@kib, leuke spam! En de cupcakes zijn mooi versierd hoor! Wat een heerlijk dagje had je zondag zeg. Lekker hoor, stamppot; en ook altijd genieten als je uk goed eet. @sens, wat heftig weer! Jullie hebben net een heftige periode achter de rug (nou ja, niet zo lang geleden toch?). Gelukkig heeft het voor jou geen gevolgen. Was de nieuwjaarsborrel gezellig? Ik geloof goed dat je kei moe bent; lekker slapen moppie! @hier, drukke dagen achter de rug. Zondag naar de wedstrijd gaan kijken. Amy vond het geweldig en ging op alle stoeltjes van de tribune zitten. Daarna nog een tijdje in de kantine geweest waar ze volop aandacht kreeg. Daar geniet ze echt van. Gisteren en vandaag gewerkt; drukke dagen gehad. Morgen gelukkig lekker dagje vrij; even bijkomen. Gisteren voelde ik me echt ellendig 's avonds. Had last van m'n rug, wat weer doorstraalde naar m'n buik. Van ellende om 9 uur maar naar bed gegaan en op tijd gaan slapen. Vandaag ging het gelukkig beter. Nu lekker op de bank met sex and the city.
Masu wel een beetje op jezelf passen he!! Er zit een mini mensje in je buik Hahaha die amy die van alle aandacht geniet. Vandaag wel beetje bijgekomen? Hier vanmorgrn gewerkt en daarna mn mams bij de metro opgehaald om door naar zus te gaan. We hebben het laatste muurtje van bas zijn kamer herbehangen. We moesten eerst de oude laag er nog af pulken zo'n lekker karwei...not!! Vanavond weinig op de planning. Lekker bankhangen.
@kib, he bleh....kan me voorstellen dat dat een rotwerk is. Maar wel super lief dat jullie je zus hebben geholpen! Mocht ik een muurtje behangen willen hebben, dan weet ik wie ik in kan schakelen! Ik pas goed op mezelf hoor; dit kwam echt vanuit het niets, heel raar. @hier, lekker getraind. Partijtje niet meegedaan en dat vonden de meesten toch wel erg vreemd. Aangegeven dat ik het graag weer rustig wil opbouwen omdat we pas net begonnen zijn na de winterstop. Volgens mij vond niet iedereen dat zo'n goede reden. Nu lekker gedoucht en op de bank gecrasht. Dadelijk lekker bed, heb ik nu al zin in, haha! Vanmiddag een carnavalsoutfit voor Amy gescoord. Zal zo ff een fototje bijvoegen vanaf m'n foon. En verse pizza gemaakt; deeg zelf gemaakt en saus ook. Was goed gelukt en erg lekker!!
Hahahahaha masu die niet geloofwaardig overkomt.. . Komt omdat je zo lekker fanatiek bent normaal. Wat een mega schattige outfit voor amy! En lekker warm ook als ik t zo zie. En mocht je idd iemand nodig om te helpen behangen let me know! Hier vanmorgen om half 7 wakker van mark zijn wekker en al snel hoorde we stijn ook. Als nog vroeg dag dus. Stijn is ondertussen naar t kdv niet dat hij er eerst veel zin in had. Gelukkig konden we hem afleiden met boekje uitzoeken om voor te lezen na de crackers. Ik ga zo nog ff de was wegvouwen (als ik mezelf vd bank af krijg) en mag vanavond nog werken.
