@mlien, das volgens mij gewoon een reflex, iedereen doet 't! Lekker hoor, zo'n grote poepluier, hahaha! @senso, ondanks het weer ga ik toch echt wat doen vandaag, anders kan ik het altijd wel uitstellen....het MOET gewoon vandaag! @hier, keuken gezogen, hal gestoft en gezogen en alle post net ff weggewerkt. Nu ga ik ff eten en dan verder met de keuken soppen en de woonkamer zuigen en stoffen. En dan vind ik 't wel weer mooi geweest voor vandaag!
ok ok je hebt gelijk Masu, nou daar komt hij dan (niet zo groot dit keer want je bent al goed bezig ) GO MASU GO!! JE KUNT HET, ZET HEM OP!! Oh ja en eet smakelijk!
neeeeeeuh was nog even aan het stofzuigen We hebben hier trouwens een tuin op het zuiden en volgens mij is het in de zon best wel heel warm, als Jos wakker is en zijn fles op heeft gaan we wel even lekker een rondje om
Dat is ook niet verkeerd! Wij hebben de tuin op het noordoosten, dus das wel ideaal. 's Ochtends hebben we daar de zon op staan, maar 's middags is er al gedeeltelijk schaduw, dus dan kun je toch lekker in de schaduw zitten (ik mag nl niet in de zon). Maar ik ben alleen vandaag he, dus dan kan ik maar beter wat nuttigs doen! Wandelse! Ik ga hier weer verder!
Zo, ik heb mijn boodschapjes in huis en de auto is gewassen, helaas zitten er nog hele zwarte plekken op, had hem misschien een keertje vaker moeten wassen deze zomer
Hahaha ik ben ook altijd zo laks met die auto wassen! Ik kan me zelfs niet eens herinneren wanneer ik 'm voor 't laatst heb gewassen.... Goed bezig hoor mlien! Nou, beneden is alles weer schoon! Ben meteen ff lekker onder de koude douche gesprongen....heerlijk....ik zweette me net echt kapot! Nu zit ik weer fris en fruitig achter de flaptop, ff rust.... Moet eigenlijk nog dweilen en boodschappen doen (o.a. die pampers bij de ah ) maar dat komt later wel. Dweilen mag Mark vanavond ff doen en de boodschapjes doen we wel samen.
AAAAHHHH ik word gek... de babygym is binnen, haha al die geluidjes Kian vind het fantastisch hoor!! Hoop dat we er veel lol aan mogen beleven! Kian is sowieso in een supergoed humeur vandaag, dus dat is wel ff fijn voor mij ook!
Mooi dat ie binnen is! Geweldig toch al die geluidjes! Ik kan hier inmiddels alle liedjes van de babygym meezingen..... Fijn dat ie goeie zin heeft!
Nou hier zijn het steeds dezelfde geluidjes, die dingen die eronder hangen geven een bepaald geluidje als hij er tegen mept en hij mept zo hard dat ze alle 3 heel de tijd aan het slingeren zijn en dus alleen maar die geluidjes te horen zijn, haha. Af en toe hoor ik een melodietje, geweldig!
Hahaha, nu vinden we 't nog leuk....wacht maar over een weekje....dan werkt 't op onze zenuwen... Tot we over een maandje moeten bekennen aan elkaar dat de babygym gesneuveld is. We konden 't NIET MEER AANHOREN!!!!
Ah schattig! En hij kijkt ook geregeld zo naar boven naar die camera zo van 'ik heb jou wel in de gaten'. Vooral dat geluidje op 39 sec.....dat gaat op den duur wel irriteren denk ik...
Haha, vond het wel mooi ja dat hij steeds weer midden in de lens keek! Ja die is inderdaad erg irritant en de andere 2 hebben dus ook zo'n lekker irritant geluidje, ach, als Kian het maar leuk vindt he . Nu ligt hij lekker te slapen, hij was al vanaf 12 uur wakker met een dutje van een kwartiertje tussendoor.. Is dus voor Kian zijn doen heeeeel erg lang, maar hij was wel lekker vrolijk!
Haha donders, ik dacht nog, laat ze ze niet vinden Helaas... ja daar speel ik ook in mee, haha is wel bagger oud hoor, nu speel ik daar ook niet meer mee, manlief nog wel
Hahaha, das toch leuk?! Ik vind 't altijd zo sfeervol zo'n dweilband! Waarom speel je daar niet meer in mee nu?
Tis echt een stel zoutzakken bij elkaar waardoor ik het niet zo leuk meer vond. Ik ben voornamelijk gestopt omdat ik zaterdags altijd moest werken en we dan de meeste optredens hadden, nu heb ik Kian als excuus Zo liep ik er deze zomer bij: Bekijk bijlage 186314
Ah, daar ligt ie in z'n rooie kinderwagen, gewoon door alle herrie heen te slapen! Lekker hoor! Doet Kian dat nu nog? Maar wat is het dan wat jij altijd op vrijdagavond doet?