeeeel kort, omdat ik 't niet kan laten: @mamavan3, welcome back! @sammie, vette pata's! @stamp, heel spannend! Hoop dat je ongi wegblijft! @kib, ik zou een koude douche niet zo heel verkeerd vinden... @mlien, zwaaaiiiii! En waar ben jij zo druk mee op deze vroege avond?! @mamalijn, gelukkig, daar ben je weer! Lieve Yara! Pff, was warm in de auto! Amy heeft 't goed gedaan. Geen idee of ze nog gefietst hebben in de bossen, manlief was het vergeten te vragen. In ieder geval heeft ze 2,5 uur geslapen en goed gegeten (wanneer niet?). Inslapen duurde ff want het is hier stikbenauwd, maar ze sliep rond 8 uur. Ik duik op de bank. xxxx Slaap lekker alvast!
@stamp, hihi spannend! zaterdag, ben echt benieuwd! hoop dat je test supermooi positief is @mlien, zwaai! 1e werkdag zit er op meis! @masu, kort maar krachtig! fijn dat Amy het goed gedaan heeft vandaag. @hier, ik ga ook naar bed meiden. Morgen nog een dagje werken en dan weekend!!! welterusten lieve meiden!
Goeiemorgen meiden! Goeie nacht gehad, JOs is niet wakker geweest en heb lekker geslapen ondanks de warmte pfft wat was het warm in de slaapkamer FIjne dag allemaal, thuis of op het werk!
Goeiemorgen!! @Sens; Ik zou zeggen; gebruik je fantasie! Hier ook heerlijk geslapen, temperatuur was hier wel lekker, heb op den duur mijn dekbed nog gepakt omdat ik het koud had . Kian is ook al wakker maar is nog in bed aan het kletsen. Misschien tot vanavond allemaal!
Goedemorgen!!! @Die Mlien.... Ik heb op een gegeven moment ook de sprei maar over me heen getrokken... @Senso, dank je meid... ik hoop het ook...maar we wachten af... Fijn dat Jos zo lkekker geslapen heeft...
goedemorgen, hier ook lekker geslapen. wesley was 7uur wakker omdat ik moest plassen dus nog even speen in gedaan en nog gedut tot 8uur. gisteren voetbal gekeken en een was gestreken was echt te warm om het overdag te doen.
Goeiemorgen! @sammie, idd met dit weer moet je gewoon niks doen! Wat een warmte! Pff! Mooie nacht! Nog wat op de planning vandaag? @mlien, ik zal dan ook m'n fantasie maar gebruiken. Je hebt je vast vermaakt! werkse vandaag! @stamp, morgen! @sensje, werkse nog vandaag! Daarna gelukkig ook weekend! @hier, goeie nacht, Amy was om 8.10 wakker. Ik heb vandaag nog een werkdag met gelukkig maar 1 training want het is geen weer om in de auto te zitten. Eerst om half 12 Amy ff naar het kdv brengen en dan aan de slag. Fijne dag allemaal! @kib, hoe was het op het cb?
Ik vind dit zo krom: Ik heb het vgz gemaild met een vraag over een oogprothese en de vergoeding hiervan. Via zo'n emailformulier. De vakjes die je perse in moest vullen (waar een rood sterretje bij stond) heb ik keurig ingevuld, waaronder adres en geboortedatum. In mijn mail heb ik ook aangegeven hoe ik verzekerd ben. Na 2 werkdagen krijg ik een mail terug dat ze m'n vraag pas kunnen behandelen als ze alle gegevens hebben. Vraag ik me af waarom daar dan geen sterretje bij staat als die verplicht ingevuld moeten worden... Adres en geboortedatum moesten ze hebben (hebben ze al), BSN en klantnummer. Anders kunnen ze m'n vraag niet in behandeling nemen. Ik vind dit weer bureaucratie ten top! Bah! Als ze m'n klantnummer hebben, dan hebben ze toch alle gegeven?! En als ze alle gegevens willen hebben, laat het dan een verplicht vak zijn op het formulier... Nu dus weer 2 werkdagen wachten voordat ik antwoord krijg....zucht... Het wordt ook altijd onnodig moeilijk gemaakt.....