@kib, zo bofkont, mag je vanavond weer werken! Heb jij ff mazzel! Het was inderdaad vroeg dag. Ben je nog van de bank afgekomen om de was te doen of was je in slaap gevallen? Lief dat je wilt komen behangen, maar ik denk dat we 1 muur in de babykamer gaan schilderen, net zoals we bij Amy hebben gedaan. Mocht je je geroepen voelen; je bent uiteraard van harte welkom! @hier, fijn gewerkt en nu weekend! Joehoe! Helaas wel een propvol weekend. Morgen naar de kapper voor mezelf en Amy en 's avonds voetballen. Mark mag zaterdag naar de kapper, dan aan de schoonmaak. 's Middags naar schoonouders, want schoonpa wordt vandaag 60. 's Avonds met schoonouders uit eten, daarna bierproefavond bij vrienden. Zondag vanaf de middag nieuwjaarsactiviteit met de corso. En dan....begint m'n werkweek from hell. Maandag om half 10 in Amsterdam zijn dus moet om half 7 aanrijden. Dan 's avonds tegen half 8 pas weer thuis. Donderdag doen we dat nog een dunnetjes over, maar dan richting Rotterdam. Dan mag ik maar liefst om half 8 aanrijden (halleluja!) en ben ik tegen half 7 weer thuis. Ook nog allerlei materialen en etenswaren voor de lunch meesjouwen. Ik kan er nu al moe van worden als ik eraan denk. Denk dat ik dus zondag op tijd naar huis probeer te gaan van de nieuwjaarsactiviteit en dan heeel vroeg m'n bedje in. Amy had vandaag voorleesontbijt bij het kdv. Alle kindjes mochten in pyjama komen. Dat vond ze super leuk en heel interessant natuurlijk. Ze heeft het vandaag erg goed gedaan. Toen ik haar weg ging brengen, dook ze meteen in de verkleedbak. Ze wilde niet eens meer zwaaien, haha. Manlief moest overwerken vandaag, dus fijn samen gegeten met m'n moppie. Daarna lekker gebadderd en ze was zo in dromenland.
Hahahaha die masu zegt ze dat IK een bofkont ben! Nou als ik het zo bij je lees doe je niet voor me onder... balen zeg van je komende week van hell! Dat worden drukke dagen voor je. Ik hoop dat je t allemaal een beetje gaat trekken. Ik ga er vanuit dat jij de bob zal zijn met bierproefavond? Iemand moet tenslotte naar huis rijden Leuk dat amy zo verzot is op de verkleedkleren. En vooral dat ze weer met veel plezier gaat. Uiteindelijk ben ik toch in slaap gevallen op de bank...en ik had t ook wel ff nodig met al dat vroege opstaan. Ik heb wel voor ik naar werk ging nog snel de was weggewerkt Op t werk een vrij rustige dienst. Kreeg wel onverwachts de andere client te eten maar dat was ook wel gezellig. Vanmorgen ga ik met stijn (zus, bas en vriendin met kids) naar peutergym. Ben wel benieuwd wat hij ervan vindt. Hij is momenteel helemaal in to koppeltje duikelen dus denk dat hij zih daar wel lekker kan uitleven. Verder nog niks bedacht want zus heeft een druk schema. Zegaat vandaag mee met de klas van tim naar de kinderboerderij. Misshien vanavond ff kijken voor een warme werkjas voor mark. Die heeft t nu koud zegt ie. En misschien als ik slaag nieuwe wandelschoenen voor mij want die ik nu heb gaan al ff mee en beginnen ineens behoorlijk te slijten. Nu ga ik even mijn drinken redden voor een klein smurfje het opdrinkt.
heeeeeeeeeeey meiden! @kib, wat zijn je cupcakes mooi geworden! en stampot is inderdaad altijd lekker! wij eten het te weinig eigenlijk, snel weer eens maken lief dat jullie bij zus hebben geholpen met Bas zijn kamer, is het mooi geworden? Hoe vond Stijn de peutergym? @masu, hihi zie Amy al helemaal gaan over de tribune! wat leuk dat jullie bij de wedstrijd zijn gaan kijken. Enne wel goed op jezelf en kleine uk letten he. Haha ja ze zullen best even gek staan te kijken bij het voetballen als zo'n fanatiekeling als jij ineens niet mee doet met het partijtje wanneer ga je het vertellen? Wat een leuke carnavalsoutfit zeg, staat super schattig! hoe ga jij verkleed? Druk maar gezellig weekend heb je zo te lezen, je werkweek trekt me niet echt aan hoor vroeg naar bed! @hier, drukke werkweek gehad. De sfeer is om te snijden helaas, kost op deze manier erg veel energie vrijdag met Jos en Bas naar het dorp gegaan met de bus, daar even een bakkie gedaan bij vriendin en even langs de Hema voor handschoentjes. Gisteren zijn mijn moeder, zus en zwager geweest. Was voor ml zijn verjaardag (dinsdag jarig) maar ml zelf was er niet die was vloeren leggen bij zijn broer. Was erg gezellig! Verder doen Jos en Bas het hartstikke goed, en geniet ik vollop van mn mannetjes. SPAMTIJD! foto 1: Bas nog lekker diep in slaap *smelt* foto 2: Bas aan het sjansen naar mama
foto 1: Jos met zijn bestickerde brandweerwagen, zelfs paard op het dak zit vastgeplakt foto 2: Jos in de bus!
