He meiden, ik kom me ook weer aansluiten! Amy ligt nog niet in bed, ze heeft net haar flesje leeg en ligt nu te schommelen. Haar oogjes worden al zwaar, dus Mark gaat haar zo naar bed brengen. @sammie, hahaha, typen en de fles geven! Dat lukt mij echt niet tegelijkertijd. Makkelijk dat je man in een kledingzaak werkt! Dan krijg je vast korting of niet? Maar jouw man werkte parttime toch? @mamavan3, ook knap van jou hoor! Wat leuk dat je toch een ochtend mee mag komen lopen. Hopen dat het voor jullie beiden goed bevalt! En anders lukt het vast snel een baan te vinden met hulp van uwv! @senso, goed bezig met je babycook! Hij heeft al overuren gedraaid, hahaha! Dadelijk nog lekker wat drinken pakken, wat lekkers en dan nestel ik me hier eens heerlijk op de bank!
@mamavan3, wat lees ik op hyves? heb je nog een ander leuk aanbod gehad? nu ben ik wel nieuwsgierig.....
Reclame! Snel wat drinken pakken! Mark is nu naar boven met Amy, ze was goed moe dus die zal waarschijnlijk zo slapen.
@masu, gezellie dat jij ook weer van de partij bent! hoop dat Amy snel slaapt Nou Jos maar weer op bed gelegd (handig die reclame) geen idee wat er was, hoop dat hij nu weer gaat slapen. Manlief heeft dienst bij de babyfoon
senso, ik mix trouwens ook wel dingen al. ik maak bijv. banaan met perzik en liga maar peer en appel en banaan doet het hier ook goed. morgen ga ik mango en banaan mengen kijken wat hij daarvan vind. ik heb ook al broccoli met aardappel geven en sperziebonen met aardappel. morgen wil ik kijken of hij tomaat wil maar ik twijfel of het al mag op de ene site staat van wel en de andere weer van niet. masu, is zeker wel handig maar we zoeken wel naar iets met meer uren hoor. mamav3, wel spannend die meeloopt dag, maar wel een goed teken dat ze dat doen toch. ik heb welsey om half 8 naar bed gebracht en sindsdien maar 1 keer wakker geweest gelukkig. hij drinkt ook zijn 180 fles weer leeg gelukkig en geef hem nu ook wat meer bijvoeding.
Amy slaapt, hahaha! In bed gelegd en binnen een halve minuut sliep ze! Gelukkig trouwens dat deze niet door is.....stom mens..... "ik zit op de pabo en ik ben heel erg bezig met mijn uiterlijk. Onverzorgd en slonzig voor de klas staan vind ik niet kunnen....en nu loop ik hier in een rood hoerig jurkje het podium op"... Heel verzorgd en netjes....not!
Ik mix hier ook al. Banaan, appel, peer,perzik, kiwi.. Netwat ik in huis heb.. Ze vinden het heerlijk.. Hier met groente nu begonnen met Erwtjes: vonden ze echt helemaal niks Wortlejtss: even wennen, vinxen ze nu wel lekker Bloemkool met aardappel: vonden ze maar raar maar ze hebben het opgegeten.. Jullie geven dus al liga? Hmhmmisschien dat ik die ook eens ga kopen
@sammie, hoeveel uur werkt je man daar dan? en kan hij daar niet meer uur maken? En moet hij dan niet vaak op zaterdag werken? We hebben trouwens besloten om zondag naar de prenatal te gaan, jeuh!
masu, hij heeft een contract van 20pw en hij kan niet meer vaste uren krijgen. hij werk vaak wel meer maar niet op papier en dat is lastig. mamavan3, jij geeft al kiwi mag dat? lijkt me ook wel lekker voor wesley en weet jij of sinasappel en tomaat mogen? liga geef ik die van 4+ die lost helemaal op of wordt heel zacht. heb tot nu toch helemaal glad eten geven, geef jij al stukjes?