He meiden, Masu balen dat ze zo moeilijk doen zeg... Hoop dat je als nog snel antwoord krijgt. Sens das niet zo'n fijn idee volgens mij je mannen in de storm buiten op de fiets.. Gelukkig zijn ze veilig thuis gekoken. Mlien druk aha.... Stam spannend zaterdag testen. Zak voor je duimen. Sammie....weet het niet meer... sorry. Goed geslapen geloof ik.. Hier vanmorgen naar cb geweest. Stijn is weer voor 4 maanden goedgekeurd. Hij is nu 80,8 cm en weegt 10,730kg. Alles netjes volgens de curve. Lengte iets boven gemiddelde en gewicht op de lijn. Vandaag voor de laatste keer hoofdmeting gehad. Ze heeft wel nog even sijn oogjes extra gecontroleerd ivm kleiner oogje. Ze zag een mogelijke minimale afwijking. Zijn oogjes zijn niet helemaal symmetrisch. We moeten nu over 4 maanden terug en dan controleren ze het weer. We hoeven ons geen zorgen te maken. Doeb we ook niet want we hebben toen ook advies van de KA gehad waar we op moeten letten. Nu ff lunchen en dan gaat stijn naar bedje.
@Masu, dat schiet idd niet echt op zo... wat een gedoe!!!! Hoop dat het hierna wel snel in behandeling wordt genomen dan.. Werkse meid.. En een lekker nachtje gehad dus .. @Sammie, ook lekker geslapen dus... Voetbal was drama hoorde ik dus je hebt vast flink gestreken .. Vanmorgen wilde Vince niet slapen dus we zijn lekker naar de kinderboerderij geweest..daarna kwam tante en neefjes bakje doen en spulletjes lenen voor hun vakantie! Vince ligt nu een half uur te slapen en om half 3 moeten we weg voor prikjes ... Liefs
Fijn dat alles goed was met Stijn... geen prikjes gehad??? En alleen maar fijn dat ze zijn ogen goed in de gaten houden toch.. Lunchse..
kib, mooi gewicht en lengte heeft stijn. goed om het oogje in de gaten te houden maar misschien hoort het gewoon bij hem. stamp, ahh vince ook weer prikjes, gelukkig is dit de laatste keer voorlopig. ben benieuwd wat zijn lengte en gewicht is. ohh spannend bijna testen dat jezel fin kan houden zeg. masu, pff zou ook de pest erin hebben als er geen sterretje bij zetten hoef het idd niet in te vullen. maar goed nu weer afwachten dus. wesley is echt over op 1 slaapje en opzich wel fijn dat we nu niet meer aan het rommelen zijn alleen wel erg wennen dat we de middag thuis zitten haha. het is vandaag veel minder mooi weer dan gisteren maar mij hoor je niet klagen ik had nog schoentjes besteld bij zalando en ze zijn echt leuk. moet ze even passen en houden dan de grootste maat want die andere moeten eerst gedragen worden natuurlijk.
@stamp, succes met de prikjes! @kib, stijntje is mooi gegroeid. Fijn dat ze het in de gaten houden. @sammie, ik zeg weer; spam van de schoentjes! Wennen he? Maar wel fijn vind ik, je hebt de gewoon de hele ochtend dat je weg kan en 's middags ff een paar uur thuis is ook niet zo erg. Wij doen vaak na amy's slaapje ook nog wat. @hier, druk aan 't werk maar ik kwam toch ff spieken. Typen op m'n foon schiet alleen niet op, vandaaar dat ik 't kort houd. Hier is 't lekker weer, wat minder benauwd door die grote regenbui vannacht. Vandaag is beter te doen dan gisteren!
masu, amy slaapt minder lang al wil het nu met die hitte ook niet echt lukken. maar idd na zijn slaapje zouden we als hij om 4 uur wakker word alsnog wat kunnen doen. @schoenen, nu weer een probleem wesley kromt zijn tenen in al zijn schoenen/slofjes. met slofjes gaan ze vanzelf plat maar met die schoenen dus niet hoe moeten we dit nu weer oplossen.