@kib, precies, iemand moest de bob zijn. Ik heb me als vrijwilliger aangeboden. Hoe was de peutergym? Amy gaat waarschijnlijk binnenkort ook een keertje en proefles doen. @sens, wat een lieve spam! Wat een kleine charmeur is Bas zeg! Je hebt gezellige dagen achter de rug zo te lezen.
Goeiemorgen!! Sens ahhhh smelt van je spam! Hahaha grappig dat je verjaardagsvisite kreeg en het feestvarken er zelf niet was. Alvast gefeliciteerd met ml. Stijn vond de peutergym helemaal geweldig. Hij baalde ervan dat t zo snel afgelopen was. We hebben besloten om er mee door te gaan. Ze hadden ook veel aanmeldingen dus ze konden er zelfs 2 groepen van maken. We hebben besloten de roep van 10 uur aan te houden dan heeft zus wat meer speling met tim naar school brengen. Masu peutergym zie bij sens. Leuk dat je met amy ook naar proefles gaat. Ik hoop dat ze t net zo leuk vind als stijn. Succes deze werkweek. Je weekend wel overleefd? Hier her weekend weer gewerkt. Zaterdag eerst met zus en vriendin naar de boekenbeurs in ahoy geweest. Weer genoeg leuke nieuwe boeken ingeslagen. Ook nog wat boeken en crea spullen voor stijn. Vandaag vergaderen en vanavond stijn wegbrengen om te logeren bij zus.
Heeeeeeeey meiden! Hoe gaat het met iedereen? @masu, leuk dat jullie een proefles peutergym gaan doen! heb je je drukke werkdagen tot nu toe overleefd? @kib, wat leuk dat peutergym voor Stijn zo geslaagd was! altijd leuk om je ukkies te zien genieten @stamp, bij jou alle goed? al weer wat meer in het ritme met werken en de kids? @hier, werkdagen weer overleefd. Drukke dagen maar altijd wel gezellig vandaag een dagje thuis, maar een drukke dag. Mijn moeder komt vanavond slapen omdat ze op gaat passen morgen (smoe kan niet) maar ja wil dan toch mijn huis netjes hebben. Kreeg gister een sms van het CB dat ik vandaag een afspraak had voor Bas, oeps vergeten maar we hebben het allemaal weer gered. Bas was goed gegroeid, is nu een flinke beer van 9300 gram en 74 cm. Even vergelijken met Jos, Jos was zo zwaar/lang met zijn eerste verjaardag Grappig Bas op de +1 lijn en Jos op de -1 lijn Verder liggen ze nu allebei al weer even te slapen, Bas is wel heel erg verkouden dus die hoor ik regelmatig hoesten. Meiden voor vandaag nog een fijne dag! en weer tot snel xx
Ohhh sensje moest je ook nog ineens naar t cb. Wat een verschil bij je mannen zeg. Bas wordt vast net zo lang als papa en jos net zo groot als mama. Ze doen het in elk geval allebei goed. Lief dat je mams weer kwam oppassen. Doet ze volgens mij met veel liefde? En ja dat huishouden is werkelijk eindeloos! Hier net mn 6e werkdag overleefd. Was ook nog een lange van 13-23uur. Had voor mn dienst een gesprek gepland dus ja.... Gelukkig verliep mijn dienst vrij rustig op 1 client na. Morgenochtend weer naar de peutergym en in de middag ff op bas passen als zus en zwager naar oudergesprekken gaan vd kids. In de avond komen er vrienden eten en zaterdag gezellig naar t spoorwegmuseum met vriendinnen en kids en in de avond uit eten met de fam vanwege verjaardag tante. Zondag staat nog niks gepland.
