*jeetje ga ik al weer een berichtje schrijven, ik lijk wel wanhopig* Jos slaapt inmiddels een uurtje, manlief heeft wel 2 keer moeten troosten en schuddelen maar hij slaapt nog.. ik ga een liedje zingen: ik voel me zoooooooooooo verdomd alleen (ciske de rat volgens mij hihihi) Nou ik ga weer wat nuttigs doen met mijn leven, laterrrrrrrr!
Masu is alles aan 't teruglezen..... En dat duurt gewoon ff.... Heeeey senso en sammie!!!! Daar ben ik weer! Het feestje was super gezellig!! Te gezellig....zo gezellig dat ik d'r vandaag hoofdpijn van heb! Amy om half 10 wakker moeten maken! Was wel lekker, hadden we toch nog best een lange nacht. We hebben net via MP een voetenzak voor de maxi cosi gekocht en opgehaald. En ff bij de kampeermarkt een cadeautje voor ons pap gekocht (die is donderdag jarig). En om half 1 moet ik die man terugbellen voor die baan, dus das over 10 minuutjes. Daarna moeten we snel ff boodschappen doen en ff lunchen in 't dorp (woensdag begint m'n dieet, dus nu wil ik d'r nog ff van genieten, hahaha! ). Dus ik ben d'r weer snel weg van, om dadelijk lekker uitgebreid verslag aan jullie uit te komen brengen. Tot straks meiden! oh en sammie, wat een mooie foto's van Wes!!!!
Hier ook wel een goede nacht.. L heeft vanaf half 12 bij mij op de buik geslapen.. Ze is heel onrustig in der slaap.. Huilt in der slaap en gooit der speen en dan weer telkens uit.. Dus heb haar maar bij mij genomen. Manlief heeft t en f gedaan vannacht. Dus wel goed geslapen. Ze slapen nu ook telkens uit tot half 9 ongeveer dus dat is wel lekker!! Man is nu de boodschappen doen, zodat we niet met zn alle hoeven is zo gedoe.. Vanavond etentje bij schoonmama met haar kids en aanhang.. Heel gedoe nog, want zouden eerst f en l niet mee mogen nemen,... Maar na lang praten mogen zij wel mee, en komt mn zusje straks op t passen. Ben benieuwd want hij begint nu al te huilen als ik het tegen hem zeg.. En morgenochtend dan de tweelingmeeting met 5 andere tweelingmama's ben benieuwd!! Kom wel een foto'tje showen daarna.. Maar zal dus niet veel online zijn. Want maandagochtend ga ik meelopen bij de tandarts!!! Ben benieuwd Masu: en en en en en hoe was je telefoontje?????
Ben er weer... Huisje aan kant beneden. Naar de bieb geweest om mijn boeken op te halen. Daarna naar de drogist voor een nieuw ander middeltje tegen de luizen. Toen naar de Hema voor de lekkere worst en nu manlief wakker maken want die heeft nachtdienst gehad. Baal wel want Yara heeft weer 70 cc laten staan omdat Jamie in haar oor stond te schreeuwen.. Haat soms die diensten van mijn man. Soms zoveel alleen.
Ik ben er ook weer hoor meiden! Heb geprobeerd het meeste terug te lezen, zag leuke spam voorbij komen! Hier een warrige en drukke ochtend gehad, de nieuwe bank gehaald en de oude weggedaan, was dus haasten en stressen en weet ik het nog wat meer, nu eindelijk even zitten... en nu begint Kian te huilen, spreek jullie straks weer.
Als je weer wat tijd hebt willen we graag een foto zien Mlien! @hier, een telefonisch sollicitatiegesprek gehad van ruim een uur!!! Wel veel wijzer geworden en we hebben afgesproken om maandagochtend even contact te hebben. Ik kan de informatie dan laten bezinken en bepalen of ik interesse heb of niet. Er is nog een andere kandidaat en maar 1 iemand mag de opleiding gaan doen en wordt aangenomen. Hij gaat een keuze maken en dat hoor ik dan maandag. Dussss heel veel info gekregen, dadelijk eens goed over nadenken en met Mark erover hebben en dan kom ik jullie zo weer wat meer bijbuurten, maar we gaan zo lunchen. Ben er straks weer!
@mamalijntje, so he, jij bent goed bezig vandaag! Ik kan me goed voorstellen dat je 't vervelend vindt zoveel alleen te moeten doen....*knuffel* @mamavan3, veel plezier morgen bij de tweelingmeeting! Fijn dat F en L uiteindelijk toch mee mogen naar het etentje. Het is ook niet te doen om oppas voor 3 kindjes te regelen lijkt me. Tot straks!
@Masu; Spannend of het wat wordt en of het jou helemaal leuk lijkt! enne.. your wish is my command; Bekijk bijlage 188769 Beetje wazig zie ik.. ach
Hij oogt hier iets donkerder omdat het wat donkerder (wat een irri woord om te typen !) is in de kamer hier... Pff... ben al blij dat ik hier weer ff zit, was zo opgefokt en sjaggie omdat ik nergens aan toe kwam, geloof dat ik me al iets relaxter ga voelen nu...
Gave bank mlien!! zoiets willen wij ook ooit maar eerst maar eens de kids wat groter... Jamie is nogal een chocomonster haha Masu fijn dat het gesprek goed ging.. Behoorlijk lang gesprek ook nog. Kan me voorstellen dat je alles even wil laten bezinken. Maar ik blijf nog even door duimen! Zou wel ideaal voor je zijn.