@Mamalijntje; He bah, wat vervelend dat zelfs op het moment dat je er aan aan het werken bent ook nog zo'n opmerking er over krijgt. *dikke knuffel*
Wat een k*twijf zeg! Heel irritant....mensen moeten zich sowieso eens wat minder met een ander bemoeien! Maar je bent super goed bezig mamalijntje, laat je door dat soort opmerkingen niet van de wijs brengen, maar laat het een motivatie zijn! Maar zoiets hakt er wel in kan ik me voorstellen, is gewoon niet leuk om te horen en zeker niet al een aantal keer! *dikke knuffel*
Thanks lieverds!! Beetje dipje door alles denk ik maar komt goed! Zijn ergere dingen. Ik kruip lekker op de bank. Morgen weer een drukke werkdag! wens jullie een fijne avond maar vooral een goede nacht!
Lekker ff relaxen op de bank, mamalijntje! En morgen werken, hopelijk zie je er niet teveel tegenop omdat het nu wat minder gezellig is daar! En jij bent echt heel goed bezig, onthoud dat he!
oo vandaar masu, het is dat je het nu zegt dat ik me bedenk dat je het al eerder verteld had over het later naar bed brengen (sorry)..maar inderdaad beter wat later en sneller in slaap dan vroeg en veel huilen. pff mamalijntje-wat een rotopmerking! *knuffel* fijne avond en alvast weltrusten!
Ja weesje, het is zo'n wereld van verschil! Ze ging ineens 's avonds ook weer een slaapje doen zo tussen half 7 en 8 uur....dus we moesten het ritme wel weer volgen. Nu heeft Mark haar op bed gelegd en zonder te huilen sliep ze binnen 5 minuutjes! Dus dat blijkt hier toch de truc te zijn! Jij ook weltrusten alvast!
@mlien, hoop dat Kian toch nog lekker gaat slapen en vannacht ook lekker blijft slapen. Veel plezier met DH! Hier een aflevering gekeken van Off the Map @Masu, dat lijkt me wel heel lief om te zien, dat ze je echt gemist heeft daar smelt je toch van @mamalijntje, jeetje zeg wat een rotopmerking van die meid, kan me voorstellen dat je je daarover k*t voelt... dikke knuffel voor jou. Ga lekker nog even relaxen en daarna lekker slapen. @hier, zo aflevering gekeken van Off the Map en lekker gedoucht. Nu ga ik naar mijn bedje nog even lezen en dan om 22.30 uur Jos wakker maken voor zijn fles. Hoop dat alle ukkies (en dus ook de mama's) lekker slapen vannacht. Welterusten alvast!!
Oh ja en Weesje mooi opgelost dan met die ene slaapkamer. Ligt ze toch nog een beetje apart. Hier gaat Jos tussen 19.00 uur en 19.30 uur naar bed, later lukt echt niet. Truste!
masu, idd ikw a 3juni uitgerekend dus onze kindjes hebben rond dezelfde tijd een sprong, eigenlijk wel fijn want we weten van elkaar hoe zwaar het soms kan zijn. wij zijn ook ajax aan het kijken! fijn dat het zo goed werkt metr amy en naar bed brengen. wesley red het vaa niet tot 20.00 meestal krijgt hij rond 19.00 fles 19.30 naar boven en dan slaapt hij normaal gesproken meteen in, maar nu met die sprong, verkoudheid, tanden pijn duurt het even en wordt hij soms gillend wakker dan gaan we even troosten. mamalijntje, wat een rotopmerking. kon je niks gemeens terug zeggen? hopelijk heb je morgen een beetje een fijne werk dag. mlien, hoe voel jij je nu? ik ben gewoon verder alles weer vergeten :s mijn geheugen is soms ook echt een zeef. weesje, mooie foto! fenna krijgt het tandje onderin. @ infacol, bij wesley hielp het wel, maar deed wel altijd een vol pipetje erin. ik ben gaan afbouwen toen wesley 8 weken was geloof ik en helemaal gestopt met 13 weken. heb twee bijna volle potjes weg kunnen gooien. had er 1 voor boven en beneden. @baby op de kamer, hier tot 6 weken hem op de kamer gehad. Wesley was zo klein dat ik hem echt bij me wilde houden. de eerste 4 weken moesten we hem ook om de 3uur voeden en daarna ging hij al snel 6 uur achter elkaar door slapen. met 6 weken hebben we hem gewoon een keer in zijn bed gelegd en dat ging dus heel goed.
Hahaha, tja dementie door de hormoontjes....hoort er een beetje bij he?! Jullie hebben 't helemaal zwaar te verduren ja, EN die sprong EN die tandjes EN die verkoudheid, das gewoon driedubbelop! Arme Wesley en arme jullie! Bij zo'n opmerking heb je idd de neiging om iets gemeens terug te zeggen. Of ff flink confronteren...half huilend vertellen hoe erg je het wel niet vindt en dat je zoiets echt niet kunt zeggen...eens kijken wat ze dan zegt!
masu, jij hebt zo'n + achter je naam staan bij wie er online zijn, weet jij wat dat betekent? ik heb een tijdje boven gezeten met wesley, hij was heel erg verdrietig. toen hij weer lekker sliep heb ik een ui naast zijn bed gezet en hopelijk werkt het. manlief moest nog wel 2x naar boven maar het is nu al een tijdje stil. ik hoop dat de kno arts nog iets voor me kan doen, miss kan hij de trommelvliezen weer dicht maken of iets anders waar ik wat aan heb. ik had ook niet verwacht dat de ha iets kon doen maar wilde gewoon een doorverwijzing
Snap dat je ging voor een doorverwijzing. Ik denk ook dat je 't beste naar een KNO-arts kunt gaan. Hopelijk kan hij iets voor je betekenen. Ocherm die Wesley, echt heel zielig! Heb je ook al een beetje luuf geprobeerd? Dat plusje staat achter mijn naam omdat we vriendjes zijn hier op zp!
ow nou snap ik het. ja heb al luuf op gesmeert en over het algemeen werkt het wel heb ik het idee, jij bij amy?