@Sensje, wat lief dat je mams kwam oppassen. Kan me voorstellen dat je het huis dan netjes wilt hebben. Wat fijn dat het CB een sms stuurt ter herinnering. mooie oplossing! Wat is Bas al groot, grappig dat het zo'n verschil is met Jos. @Kib, lange werkdag dus! Veel plezier vandaag met de peutergym en succes met je drukke weekend. @Hier, werkdagen overleefd. Was wel vermoeiend hoor. Gisteren zat ik om 7 uur in de auto en was rond half 9 's avonds pas weer thuis. Pffff... Vandaag ook best veel op de planning. Nijntje boekjes ophalen, huishouden doen, in dr middag weer echo, boodschappen doen en 's avonds naar vriendin. Morgen eerst uitje met vriendinnen, dan naar mn tante op de koffie en 's avonds feest van vriendin die 30 wordt. Zondag ook wat maar ben alweer vegeten wat. Godzijdank heb ik een agenda. Nu eerst zin maken te gaan douchen. Amy slaapy nog; heerlijk als ze mama haar rust gunt.
Masu drukke planning heb jij zeg!! Gelukkig wel je drukke werkdagen overleefd. Hoop dat je wel tussendoor wat rust kan pakken. Hier vanmorgen met een dwarse peuter naar de gym geweest. Was zelfs zo erg dat we de les even uit zijn gegaan. Na een gesprek konden we weer terug en ging het beter. Net gezellig met zus gegeten en als bas in slaap valt dan blijf ik oppassen als hun gesprek hebben. Anders op tijd richting huis.
hey! @kib, doet ze inderdaad met veel liefde hoor denk dat ze zelfs wel wil dat smoe vaker niet kan hahahaha. Wat een lange dienst had je gister zeg.. leuk weekend voor de boeg! oh je, dwarse peuter! gelukkig ging het na het gesprek beter. @masu, pffff drukke week en nu nog een druk weekend ook. De zwangerschapsdementie begint toe te slaan? leuk weer een echo! veel plezier en succes! @hier, lekker geslapen vannacht. Was er een beetje bang voor want Bas wilde maar 60 cc drinken van zijn fles gelukkig werd hij keurig om 8.10 uur wakker dus misschien gewoon een keer geen honger ofzo. Ook Jos heeft heerlijk geslapen gelukkig. Vanmorgen lekker met ze naar buiten gegaan, was zulk heerlijk weer. Zonnetje scheen weinig wind en lekker koud, krijgen ze van die heerlijke rode wangen Jos heeft zich lekker uitgeleefd op de fiets en op de glijbaan. Daarna Bas lekker naar bed en wij nog even in de tuin gespeeld met de bal en zn bakfiets. Nu liggen ze allebei al weer even te slapen en heb ik lekker een pot thee leeggedronken op de bank. Ben nu lessen hardlopen met Evy aan het downloaden, lijkt me leuk en wil het toch eens gaan proberen. Schijnt langzaam opgebouwd te worden en als je na 9 weken schijn je 5 km hard te kunnen lopen ben benieuwd doe het vooral omdat ik niet meer sport en ik dat wel wil doen maar ik kan geen ruimte vinden voor de sportschool. Dit doe ik dan even als manlief thuis is dus na het eten en voor het douchen, kan hij even bij de jongens blijven. meiden fijne dag! x
He lieverds! Sens ohh helemaal gelijk dat je lekker naar buiten bent gegaan. Het weer was er gisteren goed voor. Wat lekker dat bas zo goed kan slapen *jaloers* maar ja soms lees ik dan weer dat jos spookt *niet jaloers* das dan weer de andere kant. Wat goed dat je wilt gaan hardlopen. Ik heb die gedachte ook gehad (lees langgggg geleden) en had t programma gedownload maar ben nooit gestart. Je bouwt idd langzaam op. Vandaag gezellig naar t spoorwegmuseum geweest met vriendinnen, kids en mannen. Was super gezellig en zeker voor herhaling vatbaar. De kindjes hebben zich prima vermaakt en de papa's volgens mij ook wel. Na het museum door gegaan naar zus van waaruit we met zijn allen vertrokken om te gaan uit eten met de fam. Lekker bij het pannenkoekenhuis gegeten en het fijne daar is dat kids lekker kunnen spelen. Nog niet zo lang thuis en stijn gelijk op bedje gelegd. Morgen hebben we niks op de planning behalve wassen....
