@wees, hier was vannacht een uitzondering hoor de laaste tijd was hij er al om een uur of 5.30 - 6.00 uur. Jammer dat je moet werken vandaag, gelukkig kun je eerst even lekker wandelen en lunchen met je gezinnetje @masu, vind het altijd weer zalig zo lekker fris, vind het zelf het lekkerst als mijn bed net verschoond is en ik lekker gedoucht in dat frisse bed kruip @sammie, geen idee wanneer ze minder gaan slapen. Hier kan Jos er ook nog wat van hij slaapt in de ochtend toch wel een uurtje of 2 a 3 en in de middag vaak ook nog 2 uurtjes (verdeeld over 2 slaapjes) en dan om 7 uur half 8 in de avond al weer naar bed.
Mamavan3 gefeliciteerd Mlien je hebt mijn stem! Weesje balen dat ze honger had vannacht maar ook nicetoknow dat ze wel door kan slapen! Hier wisseld het ook nog steeds. Masu wat een uitslaper heb je toch heerlijk! BQQse vandaag! -- Zo en nu genieten van het heerlijke weer...
@mamavan3, gefeliciteerd! F en L hebben gewonnen!!!! @mlien, ik heb ook gestemd hoor! @mamalijntje, dank je! Amy heeft net een broccolihapje op en ik heb haar nog nooit zo vies zien kijken, hahaha! Nog 3 dagen dit geven en dan eens kijken of ze het lekkerder gaat vinden...
heeiiheeii, tis idd niet gelukt om voor de midag nog naar de stad te gaan, dus manlief is gaan werken, rond 4uur gaan we alsnog naar de stad met zijn allen want ik met onderbroekjes voor mikail halen bij de zeeman, ik heb er namelijk maar 2 in huis en dat zal niet genoeg zijn de aankomende tijd hihi
hahaha die Amy met haar broccoli papje (vind het zelf ook niet lekker dus kan het me wel voorstellen) ben benieuwd of ze het lekkerder gaat vinden @adorable, nee 2 onderbroekjes tijdens de zindelijkheidstraining zal niet genoeg zijn hahaha
@hier slaapt Jos nog steeds (vanaf 10.30 uur) dus kom vandaag maar op 4 flessen uit ach het zijn wel 4 flessen van 200 cc klaargemaakte melk dus het zal wel genoeg zijn om 9.30 uur heeft hij ook nog 50 cc laten staan dus hij zal zo wel honger hebben
50cc laten staan en dan toch nog zo lang slapen? Knap van Jos hoor! Wat een slaapkopje! Amy heeft vanmorgen anderhalf uur geslapen, heel netjes al zeg ik 't zelf. @adorable, nee met 2 onderbroekjes red je 't niet nee. Zeker nu met die zindelijkheidstraining niet. @hier, Amy begint moe te worden....ze heeft natuurlijk het hapje gehad en daarna nog een flesje en ff gespeeld. Hoop dat ze snel in slaap valt, dan kan ik met haar douchen als ze weer wakker is en dan ff snel 't dorp in naar de kruidvat en etos....druk druk druk
Masu, haha snap dat ze geen broccoli lust maar het is vooral wennen aan de smaak he. Misschien valt wortel of bloemkool beter in de smaak. Ik heb trouwens nog geen wortel gegeven alleen bloemkool, broccoli, sperziebonen en gourgette dat vond wesley echt super lekker alleen is heel waterig had iets te veel kookvocht bij gedaan. Senso, jos ook lekker veel aan het slapen. Misschien heeft hij vandaag genoeg aan 4flessen. Mamav3, gefeliciteerd dat je gewonnen hebt. Mlien, heb op kian gestemt hoor! Hier vandaag niet zoveel gedaan. Zijn niet langs s-ouders geweest want die gingen weg. Wesley is vandaag weer een moeilijke slaper. Wordt een beetje gek van manlief. Hij vindt het niet erg als wesley de laatste fles krijgt na 3 uur maar zijn middag fles mag niet na 3 uur want er moet 4 tussen zitten. Ik dacht juist om zijn ritme verbeteren dat hij van 8 tot 11 uur wakker te houden en dan van 11 tot 2 te laten slapen als dat werkt en dan trek je die andere voedingen toch weer recht om de 4 te geven. Pff zo moeilijk af en toe.
Ik snap 't ook wel hoor, ik houd ook niet van broccoli! Hopelijk went ze aan de smaak en vindt ze het dan wel ok. Is broccoli 't enigste wat niet in de smaak viel bij Wesley? Ik snap echt niet wat je bedoelt met die voedingen en dat je gek wordt van je mannetje....Misschien kun je 't ff in een schema zetten, misschien dat ik 't dan snap....sorry hoor.... Bij ons zit er nu telkens 3,5 uur tussen de voeding want mevrouw kreeg om 10 uur pas haar eerste flesje, dus dan wordt het schema: 10 uur - half 2 - 5 uur - half 9 @hier, lekker naar 't dorp geweest. Nou ja, lekker....'t was veel te warm in de zon! Nu zitten we dus met z'n allen lekker in de tuin. Amy is net wakker geworden zie ik en manlief zit te ds-en. Verder moeten Amy en ik nog douchen en vanavond gaan we lekker bbq-en bij ons pap en mam.