Hey Sammie wel super leuk die schoenen!!! Ja lastig... Kan je zijn teentjes niet een beetje plat drukken met schoen aan..??? En wel fijn hoor 1 slaapje...vandaag doet Vince maar 1 slaappie van 2 uur..! @Masu, lief dat je toch nog even komt spieken... ik vind het ook heerlijk weer.. Zooo wat blijft het zielig zeg die prikjes... bah!! Maar hij was heel stoer...even huilen maar snel al weer een grote lach.. Hij weegt nu 11.1 en is 84.2 cm lang! Vanavond op kraamvisite bij mijn bazin... Vince eet bietjes en een hamburger en wij een broodje gezond... Liefs
He meiden, Stamp ook Stijn kreeg zijn prikjes vandaag. Hij was ook heel stoer bij de 1e ging hij niet huilen en bij de 2e wel. De arts zei ook deze doet zeer dus mag hij best even huilen. Was is Vince een lange knul zeg. Sammie hier ook minder warm dan gisteren. Maar ook wel even lekker zo'n dagje. Stijn deed bij 1 paar schoentjes ook zijn tenen krommen en ik kon doen wat ik wilde maar niets hielp. Doet Wesley het bij al zijn schoentjes of maar bij 1 paar. En denk wel dat als hij ze aan heeft en hij gaat stappen ze vanzelf plat worden. Wel hele stoere schoentjes. Samime heb je al een buikfoto gemaakt? Ben zo nieuwsgierig naar je buikje Masu drukke werkdag?? Haha je bent helemaal gelukkig jij met het koelere weer. Geniet er maar van want hoorde dat het komend weekend super warm gaat worden!! Mamalijn wat een leuk filmpje. Wat stapt ze al goed rond zeg! Hier heeft Stijn vanmiddag maar een uurtje geslapen. Ik was aan het stofzuigen en er viel iets. Ik denk dat hij daar wakker van werd. Ik heb hem wel weer neergelegd maar hij ging niet meer slapen. Dus zijn we lekker even naar buiten gegaan. We hebben beneden een groot grasveld wat bij de flat hoort en vriendin/buuf had haar neefje en nichtje op visite dus de kids hebbenzich prima vermaakt. Na al dat geren en gekruip hebben we wat gedronken en besloten om met de kids even naar de kinderboerderij te gaan. Stijn was weer helemaal in zijn sas en vond de beestjes weer geweldig! We liepen in de geitenweide en hij liep alleen maar aai, aai, aai, aai. Hij ging ook langs elk geitje en die kreeg 1 aai. Zo grappig Na de kinderboerderij zijn we naar huis gegaan en al snel kwam mark ook thuis. Stijn heeft lekker pasta gegeten en daarna gedouched (hoera voor het warme water!!) en door naar zijn bedje. Hij ging gelijk lekker liggen en slapen. Ik spam alvast vooruit voorspamvrijdag!!
Bevallen Sammie121 15-05-2011 2470gr Wesley Mama van 3 19-05-2011 2745 gr & 2675 gr F.leur & L.ieke Masu 23-05-2011 3680 gram 51cm Amy Elise Mlien 30-05-2011 3180 gram 50cm Kian Stampertje23 09-06-2011 3745 gram 53 cm Vince Kibbeling 14-06-2011 3135 gram 49cm Stijn Mamalijntje 23-06-11 3640 50cm Yara Senso 28-06-2011 3035 gram 47cm Jos Uitgerekend 25-01-2013 Sammie121 Gewicht en lengte 24-04-2012 Amy 9780 gram, 75 cm 27-06-2012 Jos 9100 gram, 76 cm 28-06-2012 Yara 9130 gram, 76 cm 28-07-2012 Wesley 11 kilo, 83 cm 31-07-2012 Kian 11,44 Kilo, 81 cm 16-08-2012 Stijn 10,73 kilo, 80,8 cm 16-08-2012 Vince 11,1 kilo, 84,2 cm