Ik heb ook wel 't idee dat die luuf helpt. Ze lijkt dan wel wat makkelijker te kunnen ademhalen en lijkt dan minder last te hebben van d'r verstopte neusje. Maar hier is de verkoudheid al een stuk minder, ik doe 's avonds 1x wat neusspray in haar neusje en dan komt het wel goed. Hopelijk is Wesley ook snel weer van z'n verkoudheid af sammie! Nou, ik ga m'n bedje opzoeken. Morgen lekker "vrij"--> schoonmaakdag! Amy gaat voor de laatste keer op woensdag naar het kdv, dus ik ga mezelf morgen maar eens nuttig maken! Trusten allemaal!
bah wat een k*t opmerking zeg, die had me toch een kat terug gekrege als ze dat bij mij had gedaan, wie denkt ze wel niet dat ze is, tis zowieso al een hele prestatie om jezelf de moed te geven om de sportschool binnen te gaan, logisch dat veel mensen niet willen gaan sporte in de sportschool als je zulke rotopmerkingen naar je gezicht gesmete krijgt!! Niks van aantrekken meid, je bent goed bezig!! en denk ma zo, jij voelt je straks weer lekker fit en lekker in je vel en dat is het belangrijkste Dikke knuf voor jou!!! Wij hebben straks lekker saampjes gegeten op het terras en nu is manlief naar het vliegveld om sm op te halen. Morge om 10.10 krijgt Davut zijn 2e prikjes, arme schat! Zo nu MOET ik mikail in de douche zetten, want hij heeft mijn creme en parfum in zijn haren gesmeerd en is nu helemaal vettig blehhhg xxx
Hehe, eindelijk klaar! Mikail gedouched en op bed gelegd, davut fles gegeven en op bed gelegd, soep gemaakt, beneden gezogen en dan ben ik nu eindelijk klaar! sm is onderweg, dalijk thee maken en even bij kletsen en dan gauw naar bed pfff ben kapot.... Slaap lekker meiden! xxx
Whahaha even voor de dames met al oudere kindjes, ik las hem net in de louge en vond hem zooooo goed en zooo waar!!! In de late namiddag komt een man van het werk naar huis en vindt daar een complete chaos. De kinderen rennen nog in de pyama rond en spelen in de voortuin in de modder. Overal op het gras liggen lege verpakkingen van drinken en snoep. De deuren van de auto van zijn vrouw staan wagenwijd open, ook de voordeur staat wijd open en de hond is nergens te bekennen. Als de man de gang inloopt vind hij een omgevallen lamp en de loper ligt samengerold in een hoek. In de woonkamer staat de tv keihard aan en in de eetkamer ligt overal speelgoed en kleding. In de keuken staat een grote berg afwas, de resten van het ontbijt staat nog op tafel, hondevoer ligt op de grond, een kapot glas ligt onder de tafel en aan de keukendeur ligt een hoopje zand. Snel loopt hij de trap omhoog om zijn vrouw te zoeken en moet daarbij over speelgoed en kledinghopen klimmen. Als hij de badkamerdeur nadert stroomt hem het water tegenmoet. Eenmaal in de badkamer vindt hij kletsnatte handdoeken, zeep en speelgoed op de grond. Voor de wc ligt afgerold wcpapier en tandpasta is over de spiegel en muur gesmeerd. Hij rent naar de slaapkamer en vindt zijn vrouw, in bed liggend en een boek lezend. Ze kijkt hem lachend aan en vraagt hem hoe zijn dag was. Totaal verward vraagt hij: was is hier in vredesnaam gebeurd? Zij glimlacht weer en antwoordt: elke dag als je naar huis komt, vraag je me wat ik in godsnaam de hele dag gedaan heb. Ja en vraagt hij verbaasd. Zij antwoordt weer: kijk . Vandaag heb ik eens helemaal niets gedaan!!!!!
Adorable: die is inderdaad heel goed!!! Ik heb een keer int weekend niks gedaan nou mn mna heeft het geweten wahahhaah!! Masu: schoonmaakse vandaag! Sammie: ik hoop dat wesley goed heeft geslapen... Hier: pfff ik denk dat f dus eerst in een spring zat.. Die is er nu uit maar nu zit l in de sprong.. Pfff die slaapt echt gewoon niet!! Zowel overdag niet als snachs niet... Zucht!! Nu dus maar flessen aant geven in de hoop dat er zo nog even wordt geslapen.. Ben benieuwd! Gesprek: ging goed, maar was meer een kennismakingsgesprek.. Eind volgende week hoor ik of ik voor n 2 de gesprek mag komen.. Wordt dus weer afwachten.
Pfff Jos vind de wereld heel mooi om 5.30uur, hier ookmaar een flesje gegeven.. Hoop dat hij nog wel even gaat slapen. Sterkte mama v 3!