He meiden, @sens, wat goed dat je gaat hardlopen. Heb er ook veel positieve dingen over gehoord, ook dat het langzaam opgebouwd wordt en zo. Dat gaat je vast lukken! @kib, druk dagje heb je achter de rug. Vandaag lekker rustig aan; heerlijk is dat! @hier, gisteren ook een te drukke dag gehad. 's Avonds naar verjaardag van vriendin die 30 werd geweest. Had er totaal geen zin in, maar uiteindelijk was het toch best gezellig. Ook daar werd door de jarige een zwangerschap aangekondigd. Ze blijkt rond dezelfde dag uitgerekend te zijn als ik. Vandaag doe ik vrij weinig, want ben gewoon nog te moe van morgen. Heerlijk pyjamadagje dus; we zijn nog geen van allen aangekleed. Fijne dag meiden!
Masu wat leuk dat je vriendin ook in verwachting is en rond dezelfde periode uitgerekend. Vandaag maar rustig aan doen als je nog zo moe bent. En heerlijk pyjamadag! Hebben wij vandaag ook!! Hier ook nog niemand aangekleed. We hoeven ook alleen maar te wassen en ik wil even de foto's op de laptop zetten en met vriendinnen delen.
heeeeeeeeeeey meiden! ik kom ook weer even langswaaien voordat we op pagina 10 staan Drukke werkweek achter de rug dus kon even geen gaatje vinden. @masu, wat leuk dat je vriendin ook rond de zelfde tijd uitgerekend is! altijd gezellig kunnen jullie mooi ervaringen uitwisselen werkweek weer overleefd? doen jullie nog een geslachtsbepaling of wachten jullie tot de 20 weken echo? @kib, leuk het spoorwegmuseum! dat spoken van Jos is inderdaad niets om jaloers op te zijn hoor hahaha maar ik klop het af gaat nu al weer een paar dagen goed. JIj een fijne week gehad? @stamp, meldplicht meis! hoe is het nu? en met je mooie ukkies? @hier, drukke week op het werk gehad. Moest woensdag middag ook werken en vandaag lunchen op het werk omdat collega voor het laatst was en hij lekker voor ons gekookt had. Dus hele week mijn collega's gezien hahaha ach was leuk en gezellig Komende tijd op het werk ook druk, 1 collega vertrokken wordt pas over een week vervangen maar diegene kent het vak niet en moet worden ingewerkt. Daarnaast andere collega heeft een ski ongeluk gehad en is voorlopig uitgeschakeld. Dus moet ook wat taken opvangen van die functie groep, ach vind het erg leuk dus dan maar even harder lopen. Vanochtend kwam vriendin gezellig op de thee met haar dreumes, vanmiddag gelukkig even niks dus voor het eerst deze week even op de bank zonder kids en zonder werk ik geniet er van Met Jos en Bas gaat het goed, Jos heb ik alweer 3 nachten niet gehoord en gelukkig ook op schappelijke tijd wakker. Bas zit in een sprong dus is soms wat vroeger wakker, huilt af en toe snachts maar gelukkig niet veel. En.... de eerste tand is door! jeeeeeeeeeeeeeuj! toch bijzonder weer hoor eerste tandje. Ook tijgert hij nu door de woonkamer (niet snel maar toch) en maakt hij er een lekkere rommel van, ik geniet er van Verder weinig te vertellen, vrij rustig weekend. Wel wat aan het huishouden doen want heb weinig gedaan deze week Meiden fijne dag en alvast een fijn weekend! x
Sensje als ik je verhaal lees geniet je echt van je kids. Heerlijk hoor! Je was wel erg veel op je werk deze week zeg. Gelukkig een rustige middag en weekend voor de boeg. wat fijn dat Jos doorslaapt. Zal jullie goed doen. Hier vandaag weer naar de peutergym geweest en stijn genoot weer. Vandaag is ook dag 2 zonder luier. Nadat we na de peutergym en boodschappen doen terug zijn gekomen is zijn luier afgegaan en hebben we nog geen ongelukje gehad. *klop t ff af* We blijven lekker bij mn zus plakken en eten hier ook mee.