@masu, lekker Amy vanmorgen ook 1.5 uur geslapen is voor Amy wel heel lang volgens mij in de zon is het echt warm, lekker in de tuin in de schaduw. Hier ook Veel plezier met BBQ'en @sammie, snap ook niet echt wat je bedoeld. Hij krijgt Jos om de 4 uur en soms om de 3.5 is maar net wat hij zelf aangeeft, bij ons lijkt elke dag wel anders qua tijden dus kan je niet helpen Jos lijkt vandaag inderdaad aan 4 flessen genoeg te hebben, straks om 18.00 - 18.30 uur nog één en dan om 23.00 uur en dan zien we wel hoe laat hij komt. Kan wel zijn dat hij morgenochtend eerder komt omdat hij vandaag over de hele dag minder heeft gedronken. @hier, ook naar het dorp geweest, heen met de bus en terug gelopen. De BBQ staat aan en manlief is nog even wat kleine boodschapjes aan het doen. Heeeeeeerlijk relaxt met zijn 3tjes vandaag, Jos is lekker vrolijk en heel lief (en ligt nu nog voor een uurtje op zijn bedje)
@senso, warm in de zon he? Fijn hoor, zo'n dagje met het gezinnetje he! Kan best dat Jos niet eerder komt, misschien heeft hij wel gewoon genoeg aan 4 flessen. Bij ons wat dat ook ineens zo en dat was ook zo rond de 3 maanden kan ik me herinneren. Ach, je ziet 't wel he.... Jullie dus ook lekker bbq-en, veel plezier! @hier, lekker gedoucht samen met Amy en Mark geeft haar nu haar flesje. Ik heb nog ff snel een wit wasje aangezet, dadelijk nog ophangen en dan de grote volksverhuizing richting ons pa en ma! (daar lijkt het soms wel op met alle spullen die je dan mee moet nemen voor je kleintje)
@masu, jaaa vond het wel een beetje te warm in het zonnentje maar in ons tuintje was het heerlijk te doen. Af en toe lekker met zijn 3tjes vind ik echt lekker, geen drukte (van wie heeft Jos dat toch) en lekker van elkaar genieten Het zou zomaar kunnen dat Jos heeft besloten om naar de 4 flessen te gaan maar het zou me ook niet verbazen dat hij morgen bijv. om 8 uur komt dan heeft hij er morgen weer 5. Ach ik zie het wel, we volgen gewoon Jos hij zal het wel weten Jullie hebben volgens mij ook wel een relaxt dagje gehad, nu nog even gezellig bij je mams BBQ'en heel veel plezier en ik hoop dat het gesmaakt heeft @mlien, waaaaaaaaaaaaaaar ben je? wat heb je toch allemaal gedaan vandaag? @hier, lekker aan het BBQ'en geweest en nu lekker met een kopje thee op de bank. Jos heeft om 18.30 uur een flesje gehad en is daarna doodmoe naar zijn bedje gegaan. Uiteindelijk had hij nl. besloten om maar 15 minuten te slapen tussen half 5 en half 6 dus hij was nu wel erg moe. Toch wel grappig, als hij moe is dan is hij echt aan het huilen en dan vind hij zichzelf heel zielig en dan ga je met hem naar boven en gaat hij echt huilen en op het moment dat ik dan zijn slaapzak dichtrits is het goed alsof hij dan weet hèhè ik mag naar bed gek kind Verder hier geen nieuws en ook geen plannen eigenlijk. Lekker douchen zometeen en dan lekker nog even wat tv kijken. Het is hier wel heeeeeeel rustig volgens mij heeft iedereen lekker genoten van het warme weer
Hi meiden Ik kom af en toe nog wel eens buurten hoor. Ging alleen niet zo lekker met mijn darmen. Sinds de BV gestopt is spelen ze weer op. Zit dus ook weer aan de medicijnen helaas. Maarja wat moet dat moet he.... Vandaar dat ik even niet zo actief meedoe. Met Elowen gaat het supergoed! Ze komt wel behoorlijk aan nu van de Fv hihi. Echt allemaal van die plooitjes heeeeerlijk! En ze kletst de oren van mijn hoofd. Als ik me weer wat fitter voel, kom ik zeker gezellig weer actief meebeppen!
Hey Pixie, Jammer dat het niet zo goed met je darmen gaat.. is het zoiets als Crohn? wel mooi dat het met Elowen zo goed gaat en dat ze lekker aan komt, leuk he die spekkies Doe lekker rustig aan en luister goed naar je lijf als je weer wat fitter bent zien we je vanzelf weer!
ons schema is zo 8.00 fles 9.30 fruit 10.00 slapen ---> laatste week is het slapen tot 11.00 uur 12.00 fles 14.00 slapen 16.00 fles 17.00/17.30 groente 19.00 fles 19.30/20.00 bed nu wil ik dit 8.00 fles 9.30 fruit 11.00 fles 11.30 slapen 15.00 fles 17.30 groenten 19.00 fles 19.00/20.00 slapen weet niet of hij hier dan te weinig slaap krijgt.
Sammie naar wat ik heb begrepen hebben kindjes een bepaald aantal uur slaap nodig. Alle kindjes doen dat op hun eigen manier maar vaak in de ochtend een slaapje en in de middag een lang slaapje. Jos doet hier precies andersom, geen idee of je dat kunt sturen... Denk wel dat als het niet genoeg is je dat vanzelf merkt aan Wesley, dis proberen kan altijd. Fijne dag gehad verder?
Ja opzich wel. S-ouders waren hier vanavond en het was gezellig. Hij doet nu dus over de hele dag een slaapje van 3 uur en slaapt in de nacht zo,n 12 a 13 uur. Ik ga morgen wel even wat uit testen met hem.